آخرین خبرها
تعداد بازدید : 11,784

اظهار نظر جنجالی طناز طباطبایی ، درباره دلایل ازدواج نکردن و بچه دار نشدنش ! + تصاویر

طناز طباطبایی ستاره مشهور سینما یکی از متفاوت ترین بازیگران سینماست. می پرسید چرا؟ چون او دغدغه های متفاوت و عجیبی دارد.

 این ستاره سینما در یکی از گفت و گوهایش با ساناز صفایی اعتراف می کند مهم ترین دغدغه او همیشه در زندگی ترس از پیری بوده. او در این باره می گوید:«کهنه نشدن. من از پیر شدن می ترسم. از ذهن پیر می ترسم. از جسم پیر می ترسم.»

و ادامه می دهد: «متولد سال 62 هستم. اما این مربوط به این سن من نیست. من 18 سالگی هم که گواهینامه گرفتم و فکر کردم که دیگر خیلی بزرگ شدم سریع این فکر از ذهنم عبور کرد که یعنی دارم پیر می شوم و هر روز که جلو می روم بیشتر، بیشتر از این فرسودگی و کهنه شدن می ترسم.»

 اما او که مجرد است درباره ترس از اینکه پا به سن بگذارد و همچنان مجرد بماند و فرزندی نداشته باشد، نظرات جالب و شنیدنی دارد: «ببین این حرفی که الان می خواهم بگویم خیلی حرف رادیکالی است شاید خیلی ها با من مخالف باشند و البته خیلی مسئله شخصی است ولی تصورم این است که با ازدواج و بچه دار شدن و با هر چیزی که از این دست به من اضافه می شود انگار که من یک مرحله عقب می روم و این حس کهنگی به من دست خواهد داد که حالا دیگر الان تمام شدم و بچه ام از من مهم تر است. الان خودت نباید غذا بخوری و اول باید بچه ات را سیر کنی. الان جیب خودت ممکن است خالی باشد اما جیب بچه ات باید پر باشد. خودت نباید فلان کار را کنی که شوهرت بتواند فلان کار را کند. الان مجبوری کار نکنی چون بچه کوچک داری و… . راستش را بخواهید من یک ذره خودخواهم. نه، خیلی خودخواهم. این خیلی خودخواه بودن و ترس از کهنه شدن باعث می شود که محتاط باشم. همیشه دوست دارم جوان باشم و تازه باشم و همه چیز تازه باشد. این خیلی خطرناک است چون من فکر می کنم اگر یک روزی کهنه شوم و به این باور برسم که کهنه شدم دچار افسردگی خیلی حادی می شوم که حتی ممکن است خودکشی کنم. همه آرزوی زندگی ام هم همین است که خداوند این تازگی را از من نگیرد.»

 بازیگر سریال «شاهگوش» در ادامه در پاسخ اینکه آیا می خواهد مراحل ازدواج و بچه دار شدن و تشکیل خانواده را بگذارد برای بعدتر، جواب می دهد: «نه اینکه بعدتر، اصلا هیچ وقت به آن فکر هم نمی کنم، هرگز. عشق مادر و فرزندی و عشق به خانواده، عشقی طبیعی و در نهاد بشر است ولی چیزی که من می گویم یک ذره متفاوت است. نمی دانم شاید من یک ذره خودشیفتگی بازیگری دارم و این چیزی است که به نظرم همه بازیگران دارند و اگر نداشته باشند اصلا نمی توانند بازیگر شوند. آن خودشیفتگی هم این است که من خودم را از هر چیزی در جهان بیشتر دوست دارم و فکر می کنم حتی اگر روزی بچه دار شوم باز هم خودم را بیشتر از او دوست خواهم داشت. آنقدر خودم را دوست دارم که حاضر نمی شوم این همه سختی به خودم بدهم که عشق دیگری را تجربه کنم. آن عشق را خودم به خودم دارم.»

اظهار نظر جنجالی طناز طباطبایی ، درباره دلایل ازدواج نکردن و بچه دار نشدنش

طناز طباطبایی

اظهار نظر جنجالی طناز طباطبایی ، درباره دلایل ازدواج نکردن و بچه دار نشدنش

طناز طباطبایی

اظهار نظر جنجالی طناز طباطبایی ، درباره دلایل ازدواج نکردن و بچه دار نشدنش

طناز طباطبایی

اظهار نظر جنجالی طناز طباطبایی ، درباره دلایل ازدواج نکردن و بچه دار نشدنش

طناز طباطبایی

تی وی پلاس

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۰ نظر

 1. الان دختر مثل قدیم نیستن زود ازدواج کنن و بچه بخوان

 2. طنازودوسش دارم…..

 3. یکی از بازیگران مورده علاقه من است ولی …….
  طناز جان فکر کنم همین حالا هم شما افسردگی دارین ………
  عشق به خانواده وهمسر وبچه تنها عشق یک زن هست …….
  شما منکرش هستی پس خانم مشکل داری ……
  مشکلت را ریشه یابی کن …….

 4. با بعضی از نظراتش موافقم همیشه خوشتیپه

 5. خیلی خوشگله ولی نظراتش عجیب غریبه .یه کم نه ! زیاد بنظر ملنگه.اینم یه جورشه دیگه

 6. خیلی دوستش دارم ولی بعضی از نظرهاش جالب نبود میتونه در موردش بیشتر فکر کنه اخه ادم به عشق خانواده و بچه زندگی میکنه به هر حال پیری و فرسودگی سراغ هر ادمی میاد اینجاست که اگر یه بچه و همسر خوب کنارت باشه هیچوقت تنهایی و حس نمیکنی هر چند خیلی پیر شده باشی…. .
  البته این طناز جونم این طور زندگانی رو دوست داره دیگه….. .

 7. هرکسی در طول زمان بخاطر چیزایی که میبینه و تجربه میکنه نظرات و اعتقاداتش عوض میشه.
  طنازم حتما اعتقاداتش دستخوش تغییراتی شده.
  این روزا جامعه طوری شده که خیلی زرنگ باشی بتونی مواظب باشی ضربه بهت نزنن. باقی موارد پیشکش

 8. وقتی که بجه 6قلو به دنیا اوردی بعد می فهمی که دیگه نباید اینجوری حرف بزنی
  حالا ببین کی گفتم 6قلو میاری

 9. ایشااله هر چی زودتر شوهر کنی سه نوبت زایمان کنی هر نوبت یه قلو باری

 10. چه ازدواج بکنی چ نکنی پیر میشی حالا ازدواج کن که تاپیرنشدی یه لذتی هم از زندگی ببری

 11. با تمام علاقه و احترامی که براش قائلم اما واقعا اون درباره بچه و شوهر چی فکر کرده اتفاقا هر دو اونها باعث شادابی و پیری دیرس می شن خصوصا اگر زندگی خوب ، عاقلانه و عاشقانه ای داشته باشه. البته این مسأله ای که هر دختری ممکنه بهش فکر کنه منظورم هر چی سن می گذره به پیری نزدیک می شه که اینهم که لا یتغیره . وای بچه ها منم ازش می ترسم به جون خودم. اینها دارم می ترسم ببین

 12. آخرش که چی طناز خانم؟؟
  یعنی ازدواج نکنی دیگه پیر نمی شی؟؟؟؟؟
  قانون زندگی همینه دیگه، تو که نمی تونی برخلاف جریان آب حرکت کنی……
  هر آدمی اگه عمرش به دنیا باشه، پیر می شه، هم جسمش و هم فکرش…..
  چه اشکالی داره؟خب اینم یه مرحله از زندگیه و خوبی های خودش رو داره و ما نمی تونیم جلوش رو بگیریم..
  سعی کنیم روحمون جوون بمونه و قلبمون سیاه نشه؛ بقیه اش مهم نیست.

 13. حرفای ایشون عقایدشخصیشه و قابل احترام !ولی بنظر من مادر بودن منافاتی با شاد بودن و جوان موندن نداره.
  من مادری کردن را از آن جهت عاشقانه دوست دارم که منو از خانه ی امن “من” بودن بیرون میکشه، آرام ومخفی در وجودم رخنه میکنه.بیشتر آدما وقتی بچه ای را میبینن آهی میکشن و میگن :یادش به خیر بچگی!کاش دوباره برمیگشت و با فراغ بال بدون نگرانی از هزران مساله آدم بزرگا لذت میبردیم!!!!هر چند من این برگشت به نظرم غیر واقعی بود.الان که بچه دارم ،به نظرم ایده بیخودی بود .من لذت میبرم از مادر بودن،از دوباره لذت بردن از بچگی.الان میفهمم اگه مادری بخواد و اراده کنه که از بچه اش و بچگی لذت ببره،براحتی میتونه .فقط کافیه بکن نکن های الکی که نتیجه اش فقط خرد شدن اعصاب خودش و بچه اش است را حذف کنه.هنر اینه که خودمون با بچه را در دریای لذت بخش کودکی شناور کنیم .نتیجه اینه که آرامش و شادی هر لحظه همراهمون خواهد بود.و شاید خیلی بیشتر از کودکیمون،از این دوران لذت ببریم چون هیچ کس نیست که امر ونهیمان کنه و خودمون هم اونقدر سرمون میشه که با هدف شاد باشیم .

 14. به نظر من خیلی بی احساس هستش کسی که عشق مادر شدن نداره چی داره……………………

 15. امان از دست این بازیگرا و فوتبالیستا

 16. بازيگر خوبيه ولي كاش افكار قشنگي مي داشت،همسر خوب بودن هنره و مادرشدن بزرگترين نعمت خدادادي هس،خانم طباطبايي ديد زيبا به زندگي داشتن آدمارو جوون نگه ميداره نه فرار از واقعيت هاي زندگي!نظرتون قابل احترامه ولي جاي تاسف داره

 17. خیلی بده خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی بد طناز

 18. خوب نظرش اینه یعنی هر کی دلش نخواد ازدواج کنه و بچه‌دار بشه نرمال نیست؟ من حرفاشو قبول دارم آقابالاسر کم داره؟ داره زندگیشو می‌کنه خب

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*