آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,677

زنان در غرب چگونه به فروش می‌رسند؟ +عکس

آژانس ملی رسیدگی به جنایت در انگلیس معتقد است که خالکوبی و درج «بارکد» روی بدن انسان‌هایی که قاچاق می‌شوند، از جمله امور شناخته شده در تجارت جنسی در جهان است و مافیای قاچاق انسان برای اثبات مالکیت خود بر قربانیان، روی بدن آنان علائمی مشابه به «بارکد» اجناس خالکوبی می‌کند تا آنان را به هزاران پوند بفروشد.

 روزنامه انگلیسی “ایندیپندنت” درگزارشی نوشت: اطلاعات واصله از سوی آژانس ملی جنایت در انگلیس نشان می دهد که قربانیان با علایمی که معنای خاصی ندارند، خالکوبی می شوند که این اقدام نشان می دهد که تعامل قاچاچیان انسان با آنان به گونه ای است که گویا کالایی برای خرید و فروش هستند.

گزارش های واصله از آمریکا و اسپانیا حاکی از آن است که بر روی بدن زنان فعال در زمینه تجارت جنسی، خالکوبی به نام مسئولان قاچاق و فروش آنان صورت می گیرد.

 زنان در غرب چگونه به فروش می‌رسند؟

یک زن رومانیایی که کتک خورده بود و برخلاف خواست خود به اسپانیا برده شده بود، به وسیله علامتی شبیه بارکد خالکوبی شده بود و اعداد و ارقامی روی بدن وی حک شده بود که نشان دهنده ارزش مالی است که باید برای آزاد شدن وی پرداخت شود.

به نوشته این روزنامه، آژانس جنایت ملی انگلیس تا کنون نمی داند که چقدر می توان از خالکوبی هایی که بر روی بدن های قربانیان صورت می گیرد، استفاده شود؛ قربانیانی که برای فعالیت در زمینه تجارت جنسی به انگلیس می آیند و قیمت هایی بین ۲۰۰ تا ۶۰۰۰ پوند فروخته می شوند.

بر اساس این گزارش، تاجران نیجریه ای از زنانی که به انگلیس آورده شده اند، پرداخت ۵۰ هزار پوند را درخواست کرده اند و این هزینه مدارک و خرج سفر آنان به انگلیس است و از طریق مواد مخدر و شراب و کتک زدن آن ها را وادار به اطاعت از خود می کنند .

به گزارش ایندیپندنت، این تاجران از شبکه های اجتماعی در اینترنت و از طریق آگهی های شغلی سعی در جذب قربانیان خود دارند که تعداد آنان در سال ۲۰۱۳ به میزان ۲۲ درصد درمقایسه با سال ۲۰۱۲ افزایش یافته است.

جام جم

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۹ نظر

 1. واقعا متاسفم با زن مثل کالا رفتار میکنن

 2. آسماني اين تيتر بامطلبت سنخيت نداره .تو نگاه اول ادم فكر مي كنه همه ي زنها رو در غرب خريد وفروش مي كنن .لااقل اسم قاچاق انسان رو درتيترت بيار. وضعيت قاچاق انسان در كل دنيا تاسف باره .

 3. اصرار می‌کنی
  قلب داری!
  و من چگونه به تو بفهمانم
  که قلب هیچ‌کس
  را نمی‌توانی تویِ قفسه‌ی سینه‌اش پیدا کنی!
  باید ته چشم‌هایش را بگردی
  یا دست‌هایش را لمس کنی
  بعضی‌ها
  قلب‌شان تویِ دست‌هایِ‌شان می‌تپد!
  بعضی‌ها
  تویِ چشم‌هایِ‌شان
  و عده‌ای
  انگار
  قلبِ‌شان را به لب‌هایِ‌شان دوخته‌اند
  که در هر بوسه‌ای
  می‌توانی ضربانِ زندگی را
  حس کنی!
  ولی قلبِ تو
  در هیچ‌کدامِ این‌ها نبود
  نه در دست‌هایت
  نه در چشم‌هایت
  نه در لب‌هایت!
  اصرار می‌کنی
  قلب داری
  و من چگونه به تو بفهمانم
  آن‌چیزی که دکترها
  از آن عکس می‌گیرند
  قلب نیست!
  و درست به همین دلیل است
  هیچ ناراحتی قلبی
  با عمل جراحی خوب نمی‌شود!
  اصرار می‌کنی
  قلب داری
  و نمی‌دانی
  هنوز آن قدر دیوانه هستم
  که همین‌گونه دوستت داشته باشم…

 4. سه کیلو صدمن …!!مثه این میوه فروشا که جار میزنن..ایجوری بهتره..دیگه درهم برهم میبرن

 5. سلام بچه ها

  چقدر وحشتناک و تلخ !!!!!!!!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*