آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,923

بمب خبری تکان دهنده؛ کتک کاری فوتبالیست سرشناس و نامزدش

فیلمی در اینترنت منتشر شده که دیگو مارادونا را در حال کتک زدن نامزد سابقش نشان می‌دهد.

طبق گزارش روزنامه “ال موندو”، این فیلم مارادونا را نشان می‌دهد که در حالت مستی، با نامزد سابقش (روسیو اولیوای 24 ساله) بدجوری حرف می‌زند و بعد هم حسابی از کوره در می‌رود و او را کتک می‌زند. در این صحنه، دختر با گریه داد می‌زند: «وایسا!‌ وایسا! من رو نزن.»

البته چهره مارادونا در این فیلم زیاد واضح نیست و خودش هم کتک زدن خانم اولیوا را تکذیب کرده؛‌ اما خیلی‌ها این ادعای اسطوره آرژانتینی را قبول ندارند و خانم اولیوا را محق می‌دانند و معتقدند آدمی که توی فیلم است، ‌کسی نیست جز مربی سابق تیم ملی آرژانتین؛ به خصوص که اولیوا قبلا هم شوهرش را متهم کرده بود او را کتک می‌زند.

 بمب خبری تکان دهنده؛ کتک کاری فوتبالیست سرشناس و نامزدش

* شایعه‌های عجیب درباره زندگی شخصی مارادونا

البته داستان رابطه مارادونا و خانم روسیو، قبل از این هم جنجال داشته. مارادونا در سال 1984 با کلودیا ویافانه ازدواج کرد و از او 2 دختر به نام‌های دالما و جیانینا دارد. او در سال 2004 از همسرش طلاق گرفت، ‌اگر چه خانم ویافانه بعد از آن، خیلی جاها همراه مارادونا دیده می‌شد.

مارادونا بعد از ویافانه، با “ورونیکا اوخدا” آشنا شد و نامزد کرد و ظاهرا رابطه خوبی هم با هم داشتند اما مشکل وقتی پیش آمد که خانم اوخدا باردار شد و در فوریه 2013 یک پسر به دنیا آورد. وقتی خبر بارداری خانم اوخدا منتشر شد، زندگی مشترک مارادونا هم دچار تلاطم شد و قبل از تولد نوزاد، ‌از هم پاشید.

گفته می‌شود همسر اول مارادونا و دخترهایش از اینکه او دوباره بچه دار می‌شود، ‌به شدت ناراحت شدند و آنقدر به او فشار آوردند تا همسرش را رها کند.

بعد از مدتی، مارادونا با “روسیو اولیوا” آشنا شد، یک فوتبالیست جوان؛‌ کار این دو به سرعت بالا گرفت و حتی قرار و مدار ازدواج رسمی هم گذاشته شد اما…

کمی بعد از گرم شدن رابطه اسطوره فوتبال آرژانتین با اولیوا، یکی از بستگان خانم اولیوا در یک مصاحبه جنجالی ادعا کرد، کلودیا ویافانه این دختر جوان را استخدام کرده و به او پول زیادی می‌دهد تا همراه مارادونا باشد.

مدتی بعد، وقتی منچستریونایتد در دبی – محل زندگی مارادونا – اردو زده بود، مارادونا از خوش و بش کردن اولیوا با دخئا، دروازه‌بان یونایتد، خشمگین شد و به گمان بد افتاد و او را از خانه بیرون کرد و ماجرای ازدواج هم منتفی شد.

حالا هم این فیلم نشان می‌دهد که دیگو، نامزدش را کتک می‌زده.

ایران ورزشی

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. عجب..
    حقشه با جف پا برم تودهنش تا ادم بشه
    دس رو زنش بلند نکنه بچه پرو……

  2. بازیکن بزرگی بود

  3. سرپیری و معرکه گیری! دختر24 ساله حل و هواش کجا ،شما کجا، معل.مه آخرش این میشه دیگه

  4. توی مراسم عروسی اول مارادونا بچه هاش هم شرکت داشتند فک کنم بعد از ده سال زندگی مشترک بالاخره به این نتیجه رسید که ازدواجشو رسمی کنه ولی انگار دوام نداشت…قبلا هم سابقه خشونت داشته

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*