آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,791

تقویت قوای جنسی با طب سنتی+لیست غذاها

عضو انجمن تحقیقات طب سنتی ایران برای تقویت قوای جنسی نکات مهمی را عنوان کرد.

علیرضا صفربالی پزشک و عضو انجمن تحقیقات طب سنتی ایران اظهار داشت: اگر مزاج و یا سوءمزاج در ضعف نیروی جنسی مردان درست تشخیص داده نشود و تجویز دارو و غذای متناسب با آن صورت نپذیرد، نه تنها نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود، بلکه نتیجه عکس نیز دیده خواهد شد. به گفته وی تاکید فراوان بر سلامت سایر اعضاء (اعضاء رئیسه) توجه به دستگاه گوارش به عنوان محلی برای هضم و جذب غذا که در واقع ماده اصلی تشکیل دهنده منی شده است. توجه به کلیه‌ها به عنوان یکی از علل ایجاد شهوت از اهمیت زیادی برخوردار است.

عضو انجمن تحقیقات طب سنتی ایران اضافه کرد: استفاده از غذا یکی از ارکان درمان کاهش تولید منی است و تاکید بیشتر بر استفاده از غذا نسبت به دارو در درمان شده است. ناظم جهان در اکسیر اعظم می‌نویسد: “در تقویت نیروی جنسی فایده غذا از دارو بیشتر است و باید که غذا بسیار دهند “.ابن سینا نیز در کتاب قانون بیان می‌کند: ” و بدان در تقویت نیروی جنسی بیشترین اعتماد بر اغذیه است که در آن ماده زیاد و برانگیختن قوه وجود دارد”.

صفربالی با اشاره به اینکه در منابع طب سنتی ایران انواع غذاهای مرکب نیز برای افزایش توان جنسی بدون در نظر گرفتن علت آن بیان شده‌اند، ادامه داد: نخود، باقلا و پیاز سفید را با شیر کاملاً بپزند، سپس آن را صاف کرده و بکوبند، سپس با زرده تخم مرغ و ادویه به شکل کوکو و با روغن زیتون سرخ کنند که برای تقویت جنسی مفید است.

وی عنوان کرد: شیر گاو و ترنجبین را آرام بجوشانند تا به قوام عسل آید، و هر صبح ناشتا بنوشند، همچنین، خوردن زرده تخم مرغ عسلی با بذر شاهی، خوردن شیر با بذر گزنه، خوردن شیر با عسل و دارچین نیز مفید است.

عضو انجمن تحقیقات طب سنتی ایران گفت: اضافه کردن نمک، فلفل سیاه و فلفل دراز به سه عدد تخم مرغ عسلی و خوردن روزانه آن، اقسام شیر برنج بخصوص اگر با آرد نخود درست شود، خوردن گوشت گنجشک به جای غذا و شیر گاو تازه به جای آب، مربای زردک، مربای بالنگ، مربای شقاقل، مربای هلیله، مربای سیب، مربای گردو، مربای زنجبیل، کوکوی تره، حلیم گوشت گنجشک، نخودآب با گوشت بره، حلیم از گوشت بره و مرغابی برای تقویت نیروی جنسی مفید است.

صفربالی خاطرنشان کرد: حلوا از قند و نشاسته، خوردن غذاهای غلیظ نفاخ مثل نخود با پیاز یا گوشت، شربت زردک، قلیه با گوشت، نخود، باقلا، زنجبیل و زرده تخم مرغ، پیاز سرخ شده با روغن گاو همراه زرده تخم مرغ، پُختن شلغم و نخود و شاهی به طور جداگانه و اضافه کردن آنها به پیاز سرخ شده و خوردن همراه خرما نیز برای تقویت نیروی جنسی مردان مفید است.

گردآوری: گروه سلامت سیمرغ

منبع : تسنیم
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۱ نظر

 1. من Remove شدم از زندگى کسى که …….
  براى داشتنش و براى بودنش خیلى ها را از زندگیم Block کردم …!!!

 2. تـــو رو با هـــر پکی که به سیگــار می زنم فـــراموش میکنم و تـــو می شوی بهــانه م برای روشــن کردن سیگــارهای دیگه..

 3. من درختت میمونم
  تو تبر هم که بشی و بخوای منو قطع کنی
  آخرش یا دستمال میشم واسه اشک چشمات
  یا قلم و کاغذ می شم واسه دلتنگیات !

 4. تعمیرگاهی باید ساخت از آغوشت
  برای وقت هایی که حالم بدجور خراب است …

 5. قابل توجه اقایان محترم …….
  پیش به سوی شکار گنجشک ……….

 6. مردان را دوست بدارید چرا که انها همیشه خاهان دوستی هستن ……..
  مردان را دریابید چرا که انها در نهایت غرور باز هم عاشق درک کردن هستن ……….
  به مردان عشق بورزید چرا که انها درنهایت عشق ورزی باز هم عاشقن……….
  مردان را نوازش کنید چرا که انها همان کودکان دیروزند…………
  مردان را بزرگ بدارید چرا که انها تشنه بزرگ دیدن هستن …………
  مردان را پرستش کنید چرا که انها درنهابت خوبی باز هم پرستش را دوست دارند……….
  مردان را نه تنها که درکنار خود که در قلب خود جایی دهید چرا که هیچ جایی از عالم امکان برای مردان بهتر از قلب معشوقش نیست ………………..

 7. مرد بودن یعنی درد کشیدن اما سکوت کردن …………..
  مرد بودن یعنی مهربان بودن اما نشان ندادن ………….
  مرد بودن یعنی سخت بودن اما نشکستن ……………
  مردبودن یعنی عاشق بودن اما دم نزدن …………….
  مرد بودن یعنی دوست داشتن اما نگفتن …………….
  مرد بودن یعنی کف دستانش پیله بستن اما خم به ابرو نیاوردن …………..
  مرد بودن یعنی در یک کلام سخت بودن خوب بودن مهربان بودن عاشق بودن و زنده باد مردان خوب وعاشق ایرانی……….

 8. قاسم خان و سایه جون کامنتای زیبایی بود

 9. سلام دوستان. خیلی عالی و همچنین مرتبط با مطلب بود.!!!! آسمانی ها روی شما هم تأثیر مخرب داشته ها. رفیق نا محسوس از خیلی وقت پیش شما. نمی دونم چرا مدیر اینجا مطالب منو دوس نداره. نمی ذاره

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*