آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,430

عکس و یادداشت معنا دار مهناز افشار

مهناز افشار متنی نوشته و هراه با عکسی از خودش ان را در فیس بوک منتشر کرده است.این بازیگر سینمای ایران نوشته است:

 عکس و یادداشت مهناز افشار درمورد اعتراض به آلودگی سیب

«روز جمعه همه آرام

با احترام
گفتند شده چند سایت ، خبری مبنی بر تخصص نداشتن من و عده ای در ارتباط با امور بهداشت ، پارافین ، سرطان ، گذاشته اند.

کاملا این بخش از گفته هایشان متین است که من و این عزیزان تخصص نداریم اما این حق را بدهید که در این روزهای پر از آلودگی صوتی ، پارازیت ، آلودگی هوا ، خطر موادهای نگهدارنده غذایی و غیره ، خیلی بیشتر از گذشته نگران سلامتی خود و خانواده هایمانو همه باشیم .

من هم چون دیگر عزیزان مطلع شدم و حتما که نگران سلامتی مادر و خواهر ، برادرانم و فرزندانشون و همه میشوم .

حرفتان درست ، بهتر است در بخشی که تخصص دارم اظهار نظر کنم ، اما بی شک میتوانم اطلاع رسانی انجام بدم و اگر شما عزیزان متن من را از سر صبر خوانده بودید نوشته بودم ، من متخصص نیستم و امیدوارم اشتباه کرده باشیم .

حق بدهید در این یک ماه عزیزانی چون آقای مرتضی پاشایی از سرطان از دست دادیم ، آقای عظیم جوانروح ، آقای مجید بهرامی و من هم یکی از اقوام بسیار عزیزم را بر اثر سرطان از دست دادیم .

به کجا چنین شتابان

چرا اینقدر عصبانی و خشمگین ؟؟؟

چرا با بغض و دعوا یادآوری میکنیم که اشتباه کردیم ، این شکل اعتراض و حتی نقد یک جنگ نا برابر و بی نتیجه است که فقط خود آنان که پر از خشم هستند را آزار خواهد داد .

من هم چون شما امیدوارم این اشتباه بوده و این مواد سفید از لایه محافظ سیب است .

من هیچوقت نخواسته و نخواهم خواست که حواشی و اخبار تلخ را رواج بدهم ، چه خوب میشود هر بار که خواستیم به هم متذکر اشتباهات هم شویم ، کمی نرم تر ، بی غرض تر بدور از تسویه حساب شخصی و کمی منصف تر باشیم و بی شک من و امثال من متوجه خواهیم شد و تاثیر خواهیم گرفت .

به امید اینکه دلسوزی برای همنوع ، تخصص همه ما باشد .

و در اخر احتیاط شرط عقل است ؛)

پی نوشت : این عکس صحنه ای از فیلم برف روی کاجهاست و کابینت ، کفش و همه این موضوعات در نظر گرفته شده بود ، بخشی از فیلم شما ببخشید. 🙂 »

تیر

پی نوشت : شاین ذکر است  وزیر بهداشت با بیان اینکه مردم حتما میوه بخورند، از مردم خواست میوه‌هایی همچون سیب را با پوست مصرف نکنند.

 علی اکبر سیاری، ‌معاون وزیر بهداشت گفت: کشاورزان جزو زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند و متاسفانه این موضوع نیز به آن‌ها سرایت کرده است و برای اینکه سیب و نارنگی زیباتر دیده شود، روغن پارافین را داخل گونی‌ سیب‌ها می‌ریزند.

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

  1. ههههههههه نظری ندارم

  2. منم سرطان دارم مگه چیه .دکترا جوابم کردن گفتن حداقل ۸۰ سال بیشتر عمر نمیکنم

  3. آقا اردلان ایشالله ۱۰۰ ساله شی

  4. خیلی خوبه اعتراف کرده که در خارج ازحوزه تخصصی خودش اظهارنظر درست نداشته …البته اگر اطلاعات و آمار دقیق را اطلاع رسانی کنیم اشکال نداره…
    بهتره پوست سیب و خیار را بکنید و بعد بخورید…بخاطر باقیمادنده سموم نیترات….اگر میوه ها و سبزیها را خوب بشورید و چند روز در یخچال نگه دارید و بعد بخورید بهتره …همین الان هم آمارهایی که در مورد میزان مصرف کود و سم میدن ضد و نقیض هست ولی متوسط مصرف سم در استان گیلان و مازندران بالاتر از حد استاندارد و در استانهای کردستان و سیتان بلوچستان پایینتر از حد استاندارد هست .بستگی داره که از محصولات کدام استانها استفاده میکنید.
    میوه هایی که براق هستند احتمالا بعد از برداشت بهشون پارافین زدن باید اونا رو با مواد شوینده تمیز کنید.

  5. مدتیه که مردم با افراد مشهور یا خیلی بد برخورد میکنند یا اون ها رو به اوج میبرند ببخشید بد برداشت نکنید یکیش خودم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*