آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,245

انتقام گرفتن از داماد شکنجه‌گر ؛ عریان کردن همسر درکنار سگ‌ها

2 بهمن ماه سال 86 با اعلام مرکز فوريت های پليس شهرستان داراب مبنی بر وقوع يک فقره قتل در حدود ٧ کيلومتری شمال ستاد فرماندهی، در حوزه کلانتری ١١ آبشيب بلافاصله اکيپی متشکل از رييس پليس آگاهی و مأمورين بررسی صحنه جرم با تجهيزات کامل همراه با بازپرس و پزشکی قانونی به محل اعزام شدند.
جسد در حياط خانه در نزديکی در مشاهده شد که مشخص شد متعلق به شخصی به نام عليرضا 30 ساله است و به صورت طاق باز افتاده بود که با بررسی از بدن مقتول و معاينه جسد، آثار ضرب و شتم با وسيله چوبی و کابل محرز شد به گونه ای که کمر مقتول کاملاً کبود شده بود و عوامل پزشکی قانونی حاضر در محل هم مرگ در اثر ضرب و شتم را تأييد کردند.
جسد متوفي حسب دستور بازپرس به سردخانه منتقل شد تا علت مرگ پس از انجام معاينات پزشکی نيز مشخص شود،و در همين راستا دستورات قضايی مبنی بر شناسايی قاتل يا قاتلين، علت و چگونگی قتل و انجام مراحل پزشکی قانونی و صدور جواز دفن صادر شد.
با شناسايی اوليای دمِ مقتول، مشخص شد مقتول با همسرش اختلاف خانوادگی داشته است و احتمال اين که قتل توسط وی و يا با هماهنگی و همکاری وی به وقوع پيوسته باشد متصور است که به همين دليل با هماهنگی قضايی همسر مقتول به نام بتول به پليس آگاهی منتقل شد.
همسر مقتول در بازجويي ها در خصوص چگونگی قتل شوهرش اظهار بی اطلاعی کرد و اظهار داشت: دو ساعت قبل از قتل همسرش دو نفر موتورسوار با سر و صورت پوشيده، به درب خانه آنها آمدند و به بهانه ای وی را در وسط خود نشانده و با خود بردند که پس از دو ساعت، من جسد همسرم را در حياط خانه مان ديدم و با سرو صدای من، همسايه ها با خبر شدند.
با اين گفته ها ظن مأمورين نسبت به حرف های ضد و نقيض وی بيشتر شده و به همين دليل با استفاده از فنون پلیسی وی را به صحبت واداشتند.
متهم چنين حکايت کرد : شوهرم مخارج مرا نمی داد، حتی گاهی مرا عريان کرده در کنار سگ خانه می بست و کتک می زد. من هم از سر ناچاری موضوع را به برادرهايم گفتم و آنها هم از سر تعصب ناموسی که داشتند تصميم گرفتند او را تنبيه کنند و پاهای شوهرم را بستند و بردند و به قصد تنبيه كتك زدند و سپس او را نيم جان به خانه آوردند، من هم از ترس نتوانستم کاری برای نجاتش انجام دهم.
سر انجام با هماهنگی مقام قضايی پس از تعقيب در خصوص دستگيری ٣ برادران نامبرده به نام های “رسول” ، “ابراهيم” و “علی” اقدام شد که پس از گذشت 3 سال در 27 خرداد 89 دستگیر شدند و متهمين به ارتکاب قتل، با هم دستی يکديگر، اقرار کردند و باز سازی صحنه با حضور بازپرس به عمل آمد.

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۵ نظر

 1. جه مرد بی انصافی بوده ولی الان مرده فوت شده شاید قضیه چیزه دیگه ای بوده و خانومه اینطوری تعریف کرده بوده…….
  حالا از این بگذریم اسمانی این خبر مال ساله89 الان ما تو سال 93 هستیمااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!

 2. عجب برادرای بی مخی بودن زنه یه جای کارش میلنگه

  • به نظر منم زنه یه کاری کرده بوده که مرده خانومش و برهنه کرده انداخته جلوی سگ ها…….بعدشم داداشای زنه فهمیدن و به خاطر اینکه ابرو ریزی نشه مرده رو کشتن…..
   یا اینکه مرده عقل نداشته و روانی بوده…..
   البته همه اینا احتماله……….!!!!!!!!!؟؟

 3. بعضیا از داعشی ها هم بدترن

 4. اگه درتحقیقات بازپرس ویژه قتل از این سه نفر مشخص بشه هرسه نفر اونو زدن ولی ضربه آخرکه منجر به قتل شده ازطرف یکی از این سه تن بوده همون شخص بعنوان قاتل محسوب میشه..مثلا سه نفر باهم مقتول رو موردضرب وجرح قرار میدادن ویکیشون با چوب بزنه توسرش که همون ضربه منجر به مرگ بشه همون ضارب باچوب بعنوان مباشر اصلی قتل عمدمعرفی میشه وبقیه بعنوان مشارکت درقتل وهمسرش بعنوان معاونت درقتل دستگیرومجازات میشه.
  هرچندفعل ارتکابی معاون ومباشر بهم مربوطندولی درسیستم جزایی معاونت یک نهادجزایی وکیفری مستقل محسوب میشه..

 5. اقا ارمان ممنون از توضیحاتتون …..
  ولی یه سوال اگر هر 3نفر گردن هم بذارن که با هم زدن یعنی به عمد ….
  بخان قاتل واقعی شناسایی نشه هر سه تا با هم گردن بگیرن حکمشون چی میشه ؟؟؟؟؟؟
  البته ببخشیدا اگر دوست دارین جواب بدین شما وکیل قتلین(کیفری) یا حقوقی ؟؟؟؟؟

  • اگه واسه قاضی بوسیله ادله اثبات قتل مثله اقرار افرادبه قتل-شهادت شهودوقسامه (قسم خوردن) محرز نشه که قاتل اصلی کی بوده هرسه نفر به عنوان مشارکت درقتل عمد به پرداخت دیه و سه تا ده سال حبس تعزیری محکوم میشن.
   مجازات حبس بدل از جزای نقدی نمیشه فقط درصورت رضایت اولیای دم در مقدارمدت حبس تخفیف داده میشه
   .
   درمورد همسرش اگه در دادگاه عنوان کنه که هدف من فقط دردل کردن با برادرهام بوده نه ضرب شتم وقتل اون (مثلا بگه پای چشم من کبود شده بوده وبرادرهام علتشو پرسیدن وخودشون غیرتی شدن و بدون هماهنگی واطلاع وتحریک من اقدام کردن) معاون قتل محسوب نمیشه…که بستگی به اظهارات طرفین وکیفرخواست تنظیمی از طرف دادستان داره.

   .
   سایه جان یه وکیل هم میتونه پرونده های حقوقی بگیره هم کیفری..ولی سوالت بجاست .بعضی ازوکلا تو پرونده های حقوقی تبحرشون بیشتره وبعضی هم کیفری…مثلا دوتا ازاستادای خودم اکثرا پروندهای موادمخدر میگیرن که خیلی نون داره..بستگی به حسن روابط هم داره.
   .
   جهت اطلاع شما من بندرت کاروکالت انجام میدم.اخه تو شرکت خودمون حسابی کارسرم ریخته که فرصت نمیشه ودرثانی از دویدن تو راهروهای دادگاه خیلی خوشم نمیاد.

 6. از اون آدماس که خیرش به هیشکی نمیرسه….وکیل الکیا…..خوش باشی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*