آخرین خبرها
تعداد بازدید : 9,414

مهناز افشار ، ستاره زن سینمای ایران برای اولین بار از اولین روزهای زندگی مشترکش گفت + تصاویر

«دور همی زنان شکسپیر.» این نام تئاتر پر ستاره این روزهای «بهاره رهنما»ست. نمایشی که پیش بینی می شود رکورد فروش تئاتر درسال های اخیر را بشکاند. در اولین شب اجرای این نمایش در تماشاخانه ایرانشهر و علاوه بر تهیه گزارشی از پشت صحنه آن، با مهناز افشار بازیگر توانمند سینما و تئاتر کشورمان نیز گپ زدیم که اینجا می خوانید:

-اولین شب اجرای‌تان بود، گفتید که مضطرب هستید چرا؟

خب، من همیشه مضطربم، اصلا باید اسمم را می‌گذاشتند مهناز همیشه مضطرب! ولی صادقانه اعتراف می‌کنم که اگر این بچه‌ها (منظور بازیگران نمایش است) نبودند، حتما غش می‌کردم! اینقدر به من انرژی و عشق دادند و اینقدر همه خوبند و روح بزرگی دارند که نهایت ندارد. ولی الان خیلی خسته‌ام، خستگی‌ام از آن هاییست که اگر سرم را بگذارم روی بالش به راحتی می‌خوابم.

– چطور شد که خانم رهنما شما را برای بازی در این نمایش دعوت کردند؟

 افشار: به نظرم بهاره رهنما با شناختی که از من داشته ژولیت را به من داده. البته شخصیت‌ های این نمایشنامه را بارها در فیلم ها و نمایشنامه های مختلف دیده و خوانده‌ایم. خدا را شکر اینقدر این تیم درست است و همه چیزش دارد خوب پیش می رود که بسیار خوشحالم. من قشنگ توی این گروه جا افتادم و انگار دارم با آنها یک رفتارها و حرکت‌های موزون را با هم انجام می‌دهیم و واقعا با هم متحد هستیم. این برایمان بسیار زیباست و انشالله همین‌جوری هم ادامه می دهیم.

– شنیدیم به خاطر این کار، یک کار سینمایی‌تان را هم از دست داده‌اید، کاری که در واقع با آقای فرخ‌نژاد می‌خواستید انجام دهید، پشیمان نیستید؟ آیا فکر نمی‌کنید فیلم سینمایی بیشتر از تئاتر دیده می‌شود؟

بله، کار آقای دکتر رفیعی بود. خب، من بیشتر توی سینما کار می‌کنم و تخصص‌ام در آنجاست و مهم‌تر از آن آقای دکتر رفیعی هم برای من اسم بسیار معتبری بودند، اما چون به صورت کلامی به بهاره رهنما قول داده بودم که سر این کار باشم و پیش تولید کار آقای رفیعی هم طول کشید، دیگر بحث انتخاب برایم وجود نداشت، ترجیح دادم پای حرفم با بهاره رهنما بمانم و در کنارش باشم.

 –  این روزها که مسئولیت خانه هم دارید، خانه و زندگی را هم باید اداره کنید، این تجربه جدید چطور است؟

خدا را شکر مردی کنارم است که باعث نشده استقلال، آزادی و تعهد نسبت به کارم نسبت به گذشته دچار تفاوت شود، چه بسا برای حضور در کارهایم بیشتر هم حمایتم می‌کند.

ستاره زن سینمای ایران برای اولین بار از اولین روزهای زندگی مشترکش گفت

ستاره زن سینمای ایران برای اولین بار از اولین روزهای زندگی مشترکش گفت

مهناز افشار

ستاره زن سینمای ایران برای اولین بار از اولین روزهای زندگی مشترکش گفت

مهناز افشار

تی وی پلاس

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۶ نظر

 1. نظر خاصی ندارم

 2. اسمانی گیر دادی به این تئاتر انگار تئاتر دیگه ای نیست!!!!

 3. با سلام ودرود فراوان به همه دوستان

  از اینکه این مطلب رو اینجا بازگو میکنم از همه عذر خواهی میکنم میدونم که جاش نیست ولی به دلیل اینکه همه اول خبر های تازه رو میخونیم باعث شد تا اینجا بگم و اگه غلط املایی یا انشایی دارم معذرت میخوام.

  اول:قابل توجه خیلی از دوستان و دشمنان من نازنین مقدس عزیز یا هر شخص دیگری نیستم من فقط انزان هستم و هر نظری دادم فقط با اسم خودم بوده.اونقد ادم هستم که با اسم دیگه ای مثل خیلیا نظر ندم و خودم نظر خودمو تایید نکنم و در ضمن اونقد مرد هستم که خودمو پشت اسم یه دختر قایم نکنم. منو نازنین مقدس دو جنس مخالف و دارای دو شخصیت کاملا متفاوت هستیم شاید در بعضی از جاها نظراتمون شبیه به هم یا نظرات همدیگرو تایید کنیم ولی یک نفر نیستیم.

  دوم: من در مورد اسلام و کل ادیان زیاد نمیتونم نظر چون مطالعه زیادی ندارم پس به خودم هم اجازه نمیدم نظر کلی و قاطعانه ای بدم.من کاری به نظرات دیگران ندارم هیچ وقت توهین نکردم و انتظار دارم که توهین نبینم ونشنوم البته انتقاد و پیشنهاد و تایید یا رد کردم و با این هم اصلا مخالف نیستم اگه کسی از نظر من خوشش نیومد میتونه یکی از کار هایی که گفتم رو انجام بده منم اگه تونستم دفاع میکنم اگه نه هم که حرف طرفمو قبول میکنم واگه زیر بار نرفتم سعی میکنم جواب ندم ولی توهین توی کارم نیست مگر اینکه طرف خودش تنش بخاره مثل بعضیا که خودتون شاهد بودین چقد توهین کرد ولی من خویشتن داری کردم تا اینکه دیگه نتونستم جوابشو ندم.

  سوم: خواهش میکنم بدون توهین. قابل توجه دوستانی که میگن از نظر اسلام وقتی جنگی رخ میده وطرف پیروز میتونه که صاحب ناموس طرف شکست خورده بشه ایا اون دوره بودید که اینقد با اطمینان میگید اون زنها خودشون خواستن به عقد طرف پیروز دربیان؟ فقط یه لحظه خودتونو جای اون زنها و دختران بی گناه قرار بدید ایا حاضرید با کسی که خانواده شما رو کشتن خونتونو کشورتونو خراب کردن به اسارت گرفتنتون ازدواج کنید و همبستر بشید؟ مطمئنم که هیچ وقت قبول نمیکنید مگه به زور حالا میخواد چه داخل شهر باشه چه خارج از شهر. هیچ انسانی حق تعرض به هیچ کسی رو نداره اگه اسیرش یاحتی برده اش باشه.

  چهارم: من از اعراب در 1400 سال پیش به خاطر حمله به کشورم و زیر دین بردن ایرانی ها و دو قرن حکومت ضالمانه بر ایران و ایرانی در گذشته و در جنگ با عراق متنفرم. البته منظور من از 1400 سال پیش پیامبر نیست چون اگه اشتباه نکنم حمله به ایران و جنگ قادصیه در زمان خلافت عمر با نام لشکر اسلام و به فرماندهیه سعد ابن ابی وقاس پدر عمر ابن سعد که دستور به بریدن سر امام حسین داد اتفاق افتاد که اتفاقا یکی از فرماندهان لشکر اسلام هم پدر مختار یکی از منتقمان خون امام حسین(ع) که در راهش اشتباه و به انحراف کشیده شد بود.

  پنجم: من جنگ کربلا رو مثال میزنم همونطور که همه میدونیم وقتی امام حسین(ع) و یارانش شهید شدن تمام زنها از جمله خانواده ایشان و حضرت زینب(س) به اسارت گرفته شدن ایا شما به عنوان یک مسلمان حاضرید قبول کنید با توجه و با استناد به نظراتی که خودتون در صفحه زنان مسیحی داده بودین یزید و لشکریانش از نظر اسلامی که شما تعریف کردید میتوانسته به انها تعرض ویا انها رو به عقد اجباری خودشون دربیارن و با انها همبستر بشن؟
  ایا شما که ادعای اسلام دارید زیر بار همچین ننگی میرید؟
  ایا با منطقتون جور در میاد که با بزرگان و مطهران دین اسلام از جمله حضرت زینب(س) همچین رفتاری بشه؟
  من که اصلا و به هیچ عنوان این عمل زشت و ناپسند رو تایید نمی کنم و زیر بار همچین ننگی نمیرم. حالا با توجه به اظهارات شما دوستان اسلام گرا اگر دین اسلامی که شما تعریف کردین این باشه و حکم به همچین ننگی داده باشه من هیچ وقت نمیخواهم مسلمان باشم.
  (هرچند یه جورایی مطمئنم که اسلام با این چیزی که شما تعریف کردید کاملا متفاوت.و باید خیلی بهتر از این چیزی باشه که شما دوستان میگید)

  ششم: به جای اینکه نظرات.دین.وعقاید خودمونو به دیگران تحمیل کنیم همان کاری که 1400 سال پیش افتاد ایا بهتر نیست اجازه بدیم طرف مقابل(شخص یا کشور)خودش راه خودش رو انتخاب کنه؟
  ایا به نظر شما دوستان بهتر نیست که به انها حق انتخاب داده شود؟
  ایا به نظر شما به عنوان یک انسان که خدا گفته ازاد افریده شده نباید حق ازاد انتخاب کردن در همه زمینه ها و موضوع ها رو داد؟
  ایا به نظر شما من و امثال من و شما و امثال شما به جای انکه نظرات و عقاید خودمونو(درست یا نادرست) چه با زور و چه با سیاست و دروغو کلک و هزار راه دیگه به دیگران تحمیل کنیم اجازه دهیم که فرد یا کشوری با منطق و عقل خود و با فکری ازاد و رها و بی قیدو بند از هر اجباری راه کمال خودشو انتخاب کنه؟
  (البته لازم به ذکر است که گاهی وقتها شخص یا کشور راه خودش رو به اشتباه انتخاب کرده در این صورت ما فقط حق توضیح در مورد راه و شرح راه و درست یا نادرست بودن راه و در صورت لزوم پیشنهاد رو داریم نه بیشتر.و اگه در نهایت خوشمون نیومد قطع رابطه).

  حالا به نظر شما به عنوان یک انسان که برترین و اشرف مخلوقات به دلیل دارا بودن عقل.فهم.درک.قوه خیال. حق انتخابو تصمیم گیری .و قوه تکلمو….. می باشید اعمال نامبرده در قبل پسندیده اند؟
  ایا اسلام شما این است؟ اگر این باشد من نمی خواهم مسلمان باشم.

  هفتم:با توجه به ایه “لا اکراه فی دین” که به معنیه” هیچ اجباری در انتخاب و احکام دین نیست” می باشد هر انسان مختار به انتخاب در دین خود است. حالا اگه فردی به طور مثال از اسلام یا هر دین دیگری به دلیلی اعلام نا رضایتی کنه و خوشش نیاد و بخواد که دینشو عوض کنه چرا نباید اجازه همچین کاری رو داشته باشه؟چرا به او لغب محارب داده میشود و حکم او اعدام است؟اگر این همه اعمال و احکام گفته شده اسلامی که شما تعریف میکنید باشد من نمیخواهم مسلمان باشم.

  فقط یکم فکر کنید ایا حرف های من اشتباه است؟ ایا اجازه دادن به حق انتخاب که حق طبیعیه هر انسانی می باشد از نظر من و کسانی که مثل من این نظر رو دارن اشتباه است؟ ایا وادر کردن شخص یا کشوری به انجام کاری به زور از نظر شما دوستان صحیح است؟ ایا در منطق شما گنجانده میشود؟

  حالا اگر شما دوستان با نظر من موافق نیستید میتونید انتقاد درست و بدون توهین و یا پیشنهاد یا تایید و یا رد کنید. نه اینکه با تحدید شکایت به پلیس فتا من و امثال من رو از حق قانونی خودمون که ازادی بیان است. محروم کنید

  من انزانم نه هیچ کس دیگه…
  من انزانم به بلندای تاریخ ده دهزار ساله ایران…
  من انزانم با داشتن قدیمی ترین سنگ نوشته های دست بشر…
  من انزانم شهر کوروش شهر مردمان پارس…
  من انزانم شهر اتشکده و خون…
  من انزانم دیار بختیاری های غیور…
  من انزانم یک مسلمان با دیدی باز…

  • ماشاالله انزان عجب حوصله ای داری اینهمه نوشتی داداش.

  • Kamelan hagh darido rast migid, bahaton movafegham va motaeasef… Harfaton kamelan manteghio ensanie, kash ye roozi hame betonim beham ehteram bezarim o hata age aghayede hamo ghabol nadarim bedone paziresheshon faghat shenavande bashimo mese shoma ba dalilo agahi harf bezanimo tohin nakonim, joda az dino nejado har chize dg ensanimo hagh avalieye hamamon ekhtiaremone, hich kas haghe bartar donestane khodesho aghayedesho nadare va nemitone be baghie tahmilo ejbar kone, vaghti edeamon mishe ke behtarin farhango darimo modafeye hoghoghe basharim behtare ye negah be keshvare khodemon bokonim ke kheili az hamvatanamon az hoghoghe avalieye har adami mahroman faghat be khatere ekhtalefe aghide ya dineshon, harfi nist faghat jaye taasof dare , dinam be in chiza nist kheilia bedone agahi faghat motiano bedone estefade az aghlo ekhtiareshon be ghole khodeshon dindaran dar sorati ke khoda ham gofte bayad hameye adyano shenakhto ba agahi entekhab kard, bazia ham ke dineshono khodeshon neveshtano kardan separeshon be esme din har kari mikonan hamin mishe ke kheilia zade mishan, kash faghat say konim adam bashim, hameye adyano khoda yekie ye harfo mizane hamashon dine khodano tavasote payambarash omadan chetor be yekishon tohin mikonimo az yekishon khob migim vaghti az tarafe yeki omadano ye harfo mizanan, hanoz be ye melat lano nefrin mifrestimo dam az ensaniat mizanim, din chizi joz khobio ensaniat nist ama chasbidim be ahkamo akhlagho vel kardim, faghat jaye taasof dare,…

   • مرسی ایدا جون عزیز ممنونم که منو متوجه اشتباهاتی در حرفام کردی. اره من خودم بعضی جاها دم از نفرت نسبت به عرب ها زدم ولی خدا میدونه که منظورم همه نیست و اگه هم حرفی زدم فقط از روی احساس نسبت به تاریخیه که بعد از ورود اعراب به ایران واسمون رقم خورد.
    بازم ممنون.

    • Khahesh, ye tosieye dostane, be fekre nazare baghie rajebe khodeton nabashid, hame ghezavat mikonan bi ounke chizi bedonan, khoda khodesh ham haghighato midone ham az dele hamamon khabar dare, khodesh moheme na baghie

 4. من میدونم تو کی هستی . پس باز هم مظلوم نمایی نکن .ما خودمون ذغال فروشیم رنگ نمیشیم. فقط نمیدونم چرا دارو دستش پیدا میشه اسما یجدید هم برای مجیز گویی و ملیجک بازی پیداشون میشه. پلیس فتا از روی Ipآدرس طرفو پیدا میکنه نه اسم یا رنگ پروفایل.
  شما همین که میگی من نمیخوام مسلمان باشم معلومه کی هستی ؟!
  اینجا جای توهین به مقدسات نیست. برو مطالعاتت را زیاد کن.

  • Vaghean ke… Moteasefam baraye adamai mese shoma ke ba vojode tamame harfai ke in bande khoda zad bazam behesh tohmat mizanido ghezavat mikonid,tahdid be polis ke vaghean dg jaye harf nemizare, darzemn adamaro az roye din nemishe shenakht ,kheili az mosalmona ham faghat az eslam esmesh roshone vagarna az sad ta kafar kafartaran, na eslame vaghei rabti be in mosalmona dare ke sangesho be sine mizanan mardomo zade kardan na ensaniat rabti be din dare, az roye din nemishe goft har kasi kie ama az roye harfasho raftaresh mishe goft, hich kasam haghi baraye ghezavate baghie nadare, az ghadim goftan shah mibakhshe shah gholi nemibakhshe, mese alane ke hame shodan khoda bedone didane eybaye khodeshon sareshon to zendegie baghiast….

 5. آیدا خانم اولا فارسی بنویس. اونیکه ضریب هوشیش پاییینه من نیستم. اونیه که نصف سوالات ساده رو جواب نداده.
  خواستم بگم که خودتی.
  بعدش نمیخوای باور کنم یهویی ساعت یک و نیم بعد از نصف شب یه دفعه ای اومدی تو سایت و کامنت انزانو خوندی و روی دوشت یه رسالت سنگینی کرد که باید از انزان حمایت کنی.
  اگه میخوای باور کنم تو هم از اعضای این سایت هستی حداقل 5_10 تا کامنت از خودت آدرس بده که انگلیسی در مورد مطالب مختلف قبل از این تاریخ نظر دادی تا من و بقیه باورمون شه که نیمه شب خوابزده نشدی!!!
  از دوستان خواهش میکنم که در این بحث شرکت نکنند چون این سوالات شبهه برانگیز و مشکوکه، دقیقا سوالات نامقدس توی صفحه رفتار داعش با زنان مسیحی پرسیده شد و دوستان هم جواب کامل دادند. شما چرا تو اون صفحه کامنت نذاشتی و بعد از مدتی تازه یادت افتاده سوالات تکراری بپرسی.
  ضمنا با توجه به سن پایین شما و کم سوادیتون بجای متشنج کردن اوضاع برو چند تا کتاب بخون. اینجا درست راهنمایی نمیشی.

  • Farsi neveshtano naneveshtanam be shoma marbot nist, nemidonam chetor be khodeton ejaze midid rahat behame tohmat bezanid, man modathast ke naymadam to in site ama ozveshamo mailasho daryaft mikonam, chon in taatro dost dashtam omadam ta in matlabo bekhonam vaghti cheshmam be nazarat oftad taajob kardam, man mohaselamo kheili vaghte ke naymadam ama mitonid nazaratamo toye matalebe ghadimi bekhonid, masalan ouni ke marbot be golshifte hastesh, nemidonam shoma ki hasti ke be khodet ejaze midi tohin konio tohmat bezani, age mosalmoni bayad bedoni ke khoda gofte aberoye bandeye khoda az hame chiz mohemtare, vaghti bi dalil tohmat mizanid harfi baraton nadaram, etefaghan baraks moshakhase ke shoma ki hasti…

 6. خدارو شكر خدارو شكر كه شوهرتون محدودتون نمي كنه از زن اولش هم حمايت مي كنه يا طلاقش داده

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*