آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,286

یحیی گل محمدی و همسر وفرزندانش در ساحل دریا+عکس

یحیی گل‌ محمدی با اشاره به دربی حساس پایتخت که قرار است اواخر این ماه برگزار شود، گفت: «امیدوارم این بازی برنده داشته باشد و تماشاگران از دیدن یک بازی هیجان‌انگیز لذت ببرند.»

یحیی گل محمدی و همسر و خانوادش در ساحل دریا

 گل‌محمدی که سابقه گل زدن در دربی را هم دارد، در مورد این بازی و مسائل مختلف دیگر صحبت کرد. او در مورد وضعیت ذوب‌آهن هم حرف می‌زند.

 * فكر می‌كنی دربی این بار چطور از آب دربیاید؟

– من هم مثل همه طرفداران فوتبال امیدوار هستم كه این بازی با مساوی تمام نشود و برنده داشته باشد. امیدوارم آنهایی كه به ورزشگاه می‌روند و همچنین بیننده‌های تلویزیون یك بازی زیبا را شاهد باشند و از تماشای این مسابقه لذت ببرند. به‌ هر ‌حال من پرسپولیسی هستم و دوست دارم تیم محبوبم برنده شود.

 * ولی خیلی‌ها معتقدند دربی مساوی می‌شود؟

– این به خاطر تساوی‌های زیاد در سال‌های اخیر است. واقعاً مردم از مساوی خسته شده‌اند و امیدوارم دیگر این اتفاقات رخ ندهد و دربی برنده داشته باشد.

 * به‌ عنوان یك پرسپولیسی برای استقلالی‌ها كری نمی‌خوانی؟

– من زیاد اهل كری ‌خواندن نیستم البته همسرم كمی استقلالی است و برای همدیگر كری می‌خوانیم. جدا از این بحث‌ها امیدوارم كه بازی خوبی را شاهد باشیم و همه از تماشای دربی لذت ببرند.

 * شیرین‌ترین خاطره‌ات از دربی تهران در زمان بازیگری‌ات چیست؟

– من صدمین گل دربی را زدم كه آن مسابقه را با گل‌های من و بهنام ابوالقاسمپور بردیم. گل زدن در دربی افتخار بزرگی است و فكر می‌كنم زدن صدمین گل دربی شیرین‌ترین خاطره من از این مسابقه بود.

 * نتیجه دربی را چطور پیش‌بینی می‌كنی؟

– نتیجه این بازی ربطی به شرایط تیم‌ها یا بازیكنان ندارد. هر تیمی كه بتواند از لحاظ روحی و تمركزی، شرایط بهتری داشته باشد، شانس بیشتری برای برد خواهد داشت.

 * در مورد دیدار با ملوان و اینكه توسط داور مسابقه اخراج شدی بگو؟

– من معتقدم پنالتی ملوان صحیح نبود، به همین دلیل واكنش نشان دادم و داور هم اخراجم كرد. تیم ما امسال از داوری خیلی ضربه دید و تحمل این اشتباهات حدی دارد. من امیدوارم عملكرد داوران به ‌صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد تا اشتباهات كمتر شود.

 * برد به موقعی بود، درست است؟

– بله، برد به موقعی بود و بچه‌ها خوب بازی كردند، خصوصاً در نیمه دوم البته در نیمه اول شاهد بازی خوبی از هر دو تیم نبودیم ولی ذوب‌آهن در نیمه دوم با وجود شرایط نامناسب زمین و همچنین جو ورزشگاه كه به ضررمان بود، بازی خوبی را انجام داده و باید از تلاش بازیكنانم تشكر كنم. این 3 امتیاز برای ما با ارزش بود و امیدوارم در هفته‌های آینده نتایج خوبی بگیریم.

خبرورزشی

مجله اینترنتیی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*