آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,727

انتقاد شدید به طرز لباس پوشیدن دختران اوباما +تصاویر

سایت ساندی مورنینگ هرالد در خبری نوشت: الیزابت لوتن، سخنگو و مسئول ارتباطات” استفان فینشر” نماینده کنگره آمریکا به شدت از دختران اوباما در صفحه فیس بوک خود انتقاد کرد.

 

این سایت نوشت: خانم الیزابت لوتن در روز جمعه در فیس بوک خود به دختران اوباما “ساشا و مالیا” پرداخت و به شدت طرز لباس پوشیدن آنها در جشن شکر گزاری کاخ سفید را مورد انتقاد قرار داد.

 

او در این باره نوشت: آنها باید طوری لباس بپوشند که مورد احترام قرار بگیرند و باید به آنها گفته شود که برای یک پارتی و یا مهمانی خودمانی دعوت نشده اند و باید لباس های بهتر و پوشیده ای را انتخاب کنند.

 

او همچنین در فیس بوک خود نوشت که به نظر می رسید که دختران اوباما اصلا میلی به این جشن نداشته و آنها کسل و غمگین نیز هستند.

 

 

الیزابت لوتن

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. لباسشون که پوشیدس ولی زیادی ساده هست . راستش من هم تو خونه از این لباسا نمیپوشم ولی چرا دختر رئیس جمهور آمریکا میپوشه نمیدونم چرا؟. ساده پوشی خیلی خوبه مخصوصا وقتی که الگوی تعداد زیادی دختر باشی .
    شاید هم مجبورشون کردند بیان تو جشن اینا هم لجبازی کردن …بچه ها از این کارا زیاد میکنند.

  2. مثلا چ لباسایی باید میپوشیدن.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  3. نمی دونم چرا دنیا هم خاله زنک شده درسته اون دختر رئیس جمهوره ولی نباید مثل رئیس حمهور رفتار کنه در سنین نوحوانی و جوانی هستند اونا هم مثل همه جوونا و نوجوونا مشغول درس و تحصیلند مضاف بر اینکه خودش بهتر میدونه از نظر مارک و برند دیگه دختررئیس جمهور کشور آمریکا چیزی براش کم نمی گذارند ولی آفرین به این دختر و به نوعی هر دوشون که هر طور دوست دارن رفتار می کنه و ظاهر متناسبی هم دارند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*