آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,915

حضور پلیس اسب ‌سوار در دربی تهران

فرمانده یگان اسواران یگان ویژه ناجا از حضور یک یگان کامل و با تجهیزات تخصصی در شهرآورد امروز و به منظور تشریفات و تامین امنیت استادیوم آزادی در هفتاد و نهمین شهرآورد پایتخت خبر داد.

سرهنگ فرزاد کیانیان با اشاره به نخستین حضور یگان اسب اسواران یگان ویژه ناجا در استادیوم آزادی اظهار داشت: امروز و همزمان با برگزاری دربی هفتاد و نهم پایتخت و بازی تیم‌های پُرطرفدار استقلال و پرسپولیس، یگان اسواران ناجا نخستین حضور خود در استادیوم آزادی را تجربه می‌کند.

فرمانده یگان اسواران یگان ویژه ناجا افزود: یگان اسواران نیروی انتظامی با توجه به قابلیت خاصی که دارد، امروز مسئولیت برگزاری تشریفات و تامین امنیت استادیوم در نقاط کور را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: ماموران این یگان از ساعتی پیش با گشت زنی در داخل استادیوم و محوطه اطراف آن، تامین امنیت را بر عهده گرفتند و در تلاشند با حضور و گشت زنی در تمام نقاط استادیوم و جنگل‌زارهای اطراف، امنیت برگزاری این مسابقه را تامین و با هرگونه هنجار شکنی و رفتار مجرمانه برخورد کنند تا به امید خداوند این دیدار نیز در امنیت و آرامش کامل برگزار شود و علاقمندان با آرامش از دیدن این مسابقه لذت ببرند.

کیانیان در پایان با تاکید بر اینکه ماموران این یگان با هرگونه اعمال مجرمانه از قبیل فروش مواد مخدر و مصرف مشروبات الکلی برخورد می‌کنند، خاطرنشان کرد: در ماموریت امروز، یک یگان کامل اسب سوار و با تجهیزات کامل و متناسب با این ماموریت حضور دارند.

تسنیم

مجله ایترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. عجب بازی بود دیروز سمت آریا شهر بزن بزن شد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*