آخرین خبرها
تعداد بازدید : 10,674

آیا آزاده نامداری و فرزاد حسنی آشتی میکنند + عکس

آزاده و فرزاد آشتی می کنند؟

اعلام خبر جدایی آزاده نامداری و فرزاد حسنی، واکنش های رسانه ای مختلفی را به دنبال داشت و موجی از تاسف و ناراحتی را در میان طرفداران این دو مجری شناخته شده پدید آورد اما حالا پادرمیانی هایی در حال انجام است تا دوباره میان این زوج جوان وصلت برقرار شود.

مجله پُرمخاطب و قدیمی خانواده سبز که شانزده سال سابقه انتشار دارد و بارها با این دو مجری جوان گفت و گو کرده، در شماره جدید خود که ساعاتی قبل روی دکه های روزنامه فروشی قرار گرفت، صفحاتی را به طور ویژه به این موضوع اختصاص داد.

در شماره 132 مجله، گزارشی از «پژمان کرد محله» سردبیر خانواده سبز می خوانیم که طی آن با اشاره به انعکاس رسانه ای گسترده خبر جدایی این زوج، به آمار ثبت احوال اشاره می کند و می نویسد: «آمار و ارقام ثبت احوال نشان می دهد در سال های اخیر رشد طلاق افزایش یافته و متاسفانه حدود 50 درصد زوجین در 5 سال اول زندگی مشترک شان از یکدیگر جدا می شود و متاسفانه‌تر این که 14 درصد جدایی ها طی سال های اخیر، مربوط به زوج هایی بود که کمتر از یکسال از ازدواج شان گذشته است».

 آزاده نامداری و فرزاد حسنی

نویسنده سپس با طرح این سوال که «حال فرزاد مقصر است یا آزاده خانم؟» می نویسد:‌« این سوالی است که بهتر است «جواب» آن را ندانیم!!چرا که نباید حرمت های این دو هنرمند که هر کدام از ما، در قاب جادویی تلویزیون خاطرات زیادی از آنها به یاد داریم شکسته شود».

سردبیر مجله خانواده سبز سپس به برقراری تماس تلفنی با فرزاد حسنی اشاره می کند. فرزاد حسنی هم که به این رسانه اعتماد دارد، لب به سخن می گشاید و درخصوص دلایل خود برای سکوت در مقابل اظهار نظرهای همسرش این استدلال را به کار می گیرد: «هیس! آبرودارها فریاد نمی زنند. زندگی مشترک من و رابطه زناشویی آنقدر محترم است که کلمات هم اجازه ورود به این حریم را ندارند. ما قبل از اینکه همسر،پدر و برادر باشیم، انسانیم و انسانیت یعنی حفظ حرمت و حرمت یعنی حفظ اسرار زندگی، حفظ آبرو، حفظ خلوتی که خدا دوست دارد بین دو بنده اش، فقط بین دو بنده اش باقی بماند».

سکوت به خاطر گرگ ها

بخش جالب این یادداشت، اظهار نظر نویسنده است که درباره زندگی این زوج جوان می گوید: «حدود یازده ماه با هم زندگی کردند،با هم برنامه اجرا کردند،با هم مسافرت رفتند حال بیایند چه بگویند؟بیایند از دلایل جدایی اش بگوید تا گرگ ها به آنها حمله کنند، سرشان به کار خودشان بود گرگ ها حمله می کردند، حالا این دو بیایند بهانه دست این و آن و رسانه ها بدهند؟ آنها با هم خاطرات شیرینی دارند و دوست دارند با آن خاطرات زندگی کنند. خاطرات آنها مال خودشان است هرچه راز و اسرار دارند، باید زندانی قلب شان باشد و با کسی تقسیم نکنند».

نویسنده در پایان خطاب به این زوج می گوید:‌«این اتفاق نباید می افتاد و اگر دو نفر در دنیا باشند و بلد باشند که ویرانه ای را آباد کند، با توجه به روحیاتی که از شما سراغ داریم شما دونفرید و با شجاعتی که در شما دو نفر سراغ داریم تبدیل این همه تیترهای تلخ و رنگارنگ به یک تیتر شیرین برای شما کاری ندارد. لطفا برای ما تیتر دونفره شیرین بسازید آیا واقعا دیگر راه بازگشتی نمانده»؟

در ماههای اخیر تلاش های فراوانی برای برقراری آشتی و دوستی میان این زوج جوان شکل گرفته و با این واکنش رسمی و نیز سکوت حسنی، این گمانه زنی تقویت می شود که ممکن است در آینده ای نزدیک، این زوج راه آشتی و دوستی را در پیش بگیرند.

خانواده سبز

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۴ نظر

 1. فک نکنم یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه انسان مومن از یه سوراخ گزیده نمیشود

 2. اسمونی تورا خدا بسه دیگه ؟؟؟؟؟
  از این حسنی مهمتر هم هستا ؟؟؟؟؟؟

 3. زندگی شخصیه خودشونه به بقیه چه ربطی داره!!!!

 4. ها کاکو …زودتر جلو رشدشو بگیرین..تا آمارطلاق سریعتربیادپایین
  .
  .
  خیلی جالبه…به این زودی پشیمون شدن…چندین اشتباه رو باید چندبارتکرارکرد..؟
  معذرت میخوام شیرازیا به این میگن عشق تخمی

 5. باران و چتر و شال و شنل بود و ما دو تا…
  جوی و دو جفت چکمه و گِل بود و ما دو تا…
  وقتی نگاه من به تو افتاد، سرنوشت
  تصدیق گفته‌های «هِگِل» بود و ما دو تا…
  روز قرارِ اوّل و میز و سکوت و چای
  سنگینی هوای هتل بود و ما دو تا
  افتاد روی میز ورق‌های سرنوشت
  فنجان و فال و بی‌بی و دِل بود و ما دو تا
  کم‌کم زمانه داشت به هم می‌رساندمان
  در کوچه ساز و تمبک و کِل بود و ما دو تا…
  تا آفتاب زد همه جا تار شد برام
  دنیا چه‌قدر سرد و کسل بود و ما دو تا،
  از خواب می‌پریم که این ماجرا فقط
  یک آرزوی مانده به دِل بود و ما دو تا…

 6. مگه خاله بازیه که قهرکنن دو روز دیگه آشتی کنن اه من این فرزاد حسنی رو ببینم یه تی چاگی میزنم بهش اعصابو روانم آروم بشه خونش کجاست؟کسی نمیدونه؟ اگه میدونید بگید من از حسنی بدم میاد باید خودمو تخلیه کنم

  • ندایی نگفته بودی تکواندو کاری….حتمامشکی دان یک هستی
   بیا فعلا یه فلیپینی بزن تو قلب من…فقط یواش بزن نشکنه…فک کن میته….♡
   باس دیدن تیپت با هوگو و کلاه جالب باشه
   فرم چهار اسمش چی بود…یادم رفته….تگوک سام جانگ ؟

 7. تلفظ صحیح چهارمین روز هفته کدام است؟؟؟؟
  چارشنبه
  چاهارشنبه
  چهارشنبه
  چارشمبه
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  هیچکدوم نیست.
  سه شنبه صحیحه.
  حتما لیسانسم داری.
  والااااااااااا . قیافشو خجالتم نمیکشه

 8. اگه کسی یه بار طلاق گرفت دوباره برگشتنش اشتباهه. اینو از روی تجربه اطرافیان میگم اون هم چند مورد. چراکه آدمها خیلی عوض نمیشن . دوباره همون دلایلی که برای طلاق اول بوده در وجودشون هنوز هست. نمونه اش یکی از اقوام نزدیک خودم بود وقتی دوباره ازدواج کردند دوباره اختلافا بیشتر شد با وجودیکه دیگه سنشون بالا رفته بود و بچه هاشونم تو اون اختلافات بزرگ شده بودند باز هم برای طلاق اقدام کردند، تازه بعد از دوسال که دادگاهشون طول کشید، درست روزی که قرار شد واسه طلاق محضر برن، مرد بیچاره سکته مغزی کرد و مرد…. خلاصه تمام مال و املاکش که کم هم نبود به زنش رسید….حالا حکمت خدا بود …قسمت بود نمیدونم. همیشه پادر میونی تو این موارد ختم بخیر نمیشه… شاید اینجوری جوونی و زندگیشون هدر نمیرفت!

  • آره نازنین جان …من میگم مردی که یه سال نشده و به همین زودی به این نتیجه میرسه که عشقش به پایان رسیده وهیچ حسی نسبت به همسر جوان وتازه عروسش نداره وبدون درنظر گرفتن سرنوشت واحساس اون به راحتی تصمیم به طلاق همسرش میگیره نشون دهنده اینه که کلا باخودش درگیره وزندگیش پر از پارادوکسه…و با رجوع مجدد باز دوباره میخواد این زندگی رو چطوری بسازه خیلی عجیبه
   تو تخیل زندگی میکنه…
   تو هالیوود که هیچ تو بالیوود هم نمونش پیدا نمیشه..

   • بله درسته. این دو نفر هر دوتاشون ” من ” بودند و هر کدوشون واسه خودشون کسی بودند. از قدیم گفتند که :
    “ده درویش در گلیمی بخسبند و دو پادشه در اقلیمی نگنجند “

 9. اگه میخواین امار ازدواج بالا بره راه حلش دست خانوماست.اگه بذارین هر پسری 4 یا پنچ تا زن بگیره مشکل حل میشه.
  خود دانید

 10. بـــاد آورده را بــــاد مــی بــــرد …
  قــبـول … !
  اما تو که با پاهای خودت آمده بودی
  چرا ؟

 11. جدا که شدیم هر دو به یک احساس رسیدم
  تو به فراغت من به فراقت
  یک حرف تفاوت که چیز زیادی نیست

 12. امیدوارم که اینجور نشه چون اشتباهه محضه….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*