آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,741

تصاویر: آیت الله هاشمی در روز تولد ۸۰ سالگی

هاشمی رفسنجانی در سالروز تولد ۸۰ سالگی خود در نخستین جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد در بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد حضور یافت.

در ابتدای مراسم، مجری این برنامه با یادآوری سالروز تولد هشتاد سالگی آیت الله هاشمی رفسنجانی ازتصمیم دانشگاه آزاد برای برگزاری جشنی به منظور بزرگداشت سال روزتولد ایشان خبر داد و گفت که این تصمیم با عدم موافقت آیت الله هاشمی رفسنجانی مواجه شده است.

آیت الله هاشمی در روز تولد ۸۰ سالگی

همچنین کارمندان دانشگاه آزاد متنی را برای آیت الله هاشمی آماده کرده بودند که میرزاده قرائت متن را به آنهایی که مسئول نگارش آن بوده‌اند سپرد.

در آن متن پس از تشریح بیوگرافی هاشمی رفسنجانی از وی به عنوان پیر اعتدال نام برده شد که در زمان انتخابات سال ۸۸ نیز به حمایت از رأی مردم پرداخت.

آیت الله هاشمی در روز تولد ۸۰ سالگی

 آیت الله هاشمی در روز تولد ۸۰ سالگی

در حین سخنان میرزاده در خصوص هشتادمین سال روز تولد آیت الله هاشمی، دوربین‌ها تصویر هاشمی‌ رفسنجانی را در مانیتور مراسم منعکس کردند که در حال اشک ریختن بود. در پایان مراسم از برگزیدگان علوم پزشکی کشور تقدیر شد.

تسنیم مهر و فارس

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۱ نظر

 1. پس ایشونم شهریوری هستن!!!!!!
  چه باحال

 2. برای زیستن دو قلب لازم است،قلبی که
  دوست بدارد
  قلبی که دوستش بدارند…

 3. ازش خوشم میاد تولدش مبارم

 4. جیگر همه شهریوریها

 5. سلام بچه ها: وای یه همکلاسی دارم تمام عشقش آیت الله هاشمیه. البته آقاست اما دیونشه.
  تولدش رو به همه دوستدارانش تبریک میگم

 6. قربونت قناری جون عزیزی

 7. فهیمه عزیزم اون مطلب فقط یه جور شوخی به سبک آرمان بود و جالب اینجا بود تنها کسی که عکس العمل نشون نداد خود شیرازیش بود.
  و اما این قضیه یه بعد دیگه ای هم داشت قلبا”از یه دوست شهریوریم خیلی رنجیدم با اینکه از ارادتش به خودم مطمئنم ولی نمیدونم چرا داره با من لجبازی میکنه وحالا من موندم سر دوراهی که گذشت کنم و تولدشو تبریک بگم یا من هم مثل اون سر لج بمونم؟؟؟

  • می دونم نازنینم…..
   با قلمت آشنام، وقتی نوشته هات رو می خونم؛ حالت چهره ات رو احساس می کنم عزیزم؛ جواب منم به طنز بود…
   آره آرمان خیلی رفتارهاش خاص شده؛ واکنش هم نشون نمی ده؛ احتمالا سیه چشمان کشمیری و ترکان سمرقندی کار دستش دادن!!!!!!!!!!!!!
   نازنین و لجبازی؟؟؟؟ معلومه که منم نگم خودت گذشت می کنی و تبریک می گی….

   • فهیمه جون فکر کنم اصلا این صفحه رو باز نکرده !!! حدس میزنم کار سیه چشمان سمنانی باشه. دقت کردی کاربرای جدیدو تحویل میگیره به امیدی که نشانی ازش پیدا کنه؟

   • چند تا لایک بهت بگم برای “سیه چشمان سمنانی”…؟!!!
    خیلی نکته سنج و باهوشی نازنینم…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*