آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,936

روش کلينتون براي بخشيدن خيانت همسر

هيلاري کلينتون افشا کرد که از مدل “سازش و حقيقت” نلسون ماندلا براي برخورد با روابط نامشروع بيل کلينتون و مونيکا لوينسکيبهره برده است و تاکيد کرد که صداقت کامل به برقراري روابط مجدد اين زوج کمک کرد.

روزنامه ديلي تلگراف نوشت: هيلاري کلينتون 66 ساله،‌ وزير امور خارجه سابق آمريکا به ندرت درباره روابط همسرش بيل کلينتون (رئيس‌جمهوري سابق آمريکا) سخن مي‌گويد، اما اين بار وي گفت که از روش نلسون ماندلا، رهبر ضد آپارتايد آفريقاي جنوبي استفاده کرده است تا با اين مساله برخورد کند.

روش کلينتون براي بخشيدن خيانت همسر

کلينتون در مصاحبه با روزنامه سايکولوجي (روانشناسي) گفت که از توانايي ماندلا براي بخشش الهام گرفته است چرا که ماندلا توانست به اين شيوه آينده جديدي را به روي مردم آفريقاي جنوبي بگشايد. با اين حال وي تاکيد کرد: اما اين بدين معني نيست که شما فراموش مي‌کنيد بلکه مساله حقيقت و سازش است. شما بايد صادق باشيد.

شما بايد با اين حقيقت که در چه شرايطي هستند و چه شخصيت و مليتي داريد، مواجه شويد. اما ماندلا غالبا‌ً‌ به اين نکته اشاره مي‌کرد که اگر شما با خودتان تندي و خشم کنيد،‌ در زندان باقي خواهيد ماند. شما در آن صورت خودتان را زنداني مي‌کنيد و با خودتان غيرمنصفانه برخورد مي‌کنيد چرا که نمي‌توانيد فراتر از آنچه اتفاق افتاده،‌ ببينيد.

کميسيون حقيقت و سازش آفريقاي جنوبي در سال 1995 و پس از ملغي شدن آپارتايد بنيان گذاشته شد و رهبري آن را دزموند توتو بر عهده گرفت که مدلي براي سيستم‌هاي مشابه در سراسر جهان شد. اين کميته اختيار داشت تا به عاملان جرايم تحت رژيم نژادپرست آفريقاي جنوبي عفو کامل بدهد و در ازاي آن افشاگري کاملي صورت بگيرد.

ايسنا

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۰ نظر

 1. رنگ چشماشو دوس میدارم

 2. برو بابا کشکتو بساب

 3. من Remove شدم از زندگى کسى که …….
  براى داشتنش و براى بودنش خیلى ها را از زندگیم Block کردم …!!!

 4. بدبختا…. شماها که به این نوع روابط عادت دارید پس چرا دنبال توجهید…

  • اتفاقا تسنيم جان مقامات ارشد امريكائي حق برقراري اين نوع ارتباطات رو خارج ازچارچوب قانوني ورسمي ندارن وواسه ي همين هم اين قضيه جنجال شد.

 5. حالا این خبر چ ب درد مامیخوره ی نفر واسه من بگه؟؟/؟؟؟؟؟

 6. رنگ چشماشو دوس میدارم…..

 7. طبق اصل حقوقی استنباط از مفهوم موافق از دو کلمه سازش وحقیقت…یعنی
  من به این درک رسیدم که خانوم مونیکاازمن جذابتر وزیباتراست پس توجه وخیانت همسرمن قابل توجیه وسازش است.
  .
  ولی خداییش خانوم هیلاری خیلی سنگین وباکلاسه…شاید بخاطر موقعیت سیاسی وشغلی خود وهمسرش به این سازش تن داده….نتیجه این سیاست هم این شدکه امروزدر یکی از ارکان قدرت ایالات متحده جا داره…اگه غیر ازاین بود پایه های زندگی و اینده شون سست شده بود.

 8. باهات موافق نيستم قطعا اگه اين خانم سازش نمي كرد باز هم يك سري ازموقعيت هاي شغلي واجتماعيش رو از دست نمي داداين خانم از سال 1973دكتراي حقوق داشته وازهمون ابتدا مشغول به كار بوده دردانشگاه آركانسا تدريس ميكرده ودستياركميته ي قضائي كاخ سفيد بوده و و و شايد قسمتي ازپست ومقامهاش رو ازهمسرش داره اما نه همه ي اونو .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*