آخرین خبرها
تعداد بازدید : 9,819

حلقه ازدواج بازیگران مشهور ایرانی چه شکلی است؟! + تصاویر

کسی که به سراغ حلقه‌ای ساده می‌رود بعید است که در زندگی شخصی هم خیلی اهل تجملات باشد یا کسی که یک حلقه سنتی را انتخاب می‌کند احتمالا ترجیح می‌دهد در هر بعدی از زندگی‌اش وجهی از سنت را بگنجاند.به همین بهانه‌ها به سراغبازیگران مشهور رفتیم تا ببینیم آنها در انتخاب حلقه ازدواج خود چه ریزه‌‌کاری‌هایی را در نظر گرفته‌اند.

 حلقه‌ای از گلبرگ‌های برلیان

 حلقه ازدواج بازیگران مشهور چه شکلی است؟

 خانم لیلا همسر احسان خواجه‌امیری حلقه‌ای پر از نگین برای ازدواجش انتخاب کرده ‌است. نگین‌های گلبرگ شکل که دورتا دور انگشتر را پوشانده‌اند و دیگر جایی برای خودنمایی طلای سفید آن باقی نگذاشته‌‌اند.

 از طرفداران طلای زرد است

حلقه ازدواج بازیگران مشهور چه شکلی است؟

 گویا خانم ریما رامین‌فر از آن دسته کسانی هستند که به طلای زرد بیش از سفید علاقه دارند؛ حلقه ازدواج ایشان حالتی گرد و کروی دارد و شکاف میان آن، حلقه را از سادگی درآورده است.

 ساده و درخشان همچون عشق شان

حلقه ازدواج بازیگران مشهور چه شکلی است؟

حلقه خانم رویا تیموریان به معنی واقعی کلمه یک رینگ ساده است؛ حلقه‌ای مسطح از طلای سفید که می‌توان به راحتی همیشه و همه جا به دست داشت؛ همین حلقه ساده به خوبی شخصیت خاص و به دور از تجملات ایشان را نشان می‌دهد.

حلقه‌ای پهن و چند وجهی

حلقه ازدواج بازیگران مشهور چه شکلی است؟

حلقه خانم ویشکا آسایش هم تقریبا ساده، پهن و بدون نگین است؛ البته پرداخت‌هایی روی آن انجام شده‌ که زیبایی آن را دو چندان می‌کند، مثلا ۳ برآمدگی نواری روی آن وجود دارد که انگار حلقه را به ۲ بخش تقسیم کرده‌اند.

 سراغ نگین‌دار نرفته‌اند

حلقه ازدواج بازیگران مشهور چه شکلی است؟

حلقه ازدواج خانم پریچهر حسینی چندان پر تجمل نیست؛ حلقه‌ای پهن از طلای سفید که با پرداخت طرح نگین را روی آن درآورده‌اند؛ حلقه‌ای سنگین که کاملا مناسب یک خانم با شخصیت است.

 یک انگشتر سنتی ایرانی

حلقه ازدواج بازیگران مشهور چه شکلی است؟

خانم برومند روی انگشت حلقه ۲ انگشتر به دست کرده‌ است؛ یکی حلقه‌ای ساده و به اصطلاح معروف رینگ زرد و دیگری انگشتری سفید با نگین بزرگ درنجف با سبکی کاملا سنتی که برازندگی دست‌هایش را چند برابر کرده‌است.

 بی‌آلایش و به دور از هرگونه تظاهر

حلقه ازدواج بازیگران مشهور چه شکلی است؟

حلقه خانم لیلا حاتمی یک رینگ ساده زرد است، آنقدر ساده و باریک که شاید باید برای دیدن آن کمی بیشتر به انگشتان او نگاه کرد؛ همین حلقه ساده می‌‌تواند نوع شخصیتش را به خوبی نشان دهد؛ بی‌آلایش و به دور از هرگونه تظاهر.

گلبرگ‌هایی به دور انگشت

حلقه ازدواج بازیگران مشهور چه شکلی است؟

حلقه ازدواج خانم نیلوفر خوش‌خلق به گونه‌ ای است که انگار گلبرگ‌های ریز طلای سفید دور تا دور انگشت او را احاطه کرده‌ است؛ گلبرگ‌هایی که درون هر کدام نگینی وجود دارد تا درخشندگی خاصی به آن بدهند.

 نقوش سنتی با تزئینات مروارید

حلقه ازدواج بازیگران مشهور چه شکلی است؟

 اگر تا به حال کمی کارهای جنبی خانم لاله اسکندری را دنبال کرده ‌باشید، احتمالا می‌‌دانید به هنر دست وظریف‌ کاری‌های آن اهمیت زیادی می‌دهد؛ حلقه‌ای که وی به دست دارد به دور از این ذهنیت نیست؛ حلقه‌ای با نقوش سنتی که ۲ یا ۳ مروارید کوچک، زینت بخش آن شده‌ است.

 یک حلقه کاملا اشرافی

حلقه ازدواج بازیگران مشهور چه شکلی است؟

حلقه پهن خانم نیوشا ضیغمی پر از نگین است و درخشندگی آن بیش از هر چیز روی دست‌‌های او جلب توجه می‌کند؛ حلقه‌‌ای سفید که روی آن کمی حالت حصیری دارد و گوشه‌های برجسته‌ آن نیز ترکیب آن را کامل می‌کند. حلقه‌ای که همه آن را می‌پسندند.

 حلقه ای باریک با نگین کم

حلقه ازدواج بازیگران مشهور چه شکلی است؟

حلقه ازدواج خانم سیامک انصاری باریک و نگین‌دار است اما نه آنقدر پر نگین که دیگر طلای حلقه چندان مشخص نباشد؛ ۳ یا ۴ نگین نسبتا درشت روی انگشتر، زیبایی خاصی به آن بخشیده ‌‌است.

سینما نگار

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

 1. خیلی ببخشیدا ولی به ما چه مربوطه اخه؟

 2. امیر حسین خب شاید لازمت شد از این طریق میتونی شخصیت همسرتو بدونی خووووووووووو آفرین

 3. درودبر امیرحسین عزیز / چرا ؟! خیلی ربط داره داره سلیقه ها رو مقایسه میکنه / راستی سلیقه شما چطوره ساده دوست داری یا پر زرق وبرق ؟!

  • مرسی نازنین خانم.یه چیز شیک باشه دیگه نه خیلی ساده نه خیلی پر زرق و یرق یه چیز شیک و ابرومندانه البته باید ببینم سلیقه همسر ایندم چجوریه

 4. چرازن ذلیل شدی امیر حسین؟

 5. مردی برای یافتن همسر در روزنامه آگهی داد، فردای آن روز صدها نامه برای او آمد که
  نوشته شده بود:
  می توانید همسر مرا بگیرید.

  فرق پیر دختر با پیر پسر:
  اولی موفق نشده ازدواج کنه
  ولی دومی موفق شده ازدواج نکنه !!!

  یک مرد بابت یک کالای 1 دلاری که نیاز دارد 2 دلار می پردازد
  یک زن بابت یک کالای 2 دلاری که نیاز ندارد 1 دلار می پردازد !

 6. خب حالا شما میگی پر زرق ویرق ما میگیم پر زرق وبرق یعنی از دور و نزدیک میدرخشه / ولی آرزو میکنم همنی بشه که میخوای

 7. اولى قشنگه، به نظر من حلقه ازدواج هيچ ربطى به تجملات زندگى نداره من خيليا رو ديدم حلقشون ساده ست ولى تجملاتى هستن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*