آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,630

مرگ تکان دهنده یک فوتبالیست در وسط زمین فوتبال + تصاویر

از هم فوتبال و باز هم مرگ. فوتبال و مرگ در چند سال اخیر بارها با هم گره خوردند. جدیدترین قربانی فوتبال یک فوتبالیست لیگ برتری در کشور هند است.

به گزارش شفقناورزشی، این فوتبالیست 23 ساله که پیتر بیاک سان گوآلا نام داشت فقط می خواست بابت گل مساوی که برای تیمش زده بود شادی کند. او که به شدت احساساتی شده بود پس از اینکه گل مساوی تیمش یعنی بتلهم ونگتلانگ را مقابل تیم چانماری زد با حرکاتی آکروباتیک می خواست شادی کند اما به شدت زمین خورد و ستون فقرات او به شدت آسیب دید. این اتفاق در دقیقه 62 افتاد. پس از اینکه او به شدت زمین خورد هم تیمی هایش با خوشحالی به سمت او رفتند اما به سرعت متوجه شدند پیتر آسیب دیده است. این فوتبالیست 23 ساله بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما متاسفانه پس از پنج روز درگذشت. مرگ این فوتبالیست به دلیل آسیب ستون فقرات کمرش بسیار شوکه کننده بود. احتمالا مرگ او به دلیل از کار افتاد بصل النخاعش بوده است.

بنابر گزارش جام جم ورزشی، تصاویری تلخ و ناراحت کننده از شادی پس از گل این فوتبالیست جوان می بینید، شادی پس از گلی که پنج روز بعد به قیمت جان او تمام شد:

 

www.sport.shafaqna.com

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. بنده خدا مفت مرد مففففففففففففففففففففتتتتتتتتتتتتتت

    ولی امان از جوگیری یه بار منم اومدم پز بیام جلوی یه دختره بد پام پیچ خورد تا یه ماه لنگ میزدم دیگه از اون موقع واسم درس شد جوگیر نشم

  2. خدابیامرزدش……

  3. خدا بیامرزدش

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*