آخرین خبرها
تعداد بازدید : 8,626

بازیگران اعزامی به برزیل به ایران بازگشتند+ عکس

کمی اضافه بار مهمترین دستاورد هنرمندان مشوق تیم ملی!

سرانجام برگشتند بعد از 2 هفته پر هیاهو . دو هفته ای که شاید تنها دو یا 3 شبی را در کنار ملی پوشان بودند و خیلی هم حضور گرمی در میان مردم نداشتند.

بازیگران اعزامی به برزیل به ایران بازگشتند

هنرمندان اعزامی به برزیل غیر از دو یا سه شبی را که در سالوادور در هتل تیم ملی بودند و چند عکسی را با هم به یادگار گرفتند تقریبا در باقی طول سفرجدا از تیم ملی بودند.هتلهای 5 ستاره ، مسافرت های هوایی و زمینی و فرصت گشت و گذار در ریو و بودن چند ساعته گهگاهی در کنار تیم ملی.

هنرمندان که ابتدا قرار بود برای ساخت پروژه ای برای شبکه خانگی به برزیل بروند بعد از حواشی بسیار ، سرانجام با تعدادی محدود که کمتر از 20 نفربودند راهی سفر شدند تا مشوق تیم ملی شان باشند. جماعتی که انتشار همان اولین تصویرشان در تهران غوغایی به پا کرد. اتفاقی که در لحظه ورود به تهران ، محراب قاسمخانی که این بار دیگر شلوار بلند و گشاد پوشیده ، درباره اش می گوید:« دیدی چه شلوغی شد.اصلا نگذاشتند ببینند چی شده و چه اتفاقی افتاده!» و رضا یزدانی حرف های او را این طور تکمیل می کند:« باز دم همشهری جوان گرم با جلدی که بستند یک گوشه ای از اتفاقات را توضیح دادند. بابا آنجا ما از فوتبال آمده بودیم . تا حالا دیدی کسی با شلوار پارچه ای رسمی فوتبال بازی کند؟ خب معلوم است که ما با شلوارک رفته بودیم فوتبال!»

او که در این سفر بیشتر همراه بود با محراب قاسمخانی و پژمان جمشیدی می گوید از بازی های تیم ملی راضی بوده و به نظرش بچه ها تمام تلاش شان را کرده بودند. محراب هم می گوید:« قبل از بازی ها که اصلا امیدی نداشتیم. ولی همین که تا بازی آخر و دقایق پایانی هنوز امیدمان زنده بود ، خودش خیلی حال داد.»

به عکس این دو اما پژمان که سابقه 12 بازی ملی هم دارد ، حسابی از بازی تیم ملی ناراضی بود.او در این باره می گوید:« خیلی بد بودیم. همه اش دفاع. هیچ وقت آرژانتین و نیجریه این قدر ضعیف نبودند. ما اگر تیم 98 مان را در این بازی ها داشتیم به راحتی از این گروه صعود می کردیم.»

پرسیدن سئوالی مشابه از محمدرضا شریفی نیا و نرگس محمدی خیلی هم تاثیری ندارد چون این دو بیش از هر چیز سرگرم جمع و جور کردن سوغاتی های زیادشان بودند. فرصت زیاد این گروه هنرمند برای خرید از شاپینگ سنترهای مختلف برزیل البته باید هم اینچنین اضافه بار به همراه داشته باشد!

خبر انلاین

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۳ نظر

 1. وقتی می روی تمام چیزهای عادی
  یادگاری می شوند
  حساس می شوند
  تَرَک برمی دارند
  بر مبل نمی شود نشست که تو آنجا نشسته بودی
  هوا را نمی شود نفس کشید که عطر تو آنجا مانده است
  وقتی نیستی همه چیز تو را یادآوری می کند
  تو را و نبودنت را
  حالا میدانی چرا همه چیز یادم مانده ؟

  • اقا قاسم مثل همیشه لایک داری فقط تو رو خدا یه کم شادترش کن …..دلمون گرفت عامو ……….

   • ممنون سارا خانم این روزا اصلا شاد فایده نداره فقط غمگین حال میده

   • سلام سارای عزیزم دلم برات تنگ شده بود عزیزم امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشی
    دوستت دارم.

    • سلام مونای مهربونم ……خانوم با معرفت یه ماهی نبودی …..ماهم بخدا دل داریم ……..حالا که شما هستی من!!!! ……..باور کنین که دل به دل راه داره …….من که عاشقتونم و از خدا میخوام که یه امین بگه به همه ارزوهات ….

 2. تمام خاطراتمان را مرور کرده ام
  زیر همه ی اشک هایم خط کشیده ام
  همه ی صبرم را “حفظ” کرده ام
  فقط دعایم کن که در “امتحان” نبودنت “رد” نشوم !

  تو مال من بودی اما صاحبت کسی دیگر شد
  تمام سهم الارث من از تو “خاطراتت” شد !

  وقتى حالت خوب نیست
  خاطره ها زودتر از همه میان عیادتت …

  می خواهم مُچاله و خیس در آغوشش بمانم !
  از پهن شدن بر بند خاطرات بیزارم …

 3. مونا جونم ……نازنین جونم و فهیمه جون و مریم جون ……اومدیم شما رو ببینیم که نشد …………دلم براتون تنگ شده ……انشالله سلامت باشین …….

 4. بالاخره خسته و کوفته از اون همه تشویق و روحیه دادن به بچه های تیم ملی به وطن برگشتن بچه ها خسته نباشید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*