آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,122

رابطه جنسی بازیکنان فوتبال در جام جهانی + عکس

رابطه جنسی فوتبالیست ها در جام جهانی موضوعی است که تیم های مختلف حاضر در جام برخوردهای مختلفی با آن داشته اند. جام جهانی تورنمنتی است که بیش از ۳۰ روز طول می کشد و رابطه جنسی بازیکنان یکی از دغدغه های مربیان تیم های حاضر در جام جهانی است. نوع برخورد مربیان هم با این موضوع متفاوت بوده، بعضی از مربیان بازیکنان خود را برای ارتباط جنسی آزاد گذاشته اند، بعضی از آنها بازیکنان خود را از رابطه جنسی منع کرده اند و جالب است که بعضی از مربیان برای این موضوع شرط ها و قوانینی وضع کرده اند.
“اسکولاری” مربی برزیل به بازیکنانش این اجازه را داده تا در روزهای استراحت که احتمالا روز بعد از بازی های این تیم است با همسران و نامزدهای خود رابطه داشته باشند اما این اجازه مشروط است و به آنها اکیدا توصیه کرده است روابط جنسی پر جنب و جوش و به زعم خودش اکروباتیک! نداشته باشند.
“دل بوسکه” و “یواخیم لو” مربیان اسپانیا و آلمان به بازیکنان خود فقط چند ساعت برای ایجاد ارتباط با همسرانشان اجازه صادر کردند اما بازیکنان این تیم ها در روز پیش از مسابقه می بایست از رابطه جنسی با همسرانشان خودداری کنند. از طرف دیگر مربیان تیم های آمریکا ،استرالیا ، ایتالیا ، انگلیس ، سوئیس ، هلند و اروگوئه بازیکنان خود را برای رابطه جنسی با همسران یا نامزدهایشان کاملا آزاد گذاشته اند.
در این بین مربیانی هم بوده اند که شروط عجیبی برای بازیکنانشان وضع کرده اند. “استفن کشی” مربی تیم نیجریه تنها به بازیکنان متاهل خود اجازه ایجاد ارتباط با همسرانشان را داده و بازیکنان مجردی که نامزدهایشان را همراه خود به برزیل برده اند اجازه رابطه جنسی را ندارند، که احتمالا این تصمیم به علت عادت فیزیکی بازیکنان بوده است. شرط “ویلموتس” مربی بلژیک از این هم عجیب تر است. بازیکنان تیم بلژیک تنها در صورتی اجازه آوردن همسران خود به برزیل را دارند که بتوانند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند!
“پینتو” مربی کاستاریکا به بازیکنانش وعده داده بود که در صورت صعود به یک هشتم نهایی می توانند همسرانشان را به برزیل دعوت کنند که بعد از صعود این تیم به مرحله یک هشتم نهایی به قولش وفا کرد و این اجازه را صادر کرد. اما مربی تیم مکزیک نظر دیگری دارد و در اظهار نظری جالب عنوان کرده است که هیچکس به خاطر ۴۰ روز نداشتن رابطه جنسی نمی میرد! البته مربیان بوسنی، روسیه و شیلی هم همین عقیده را داشتند و بازیکنان خود را از انجام رابطه با همسرانشان منع کردند.
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۱ نظر

 1. خیلی خوبه که برای ارائه یه بازی خوب و مطلوب هیچ موردی رو از قلم نمیندازن

 2. به نظر من نباید اجازه میدادن مربیاشون چون بازیا حساسه و انرژی میخواد این کار انرژی فوتبالیستا رو میگیره من دیدم بعضی از بازیکنا نا نداشتن راه برن پس واسه همینه

 3. حالا کی روش چه تصمیمی گرفته بود فکر کنم بچه ها قبل یازی با آرژانتین یه حرکتی زده بودن که اونجوری بازی کردن

  • آره منم فک میکنم بعد از بازی با آرژانتین جشن گرفته بودن.خخخخ

   • میدونید چی شده بود کی روش قبل بازی آرژانتین یه مرخصی به بچه ها داده بود که اینا هم حاکثر استفاده رو برده بودن
    و تو بازی عالی بازی کردن و دوباره میخواستن یه حرکتی بزنن که کی روش اینبار اجازه نداد
    وما هم بازی بوسنی رو باختیم اگه این بارم یه حرکتی میزدن بازی رو میبردیم

 4. بابا مرد دیگه چه موجود عجیب غریبیه!!!!!
  زن شوهرشو تو جوونی از دست میده ولی به خاطر بچه هاش تا اخر عمرش ازدواج نمیکنه
  ولی مردا نمیتونند حداقل 40 روز تحمل کنند و زناشونو مثل زنگوله به خودشون اویزون میکنند میبرند اونور دنیا ا… اکبر!!!!!!!!!

  • از یه منظر دیگه هم میشه بهش نگاه کرد اینکه خانوما دوست زودتر شوهراشون بمیرن تا راحت تر زندگی کنن

   ولی اقایون حتی تحمل چند روز دوری از زنشون رو ندارن و عاشقانه دوسشون دارن

   بله اینجوریاست ما مردا اینجور ادمای عاشقی هستیم ولی کی قدر میدونه

  • تسنیم جون عزیزم شما درست میگی
   ولی به نظر من زن ها کار اشتباهی میکنن
   کاردرست رو آقایون میکنن
   بعد مرگ همسر غزاداری فایده نداره
   وقتی زندس قدر همو بدنیم.

   • سلام مونا جونم
    آره حق با شماست . ولی اگه زنها ازدواج نمیکنند چون به علت مهر و علاقه زیاد به بچه هاشون نمیخوان اونا زیر دست ناپدری بزرگ شند آخه یه مرد خیلی کم میتونه بچه های کسی دیگه رو قبول کنه به همین دلیل اولین شرطشون برای ازدواج کنار زدن بچه هاس که هیچ مادری نمیتونه قبول کنه……. پس مادر ترجیح میده خودش سختی بکشه ولی کنار بچش باشه…

 5. حالا باز خوبه زناشون را مي‌برند!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*