آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,447

رابطه برد پیت با یک زن دیگر- آنجلینا جولی سرپرست بچه ها خواهد شد !

با وجود ده سال زندگی در کنار هم، آنجلینا جولی تصمیم گرفت که پیش از “بله” گفتن و ازدواج رسمی با برد پیت در روز 23 اوت گذشته قراردادی را با او به امضا برساند. کاری که معمولا میان افراد ثروتمند و مشهور رایج است .

 

بر اساس گزارش مجله ی “استار” که این مطلب را منتشر کرده، این قرارداد به شدت مورد حمایت وکلای این دو هنرپیشه قرار گرفته است. ثروت این زوج نزدیک به 425 میلیون دلار ( 240 میلیون دارایی برد و 185 میلیون سهم آنجلینا) برآورد شده است و در صورت وقوع طلاق میان آن دو پول های آن ها به فرزندانشان تعلق می گیرد .

این تصمیم بطور رسمی از سوی هردوی آن ها برای حمایت از فرزندانشان گرفته شده است. مجله ی استار عنوان کرد: اگر برد پیت مادامی که همسر آنجلیناست با زن دیگری رابطه برقرار کند، سرپرستی قانونی بچه ها به آنجلینا سپرده خواهد شد .”

در صورت وقوع طلاق، هریک از آن دو فقط دارایی پیش از ازدواج را حفظ خواهند کرد. این مجله می افزاید: پولی که این زوج پس از ازدواج به دست می آورند در محلی نگهداری و درصورت وقوع طلاق به شش قسمت مساوی میان فرزندان تقسیم خواهد شد. در مجموع، برد و آنجلینا حتی یک سانتیم بیشتر از مبلغی که به هنگام ازدواج با خود داشته اند را دارا نخواهند بود. پیمانی که یک بار دیگر نشان می دهد برای این دو فرزندانشان بیش از هرچیز اهمیت دارند .

تی وی پلاس

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. واقعا چقدر مسخرس کاراشون به مولا

  2. عجب تیتر ایهام داری…فکر کردم زنو رو گرفته..هر چند که دیر نمیشه …
    اما باور کنید خیلی اینام اسکولن اول بچه دار میشند بعد که دیدند تفاهم دارند ازدواج می کنند حالا این وسط اون بچه چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟…..

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*