آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,929

بخاطر توهینهای شدید, امیرقلعه نویی اینستاگرامش را بست و اینگونه نوشت+عکس

استقلال که از هشت بازی گذشته تنها شش امتیاز کسب کرده بود، پس از شکست در داربی و از دست دادن جام حذفی، شاهد خشم بی اندازه طرفدارانش است.

آشوب مجازی استقلالی‌ها ادامه دارد
صفحه اینستاگرام “منتسب” به امیر قلعه نویی از توقف فعالیت های این پیج تا اطلاع ثانوی خبر داد.
این صفحه با انتشار عکس نوشته ای نوشت:«این صفحه تا اطلاع ثانوی فعالیتی ندارد. مردم بی فرهنگ و قدرنشناس را که توهین کردند به خدا واگذار می کنم. بروید دنبال مربی ای که سه بار قهرمانتان کند. عزت و ذلت دست خداست.»

بخاطر توهینهای شدید امیرقلعه نویی اینستاگرامش را بست

آتش خشم هواداران استقلال هنوز خاموش نشده است و به صفحه پسر قلعه نویی هم سرایت کرد.هواداران خشمگین استقلال با هجوم به صفحه شخصی فرزند امیرقلعه نویی، با انواع توهین ها خواهان برکناری امیر قلعه نویی شدند. هوتن قلعه نویی هنوز واکنشی به این هجوم نداده است.

بانک ورزش و افکار نیوز

مجله ایترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

  1. خب راست میگه دیگه شعور چیز خوبیه

  2. واقعا ما ملت به چه کارمون می تونیم افتخار کنیم حرمت هیچ کس وهیچ چیز رو نداریم .من طرفدار قلعه نوئی نیستم اما واقعا در هرتیمی بوده در انتهای کار نتایج خوبی گرفته .هنوزواسه ی جبران فرصت هست .

  3. روز های سیاه اس دق لا ل فرا رسیده …..

  4. من یک پرسپولیسی هستم آقای قلعه نویی مربی بزرگ وبا کلاسی می باشد وقتی مجموعه یک تیم قلوبشان با تیم هماهنگ نباشد واز درون و برون ضربه وارد کنند چه توقعی از این تیم باید داشت اوایل لیگ وقتی بازی این تیم را میدیدم لذت میبردم اکنون استقلال را چه شده است سرزنده بودن پرسپولیس و استقلال به نفع تیم ملی است وقتی سه بازیکن استقلال اینگونه پنالتی را از دست میدهند چه کاری از دست مربی برمیآید….قدری انصاف به خرج دهیم کدام مربی به اندازه قله نویی وجود دارد تا بتواند سکان این تیم را گرفته و در راستای خواسته هواداران حرکت کند عقل یار خوش است به نظرم نباید آقای قلعه نویی اینگونه مورد مواخذه قرار گیرد و هر کسی در خفا و تاریکی هتک حرمت کند اگر قرار باشد تیمها همیشه برنده باشند بازنده کیست عزیزانم زیبایی ولذت فوتبال به همین برد وباخت است…..پس ای پروردگار من از تو میخواهم عقلم را بر احساسم غالب کنی شاید حرمتها حفظ گردد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*