آخرین خبرها
تعداد بازدید : 8,362

خاله شادونه تبرئه شد + عکس

دادستان خرم‌دره گفت که در حادثه‌ روی داده در برنامه‎ «خاله شادونه» این مجری تلویزیون مقصر شناخته نشده است.

سیدمهدی ابوطالبی با اشاره به اتفاق روی داده در برنامه خاله‌شادونه در شهرستان خرم‌دره که منجر به فوت چند کودک شد، اظهار کرد: دیه فوت‌شدگان پرداخت شده و تنها مابه‌التفاوت سال 92 مانده است و خانواده‎ها برای گرفتن دیه مراجعه می‎کنند.

آخرین وضعیت پرونده حادثه در برنامه «خاله‌شادونه

وی با بیان اینکه قبل از اجرای برنامه، این مراسم توسط مجری برگزارکننده بیمه شده بود، افزود: دیه متوفیان در 28 اسفند سال 92 توسط بیمه واریز شده است.این مقام قضایی با اشاره به اینکه به مجروحان این حادثه نیز دیه پرداخت می‌شود، عنوان کرد: حکم این پرونده صادر شده و در مرحله اجرای احکام قرار دارد.

ابوطالبی با تاکید بر اینکه خاله شادونه در این پرونده مقصر شناخته نشد و تبرئه شد، افزود: مسئول اجرای این برنامه به عنوان مقصر اصلی این پرونده شناخته شده و از سوی دادگاه به حبس محکوم شد.

دادستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه انجام کار کارشناسی قبل از اجرای این قبیل برنامه‎ها از وقوع حوادث مشابه جلوگیری می‎کند، اظهار کرد: مجریان برگزار کننده این برنامه‎ها باید علاوه بر تهیه مکان مناسب با فرمانداری و شورای تامین نیز هماهنگی لازم را داشته باشند و همچنین عوامل اجرایی ناظر داشته و به میزان ظرفیت سالن نسبت به بلیت‌فروشی اقدام کنند.

 عصر روز 21 اردیبهشت‌ماه سال 91 در برنامه خاله شادونه در سالن سه هزار نفری شهدای شهرستان خرم‌دره اتفاقی رخ داد که منجر به فوت سه کودک شد که پس از آن پرونده‌ای در دادسرای شهرستان خرم‌دره تشکیل شد.

بنکر

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

  1. ghaziye chi bode?man khabar nadaram

  2. قضيه از اين قراره كه سال 91 خاله شادونه يه اجراي زنده توي اين شهرستان واسه بچه ها ترتيب داده بود پس ازپايان مراسم وقتي بچه ها مي خواستن از سالن خارج بشن چندنفر از بچه ها مصدوم ودو سه نفر كشته ميشن .اونطور كه گفته شده اولا اينكه سالن مناسبي واسه اجراي برنامه نبوده والبته تعدادبچه هائي كه واردسالن شده بودن خيلي بيشتر ازظرفيت سالن بوده واسه همين اين اتفاق افتاده

  3. اگه خاله شادونه با عمو پورنگ ازدواج کنه میتونن یه برنامه کودک خانوادگی توپ درست کنن.چی میشه اگه بشه.وای

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*