آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,789

پرچم ایران در دست مانکن نیمه‌ عریان جام جهانی برزیل +عکس

به گزارش  سایت استخدام پرداد به نقل از دانا: یک شرکت اروپایی با استفاده از یک مانکن نیمه عریان لبنانی که پرچم ایران را در دست دارد اقدام به تبلیغ محصول خود کرده که این تبلیغات برای مسابقات جام جهانی در برزیل تهیه شده است.

همچنین یک شرکت دیگر ساپورت هایی با طرح پرچم کشور ایران تهیه کرده که باز هم این تبلیغ برای جام جهانی برزیل تهیه شده است.

پرچم ایران در دست مانکن نیمه‌ عریان جام جهانی برزیل +عکس

آنچه که مهم است این تبلیغات بدون اجازه از مسئولین کشور طراحی شده و نوعی بی‌ احترامی به نام مبارک الله در میان پرچم است. در این تبلیغات به پرچم ایران و همچنین نام مقدس خداوند توهین شده است.

پیش از این نیز یک شرکت خارجی که ظاهرا آلمانی است، مشروبات الکی با پرچم کشورهایی که در جام جهانی حضور دارند تولید کرده و پرچم مقدس جمهوری اسلامی نیز روی بطری این مشروبات به طور کامل حک شده است. با توجه به این مسائل امیدواریم که مسئولین کشور در این راستا اعتراض هایی را به گوش مسئولین فیفا برسانند تا دیگر شاهد بی حرمتی ها به پرچم کشورمان نباشیم.

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

  1. اونجا برزیله اونجا واسشون مهم نیست

  2. امیرجان ولی بهتره به مقدسات کشور های میهمان احترام بزارن این دومین بی احترامی بود اولی “طریقه اسکورت بازیکنان فوتبالمون ! مگه بازیکنان ما وحشی بودند که به اون صورت اسکورت شدند ؟! ودومی اینکه نام” الله ” که بسیار مقدس وقابل احترامه ! مگه خدای ما با خدای اونا فرق میکنه !؟ نه/ خداوند جهانیان یکتاست وبردن نامش در مکانهایی مانند دستشویی گناه !

  3. کار بدی کردن ولی انصافا ساپورتش خیلی قشنگه

  4. باهات موافقم قاسم جان به شرط اینکه نام الله از روش برداشته بشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*