آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,328

عکس همسر «أبوبکر البغدادی» سرکرده تروریستهای داعش منتشر شد

ه گزارش شيعه آنلاين، رسانه هاي عربي با انتشار تصويري اين زن که «سجي الدليمي» نام دارد، مدعي شدند که او همسر «أبوبکر البغدادي» سرکرده گروهک تروريستي – تکفيري «دولت اسلامي عراق و شام» موسوم به “داعش” است.

 daesh

اين رسانه هاي عربي در مطلب خود تحت عنوان «سجي الدليمي؛ همسر خليفه مسلمانان» نوشتند: شايد بسياري از افراد ندانند که خانم «سجي حميد الدليمي» همسر «أبوبکر البغدادي» است. نام وي چندي پيش در ليستي که از سوي گروهک تروريستي “جبهة النصرة” براي آزاد شدن به حکومت سوريه ارائه شد، وجود دارد.

رسانه هاي عربي در ادامه افزودند: بعد از ماجراي گروگانگيري تعدادي از زنان کشيش در شهر “دير معلولا” در سوريه، “جبهة النصرة” با ارسال ليستي از زنان وابسته به اين گروهک، خواستار آزادي آنان شد تا در مقابل زنان کشيش را آزاد کند. نام «سجي الدليمي» نيز در ليست زنان “جبهة النصرة” بود.

اين رسانه هاي عرب زبان همچنين افزودند: مدتي بعد تبادل ميان طرفين با موفقيت انجام شد. حدود سه ماه بعد از آزاد شدن آنها، «أبومعن السوري» از رهبران “جبهة النصرة” با انتشار مطلبي در صفحه شخصي خود در سايت تويتر فاش کرد که يکي از زنان آزاد شده «سجي الدليمي» نام داشته که همسر «أبوبکر البغدادي» است که بعد از آزاد شدن، “جبهة النصرة” براي او و سه فرزندش خانه اي تهيه کرد تا در امنيت به سر ببرند

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۷ نظر

 1. لعنت خدا بر ستمکاران..

 2. حروم لقمه ها

 3. غم نان

  خدایا کمک کن غم نان باعث نشود از آرزوهایم فاصله بگیرم.
  خدایا کمک کن غم نان باعث نشود چشمم را بر روی حق و حقیقت ببندم.
  خدایا کمک کن غم نان باعث نشود دست از ارزشهایم بردارم.
  خدایا کمک کن غم نان باعث نشود مظلومان و ستم دیده گان را فراموش کنم.
  خدایا کمک کن به خاطر غم نان دلی را نرنجانم.
  خدایا کمک کن غم نان باعث نشود دوستان و اطرافیانم را فراموش کنم.
  خدایا کمک کن غم نان باعث نشود هویتم را تغییر دهم.
  خدایا کمک کن غم نان تو را از من نگیرد.

 4. خدایاتمام تروریستان وتروریست پروران وحامیان تروریست رانابودکن…..
  آمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین

 5. کین اینا اصلا؟

  • اینا ی سری تروریست عوضی ان که بیچاره شیعه ها را به طور فجعی میکشن همسایمون تعریف میکرد میگفت یکی از دوستان شوهرم شیخ بود برای تبلیغ رفته بوده عراق تروریستا گرفته بودنشون زن و بچه هاشو زنده زنده جلو چشمش اتیش زده بودن بعد خودش کشته بودن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*