آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,195

در برنامه نود چه گذشت؟

سرویس ورزشی «فردا»- برنامه نود طبق روال هر هفته خود دوشنبه شب بار دیگر روی آنتن شبکه سوم سیما رفت و به بررسی رقابت های هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور و حاشیه های هفته گذشته فوتبال ایران ‍پرداخت.

برنامه ۹۰ شب گذشته مانند همیشه جالب و دیدنی و محور اصلی آن، پیرامون چندین موضوع بود؛ رخدادهای حاشیه‌ای در مورد برگزاری یا عدم برگزاری جام حذفی ، مصاحبه با سعید رجبی و مهدی مهدوی کیا و ارزیابی تیمهای فوتسال و جوانان ایران، آیتم‌های اصلی برنامه دیشب نود را تشکیل داد.

نظرخواهی نود درباره جام حذفی
در ادامه عادل دست به ابتکار جالبی زد ، فردوسی پور دیشب ویژه برنامه ای را در مورد جام حذفی در نظر گرفت.  برنامه 90 دیشب آیتمی را روی آنتن فرستاد که مربوط به جام حذفی بود. در این برنامه  عادل گفت و گوهای متفاوتی را با سرمربیان و مدیران تیم های لیگ برتری انجام داده است که همگی (به غیر از 2 نفر ) انتقاد خود را به برگزار نشدن جام حذفی اعلام کرده اند.
این در حالی است که هنوز فدراسیون تصمیمی قاطعی در این مورد نگرفته است و برگزاری جام حذفی را منوط به عدم حضور ملی پوشان دانسته است.

رویانیان و فتح الله زاده سر صندلی قهر کردند و رفتند!
در ادامه گزارشی از تمرین تیم ملی پخش شد که رییس فدراسیون فوتبال گفت :  رویانیان و فتح الله زاده به خاطر ترتیب چیدمان صندلی ها جلسه مجمع را ترک کردند.
علی کفاشیان در گفت و گو با برنامه نود در مورد خروج رویانیان و فتح الله زاده از مجمع فدراسیون فوتبال گفت: من بعد از محمع با آنها حرفی نزدم اما با هم دوست هستیم.رویانیان و فتح الله زاده از جایی که برایشان در نظر گرفته شده بود ناراحت بودند و به همین دلیل قهر کردند.این کار تقصیر بچه های برگزار کننده مجمع بود.
او وقتی با این سوال خبرنگار که پرسید اما رویانیان گفته بود اصلا نمی خواسته در جلسه شرکت کند مواجه شد این واکنش را نشان داد: اینطور نیست.آنها قرار بود در جلسه شرکت داشته باشند،اصلا آقای رویانیان و فتح الله زاده عضو مجمع هستند و به احترام اعضای مجمع باید در جلسه می ماندند اما خودشان گفتند که به خاطر ترتیب صندلی ها نارحت شده بودند پس دلیل نیامدنشان همین بوده است.

کنایه نود درجه به دروازه بان تیم ملی
در بخش نود درجه برنامه نود فردوسی پور به رحمتی کنایه زد و گفت که او طلسم هایش رادر تبریز جا گذاشته است.
در برنامه برنامه امشب نود و در بخش نود درجه فردوسی پور کنایه ای را به دروازه بان تیم ملی زد و گفت: رحمتی طلسم هایش را در تبریز جا گذاشته است. در این بخش در حالی که بازی تیم های تراکتور سازی و داماش گیلان پخش می زد پس از اصابت 5 ضربه به تیرک داماشی ها فردوسی پور گفت: با طلسم رحمتی حتما ازبکستان را شکست می دهیم چون طلسم او مدت دار است.

اشاره مهدوی کیا به فردوسی پور/می خواهم در مورد علی کریمی حرف بزنم
مهدوی کیا با اشاره به فردوسی پور گفت که می خواهد در مورد علی کریمی حرف بزند.
در بین مصاحبه زنده مهدی مهدوی کیا با عادل فردوسی پور،کاپیتان پرسپولیس با اشاره به فردوسی پور گفت که می خواهد در مورد علی کریمی و اتفاقاتی که بین او و ژوزه پیش آمده حرف بزند.
کیا که گمان می کرد فرصت چندانی برای حرف زدن در برنامه نود ندارد وقتی عادل داشت صحنه های اخراج او در نخستین بازی اش برای استیل آذین را نشان می داد با اشاره به او فهماند که می خواهد در مورد علی کریمی حرف بزند.
مهدوی کیا وقتی فرصت پیدا کرد تا در این مورد حرف بزند گفت:«به اندازه کافی در این مورد حرف زده ایم.اعتقاد من این است که یک اتفاقی در خانواده پرسپولیس افتاده است که می توانست خیلی زودتر از این ها حل شود.کریمی دوست خوب من است و همه مجموعه دوست دارند که برگردد.من قبل از بازی با راه آهن شخصا پیش ژوزه رفتم و با او حرف زدم.امروز تولد علی است و ما دوست داریم که او به تیم برگردد.»
او ادامه داد:«خودم خیلی دوست دارم که این اتفاق بیفتد.چون فصل آخری است که فوتبال بازی می کنم و می خواهم در کنار علی از فوتبال خداحافظی کنم.بازگشت علی قدرت تیم ما را بیشتر می کند.امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد.»

پرسش و پاسخ نظرسنجی نود
پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که بهترین بازیکن خارجی تاریخ لیگ برتر کدام بازیکن بود؟  1- ادینهو 2- استپانیان 3- پطروسیان 4- توره 5- جانواریو 6- عمادرضا .  که در پایان حدود 37 درصد به جانواریو رای دادند و نزدیک 21 درصد پطروسیان  را برگزیدند و 12 درصد ادینهو را انتخاب کردند . یک میلیون و 440 هزار نفر در این نظر سنجی شرکت کردند .

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*