آخرین خبرها
تعداد بازدید : 14,406

ماجرای دختر اول و همسر سابق علی دایی

رای دادگاه تجدید نظر محمدمایلی کهن صادر شد و قاضی حکم به اجرای ۴ماه زندان تعزیری مایلی کهن داد. دایی در مورد این پرونده گفته بود:«به جان نورا نمی بخشم» و مایلی کهن بعد از اینکه فهمید حکم تایید شده گفت :«به جان دنیز نمی بخشم». گفته می شود دنیز دختر اول علی دایی است که با نورا خواهر ناتنی است.

مایلی کهن ادامه می دهد: این رای تجدید نظر است و رای من قطعی شده. الان جشن گرفته‌ام. و به محض اینکه حکم به دستم برسد می‌روم زندان. وساطت هیچ کس را هم قبول نمی‌کنم. این منم که گذشت نمی کنم و نخواهم کرد .

به گزارش عصر ایران، بسیاری از رسانه ها نورای ۴ ساله را تنها فرزند علی دایی معرفی می کنند اما در واقع چنین نیست. دایی به غیر از نورا فرزند دیگری دارد که عکس و نام او کمتر در رسانه ها منتشر شده است. فرزند دیگر علی دایی که این یکی هم دختر است “دنیز” نام دارد و حاصل ازدواج نخست و البته نافرجام علی دایی است. “دنیز” 9 ساله هم اکنون به همراه مادرش در لندن زندگی می کند و سالی یک بار برای دیدن پدرش به ایران می آید.

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۳ نظر

 1. مایلی کهن ادمه اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. برو بابا چرند نگو اينقدر سر تو زندگي مردم نكنيد اون با زن اولش نه ساله ازدواج كرده چطور دختر نه ساله داشته زمانها برابر نيست

 3. ببخشيد با خانم فعليش نه ساله ازدواج كرده

 4. ای بابا.علی دایی هم که تو زرد از اب دراومد.این خبر درسته.عکسای دخترش رو هم دیدم.مثل نورا ناز و خوشگل بود.
  اما خیلی هم اشکال نداره که دوتا زن گرفته.خب چی میشه مگه.منم یکی از اهداف بلندمدت زندگیم اینه که اگه خدا کمک کرد بتونم سه تا زن بگیرم.والله نه واقعا بده.معلومه که خوبه.

  • امیدوارم خدا هیچوقت کمکت نکنه که دل زن اولتو بشکنی!!!!!!!!!!!!!!! شیروانی شیر کوهی دو زنه!!هههههههههههه

   • شیروانی شیرکوهی دوزنه…عالی بود مرسی
    اما باید باید میگفتین سه زنه

    • اوه یادم رفته بود شرمنده یکی از زنان حرمسرایتان را به حساب نیاوردم سلطان!!!!!!
     حالا اقا قاسم با اخلاقی که من از شما سراغ دارم(با توجه به کامنتاتون) شما اونقدر در آینده خانواده دوست و زن دوست میشید که عمرا سراغ دومی برید چه برسه به سومی!!!!!!!!! دروغ میگم؟؟؟؟

     • اره وقعا صد در صد درست میگید.من کلا خانواده اولویت اول زندگیمه و سه چهارتا دوست بیشتر هم ندارم و اکثر اوقات بیکاری خونم.زن دوست رو هم که دیگه نگید.فقط میتونم بگم اونی که قراره با من ازدواج کنه قطعا خیلی خیلی خوشبخت میشه.
      من توی ازدواج خیلی خیلی حساسم و اتفاقا نظرات و عقاید خیلی جالی هم در مورد ازدواج دارم.
      فقط خدا کنه همونیکه توی ذهنم ساختم رو خدا نصیبم کنه.

     • منظورت همونی عروسی که باید عروس باشه و22 ساله باشه و….
      فقط خدا کنه همونطور که تو تصمیمت برای خوشبخت کردن طرفت قطعیه، طرف مقابلت هم چنین احساس و تصمیمی رو نسبت به شما داشته باشه….

     • اره منظورم همونه.ممنون

 5. زن اولش خارجي بوده؟

 6. سلام خوش بحال زنهایش.من هم ب زن سومیش قبول کند مگه بده

 7. علی دایی ۱۰تازن هم داشته باشه مادوسش داریم چون کارشرعی قانونی انجام داده نه دزدی وحرام ،زحمت کشیده فکرداشته حق داره آنجوری که دوست داره زندگی کنه به مایلی کهن بی لیاقت وبی شعورهم ربطی نداره

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*