آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,692

اقدام هولناک و باور نکردنی زوج جوان پشت چراغ قرمز

ین جنایت بیست و ششم خرداد سال 91، پشت چراغ قرمزی در غرب تهران رخ داد و ماموران وقتی به محل حادثه رسیدند جسد غرق در خون مرد جوانی را مشاهده کرده و فهمیدند زن بیست و چهار ساله ای به نام «ندا» نیز از سوی مردم دستگیر شده است.

زن جوان، مقتول را با نام «حسین» معرفی کرد و گفت: «من از مدت ها قبل حسین را می شناختم و با هم در ارتباط بودیم، اما چندی پیش رابطه مان قطع شد. در این مدت با مردی به نام مازیار آشنا شدم و با هم به صورت موقت ازدواج کردیم. مدتی بعد حسین دوباره با من تماس گرفت و رابطه مان شروع شد.

ما هرازگاهی تلفنی با هم صحبت می کردیم و گاهی هم یکدیگر را می دیدیم. روز حادثه نیز با حسین قرار داشتم. با هم سوار بر خودرو بودیم که ناگهان مازیار پشت چراغ قرمز سوار ماشین شد. من خبر نداشتم او ما را تعقیب کرده، با دیدنش جا خوردم. مازیار به شدت عصبانی بود. او کلتی را از زیر لباسش بیرون کشید و به طرف حسین شلیک کرد.

کارآگاهان در ادامه تلاش خود را برای دستگیری مازیار آغاز کردند. آنها با تلفن همراه این جوان تماس گرفتند و توانستند با او صحبت کنند. به این ترتیب تلاش ها برای ترغیب مازیار به تسلیم شدن آغاز شد و متهم بیست و دو ساله پنج روز بعد از ارتکاب قتل به اداره آگاهی رفت و خودش را به ماموران معرفی کرد.

با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه قتل، کیفرخواست علیه مازیار به اتهام مشارکت در قتل عمدی ، سرقت و حمل و نگهداری سلاح جنگی صادر و ندا نیز به معاونت در قتل، رابطه نامشروع و نگهداری مشروبات الکلی متهم شد.

زوج جوان صبح شنبه در شعبه 71 دادگاه کیفری مقابل پنج قاضی جنایی به دفاع از خود پرداختند. مازیار وقتی در جایگاه ایستاد با قبول اتهامش گفت: اسلحه را ندا خریده بود تا از از همسر سابقش انتقام بگیرد.

یک روز سراغ من آمد و مدعی شد که مزاحم تلفنی دارد. من از او خواستم با مرد مزاحم قرار بگذارد. وقتی در محل قرار حاضر شدم، اسلحه را به سمت مقتول گرفته و گلوله ای شلیک کردم.

سپس قاضی عزیزمحمدی رئیس دادگاه از ندا خواست به دفاع از خود بپردازد. ندا هم با رد اتهامات مازیار اظهار کرد: با حسین در کیش آشنا شدم. پس از مدتی او به دوبی رفت و هیچ خبری از او نداشتم. در این مدت به عقد موقت مازیار درآمدم. یک روز حسین به من زنگ زد و من با او قرار گذاشتم تا ماجرای مازیار را تعریف کنم که این جنایت رخ داد.

پس از دفاعیات متهمان، قضات دادگاه مازیار را با توجه به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم کردند و برای صدور حکم ندا وارد شور شدند.

جام جم

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

 1. اه اه آسمونی شورشو دراوردی همش از خیانتا و جنایتای زنا مینویسی فک کنم از بس در مورد مردا عادی شده که برای جلب مشتری رو به خانما اوردی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. زن که باشی همه ی دیوانگی های عالم را بلدی
  میتوانی زیر لب ترانه بخوانی و آشپزی کنی …
  میتوانی جلوی آینه موهایت را شانه کنی و حس کنی نگاهش را …
  میتوانی ساعتها به امید گره خوردن شال دور گردنش…
  ببافی و در هر رج بوسه بکاری برای روزهای مبادا که کنارش نیستی…
  زن که باشی…
  هزار بار هم که بگوید: دوستت دارد ، بازهم خواهی پرسید: دوستم داری….؟
  و ته دلت همیشه خواهد لرزید …
  زن که باشی…
  هرچقدرهم که زیبا باشی نگران زیباترهایی میشوی که شاید عاشقش شوند …
  زن که باشی…
  هروقت که صدایت میکند: خوشکلکم ! خدا را شکر میکنی که درچشمان او زیبایی …
  دست خودت نیست!
  زن که باشی همه ی دیوانگی های عالم را بلدی …

 3. مرض داره وقتی شوهر داره میره بایکی دیگه…

 4. زني كه شوهر داره ميره با يكي ديگه همون بهتر كه بميره .

 5. این چیزا داره روز ب روز بیشتر میشه تو جامعه. خیانت همسرا به هم.!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*