آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,898

اهانت به زنان و دختران ایرانی با «الفاظ رکیک»

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  جام نیوز، ماجرا از آنجا شروع شد که کارمندان بخش بی بی سی فارسی با دست گرفتن پرچم جمهوری اسلامی ایران با آرم “الله ” به دیدن بازی تیم ملی ایران نشستند و همچنین شبکه بی بی سی با تهیه گزارشی از ایرانیانی که در برزیل هستند، از ابتدا تا انتهای گزارش “پرچم جمهوری اسلامی” را نشان داد و در گزارش خبری از پرچمی با آرم شیر و خورشید نبود.

شهرام همایون با عصبانیت تمام از اقدام بی بی سی گفت: «ما تکلیفمان با جمهوری اسلامی و جمهوری اسلامی تکلفش با ما روشن است. اما متاسفانه من حیرت می کنم که سازمان و شبکه بی بی سی وقیحانه کارهایی می کند. متاسفانه کارمندان بی بی سی در ساختمان این شبکه به تماشای فوتبال می نشینند و پرچم جمهوری اسلامی را به دست می گیرند.»
وی در ادامه با نمایش دادن گزارش تلویزیونی که توسط بی بی سی از ایرانیان حاضر در برزیل تهیه شد بود، افزود: «کارمندان و مجریان و گزارشگران بی بی سی شرف روزنامه نویسی، شرف تلویزیونی، شرف ژورنالیستی ندارند. چرا از پرچم شیر و خورشید گزارش تهیه نکرده اند.»

iran


این فعال ضدانقلاب با اهانت به دختران ایرانی داخل و خارج ایران که پرچم جمهوری اسلامی را به دست می گیرند که آمیخته با ابتذال و الفاظ رکیک بود، سخنانی را به زبان راند که بازگو کردنش نیز به دور از  ادب است.
مدیر کانال یک در ادامه با تهدید کارمندان بی بی سی تصریح کرد: «ما در آینده در دادگاه ها با تک تک افراد بی بی سی کار داریم. ما با مقامات و مسئولین جمهوری اسلامی کاری نداریم.»
همچنین شهرام همایون با نمایش دادن تصویر یکی از مجریان شبکه انگلیسی “من و تو” که پرچم جمهوری اسلامی را در دست داشت، به این مجری نیز تاخت، و وصف و حال این مجری را نیز با الفاظ رکیک و مبتذل توصیف نمود.

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

 1. شهرام همایون که اسکوله جالبه پته همه رو هم میریزه رو اب یه بار هم مچ عبدشاه رو گرفت

 2. خوب همه دنیا پرچم ایران را با ارم الله میشناسن برای این که نشون بدم ایرانی هستن باید این پرچم دستشون میگرفتن کسی با ارم شیرو خورشید دیگه کاری نداره و ناشناختس

 3. دیشب برنامشو دیدم اصن یه وضعی بود یه جوری حرص و جوش میخورد که نگو

  به هربهانه ای فقط از مردم پول میگیره و پاچه خواری پهلوی رو میکنه

  و بعدشم همشون هی گیر میدن به حمید شبخیز چون که خیلی طرفدار داره و دوسش دارن

  منم خیلی دوسش دارم و همیشه برنامشو نگاه می کنم خیلی باحاله واقعا یه دونست شبخیز

 4. من هیچوقت پای حرفاش ننشستم و تا میبینمش کانالو رد میکنم

 5. خداوند داد گستر شفایش دهد همگی بگید…..آمین

 6. یه شارلاتانیه که دومی نداره …..سکه برنجی را روکش طلا میگیره و به مردم ساده دل قالب میکنه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*