آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,576

پنج ایرانی متهم به تجاوز به یک زن اندونزیایی

پنج جوان ایرانی که متهم به تجاوز به زنی اندونزیایی هستند در حالی پای میز محاکمه رفتند که شاکی پرونده در دادگاه حاضر نشد و وکیل او گفت این زن به اندونزی برگشته ‌است. به گزارش خبرنگار ما، زنی اندونزیایی اواخر سال گذشته به پلیس ایران شکایت و ادعا کرد توسط پنج مرد جوان مورد تجاوز قرار گرفته ‌است. او گفت: «آنها من را ربودند و مورد آزار قرار دادند.» پنج جوان با شکایت این زن شناسایی و بازداشت شدند.

زن اندونزیایی پس از ارسال پرونده به شعبه 77 دادگاه کیفری ‌استان تهران یک‌بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد و گفت: «مدتی قبل به ایران آمدم و در خانه‌ای در بالای شهر تهران به‌عنوان کارگر مشغول به کار شدم. چندماه بعد صاحب‌خانه گفت دیگر به من نیازی ندارد و عذرم را خواست. در خانه‌ای دیگر کار پیدا کردم مدتی هم آنجا ماندم. آنها هم بعد از چند ماه گفتند دیگر به من احتیاجی ندارند. مانده‌ بودم که چه کنم و چطور کار پیدا کنم تا اینکه سه ‌پسر جوان که در یکی از این خانه‌ها برایشان کار می‌کردم، گفتند در خانه‌ای برایم کار سراغ دارند. آنها من را سوار ماشین کردند. در راه وقتی با هم صحبت می‌کردند، متوجه شدم حرف‌های عجیبی می‌زنند و بعد هم تغییر مسیر دادند و مرا به یک روستا بردند.»

این زن ادامه داد: «آنها مرا به روستایی در رباط‌‌کریم بردند و آنجا هرسه به من تجاوز کردند و دو دوستشان را هم که در آن روستا بودند، خبر کردند. این دو جوان هم به من تعرض کردند.»
متهمان همگی گفته‌های کارگر اندونزیایی را تکذیب کردند و مدعی شدند او قصد اخاذی دارد. متهمان در بازجویی‌ها گفتند این زن خودش همراه آنها به رباط‌‌کریم رفت تا از مادر یکی از دوستانشان که زنی ناتوان است، مراقبت کند.

یکی از متهمان گفت: «زن اندونزیایی وقتی بیکار شد خیلی ناراحت بود. من و دوستانم هم قصد داشتیم به او کمک کنیم. گفتیم زنی ناتوان را می‌شناسیم که به کمک نیاز دارد و می‌توانی در خانه او کار کنی. بعد هم که او را مقابل خانه آن زن پیاده کردیم، برگشتیم. تا اینکه پلیس آمد و ما را بازداشت کرد در حالی‌که کاری نکرده‌ بودیم.»

جلسه رسیدگی به این پرونده روز گذشته در حالی برگزار شد که پیش از این دو جلسه دادگاه به دلیل نبود مترجم، تجدید شده ‌بود اما این بار که مترجم در دادگاه حضور داشت شاکی ایران را ترک کرده بود. این زن به کشورش برگشته است به همین دلیل به جای وی وکیل‌مدافعش در دادگاه حاضر شد و شکایت موکلش را خواند.

پنج جوان ایرانی بعد از حاضرشدن در جایگاه گفتند: «همه اظهارات این زن دروغ است و او قصد اخاذی داشت. او فکر می‌کند ما ثروتمند هستیم و از این راه می‌تواند پول به دست بیاورد.»
پزشکی‌قانونی نیز ادعای تجاوز به این زن را رد کرده‌ است، اما وکیل‌مدافع ‌او اصرار دارد که متهمان موکلش را ربوده‌اند. قضات بعد از پایان جلسه دادگاه برای تصمیم‌گیری در این خصوص وارد شور شدند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

 1. الله علم

 2. به نامردی نامردان قسم جانا که نامردی
  که نامردان خجل گشتند از بس که تو نامردی . . .

  سوت پایان را بزن
  من حریف هرزگی تو
  و احمق بودن خودم نمی شوم . . .

  هر که را دیدم خیانت کرد و رفت
  هر که با من بود یار من نبود
  هر که آمد بر دلم زخمی گذاشت
  خود ندانستم از این غمها چه سود

 3. خیلی جالبه از اندونزی پا شده اومده ایران واسه شغل کلفتی!!! چیزی که اینجا زیاده همون نیروی کار کارگریه…اینجا که نقل و نبات نمیدن… اینجور کارا ریسک این خطراتو داره مخصوصا اگه غریب باشی…احتمالا هدفش اخاذی بوده…

 4. اگه دختر باکره بوده ازمایشات پزشکی قانونی جواب میده که مورد تعرض قرار گرفته..ولی اگه غیر باکره بوده ازمایش پزشکی قانونی فایده ای نداره….کنتور نداره که شماره بندازه
  .
  .
  .
  اگه زن باهوش باشه وقاضی هم مدبروکاربلدمیتونن علایم ومشخصات بدن افراد متجاوز رو بگه
  مثلا بگه روشونه این مرد علامت خالکوبی بود…یا جای زخم …حتی جای ناخن زن در اثر مقاومت برای جلوگیری ازتجاوز
  .
  وای مردم….بسه دیگه

 5. ارمان خان فقط یک مطلبه نمیخواد خودتو خسته کنی

 6. خوبه اندونزیاییا قیافه ندارن وگرنه چه می شد؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*