آخرین خبرها
تعداد بازدید : 12,270

با زندگی زشت ترین زن دنیا آشنا شوید + عکس

فکرش را بکن ! بیماری نادری در جهان باشد که فقط تو و دو نفر دیگر به آن مبتلا باشی. فکرش را بکن این بیماری ، تو را از یک آدم معمولی ، تبدیل کند به زشت ترین دختر جهان.
و باز هم فکرش را بکن که در جهانی زندگی کنی که وقتی فیلمی 8 ثانیه ای از تو ، روی شبکه ها ی مجازی قرار می گیرد ، عده زیادی از کسانی که فیلم را دیده اند، به جای همدردی و دلگرمی دادن ، تو را به این که خودت را از شر هیولای چهره ات خلاص کنی ، تشویق کنند خودکشی کنی و خودت و دیگران را راحت کنی.

6 ساله بود که معلم دستش را گرفت و او را روی صندلی نشاند. او را به همه معرفی کرد و گفت که دچار یک بیماری است که بدنش نمی تواند چربی جذب کند ولی به تمام تست های مدرسه جواب داده و دختر خیلی با هوشی است و می تواند دوست خوبی برای تمام شان باشد .بچه های کلاس، خودشان را جمع کردند. دختری که کنارش نشسته بود ، کیفش را برداشت و دو نیمکت ، عقب تر نشست. معلم ها در برخورد اول ، از دیدنش جا می خوردند . توی حیاط مدرسه همیشه تنها بود. موقع برگشتن از مدرسه ، مردم او را به هم نشان می دادند.

با زندگی زشت ترین زن دنیا آشنا شوید + عکس

18 ساله که شد به دانشگاه رفت. باز همان تمسخرها و تنهایی ها. بچه های دانشکده ، کنار دیوار صف می کشیدند و از اومی خواستند دنیا را از شر قیافه اش خلاص کند وتا همین الان که انگاراین قصه قرار نیست تمام شود..

این ها قسمتی از سرگذشت والاسکوئز دختر 24 ساله آمریکایی است . دختری که از وقتی راه رفتن را یاد گرفت ، فهمید دیگران مسخره اش می کنند. از همان سال های اول زندگی اش فهمید باید فرق عمده ای با دیگران داشته باشد. بزرگتر که شد دلیل این همه رفتار غیر عادی را فهمید . او زشت بود حتی یک ذره هم نه ! او بی اندازه زشت بود.

والاسکوئز علیرغم تمام حرف هایی که می شنید ،تمام برخوردهایی که او را آزرده می‌کرد، رفتار کسانی که در کوچه و خیابان و فضاهای مجازی مسخره‌اش می کردند و با وجود آینده تاریکی که در پیش رویش می دید ، از یک جایی به بعد تصمیم گرفت چهار هدف را در زندگی اش دنبال کند:

اول این که خود را به عنوان یک سخنران توانمند در تشویق دیگران به پیشرفت و زندگی معرفی کند

دوم : تحصیلات عالی بیاموزد و سوم این که کتاب بنویسد و دست آخر هم برای خودش زندگی تشکیل بدهد و شغل مناسبی داشته باشد.

ولی مگر نمی خواست زندگی کند؟ خودش می گوید دو عامل در قدرت گرفتنش نقش داشتند . یکی این که خانواده اش هیچ وقت تنهایش نگذاشته اند.بدر و مادرش هیچ وقت به او به چشم یک دختر زشت نگاه نکرده اند و هیچ فرقی میان بچه های دیگرشان با او نگذاشتند. والاسکوئز یک خواهر و برادر دارد که قد و وزن طبیعی دارند و خیلی وقت ها وقتی برای انجام کارهایشان تردید دارند سراغش می آیند تا با او مشورت کنند و زندگی در چنین خانواده ای ، اعتماد به نفس او را آنقدر بالا برده که احساس می کند هیچ کاری غیر ممکن نیست.

دومین عامل یک اتفاق بود و آن هم روزی بود که فهمید خیلی وقت ها هدف از نوشتن یک کتاب ، بیدا کردن جمله ی شاهکاری است که در میان نوشته هایش ، گم شده و او کم کم یاد گرفت چطور این جمله ها را شکار کند ، در کتاب دیگری جمع آوری کند و در زندگی اش به کار بگیرد. کتاب اولش منتشر شده و با استقبال خوبی هم روبرو شده و الان دارد روی جلد دوم کتابش ، کار می کند. والاسکوئز دراین کتاب ها ، جملات مثبت وعبارت های ماندگار بزرگان را جمع آوری کرده چون به گفته ی خودش همین جملات زندگی او را ساخته و به او چگونه نگاه کردن به زندگی را یاد داده است مثل جمله ای که به او آموخته باید برای جبران زشتی اش ، باید به زیبایی درونش بپردازد. هر چه در انتخاب راه زندگی اش محکم تر قدم برداشت، بیشتر معتقد شد که زیبایی یکی از فاکتورهای زندگی است ، همان طور که تحصیلات یا ثروت تمام زندگی نیست. به خاطر همی از زشتی به عنوان ابزاری برای شناخته شدن استفاده کرد و تلاش کرد تا از همین عاملی که باعث شناخته شدنش در تمام جهان ، شده است ، به عنوان ابزاری برای پیشرفت استفاده کند و این نکته را در خیلی زود فهمید یعنی در اوج سال های جوانی اش.

با زندگی زشت ترین زن دنیا آشنا شوید + عکس


حالا در 24 سالگی ، توانسته در مدت زمان هفت سال ، بیشتر از 200 کارگاه آموزشی بر ژا کند. این کارگاه ها آن قدر کاربردی اند که آدم های زیادی جذب آن شده اند و بعد که هر کدام از آن دم ها از کارگاه بیرون می روند به یک بلندگوی تبلیغاتی تبدیل می شوند و دیگران را برای رفتن به این کارگاه ها تشویق می کنند.از طریق این کارگاه ها، با خانواده های زیادی در ازتباط است. به آن ها یاد می دهد جطور مشکلات شان را برای دیگران ، تعریف کنند و راه حل های دیگران را بشنوند و فقط بخواهند تغییر کنند و از آنچه هست فاصله بگیرند.

ریتم زندگی
تی وی پلاس

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۲ نظر

 1. متاسفم واسه اون ادمای بیشعور که نمیفهمن مریضه هی مسخرش میکنن

 2. صداى خنده هاى خدا را میشنوى ؟
  دعایت را شنیده و به آنچه محال میپندارى میخندد


  هیچکس تنها نیست
  او در همه حال کنار ماست
  بی همتای اول

  باور نمی کنم
  خالق نظم دانه های انار
  زندگی مرا بی نظم چیده باشد . . .

  گفتم: خدایا از همه دلگیرم گفت: حتی از من؟
  گفتم: خدایا دلم را ربودند گفت: پیش از من؟
  گفتم: خدایا چقدر دوری گفت: تو یا من؟
  گفتم: خدایا تنها ترینم گفت: پس من؟
  گفتم: خدایا کمک خواستم گفت: از غیر من؟
  گفتم: خدایا دوستت دارم گفت: بیش از من؟
  گفتم: خدایا اینقدر نگو من گفت: من توام ، تو من . . .

 3. آفرین به این همه قدرت فهم…
  واقعا لذت بردم از این بزرگی و شکوه فکر این انسان.

 4. خداوندا
  تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم
  مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را
  مبادا گم کنم اهداف زیبا را
  مبادا جا بمانم از قصار موهبت هایت
  خداوندا مرا مگذار تنها لحظه ای حتی . . .
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  قلبی خاکی داشتم ، آدما خیسش کردند

  گِل شد ، بازی کردند ، خشک شد ، خسته شدند

  زدند شکستند ، خاک شد ، پا رویش گذاشتند ، رد شدند…

  <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

  درخت احساسم سالهاست خشکیده است

  دیگر تشنه ی هیچ محبتی نیست !

 5. افرين به اين دختر !! اگه خيلي ادماي ديگه بودند يا خودكشي مي كردند يا از زندگي سير مي شدند يا از خانه بيرون نمي امدند يا پنهان مي كردند و يا خيلي چيز هاي ديگر اما اين دختر با تمامي ناراحتي ها و مسخره كردنا بازم به زندگي اش ادامه داد و دنبال هدف هاش رفت و زندگيشو ادامه داد و هيج وقت تسليم نشد
  اين دختر بايد الگوي ما باشد . براش ارزو مي كنم كه همين جوري ادامه بده و موفق بشه !!

 6. به خاطر اراده اش بايد ازش الگو بگيريم

 7. قاسم و باران عزيز لايک دارين

 8. لايك قاسم خان.
  باران جان مثل هميشه قشنگ نوشتي مرسي كه جوياي حال من بودي.

 9. ای حضرت حاضری که ناپیدایی
  غایب شده از زشتی و نازیبایی
  شرمنده که جای امدن می گوییم
  اقا تو چه وقت پیش ما می ایی
  اللهم عجل لولیک الفرج
  واقعا باید به این خانم احسنت گفت چون تحمل همچین وضعی را خدا به هر کسی نمیده و باید گفت خدا را شکر بخاطر تمام کارهای که هیچ کدومشون بی حکمت نیست حتی سختی ها و مشکلاتی که داریم

 10. واقعا خود من يكي بايد از چنين افرادي ياد بگيرم افرين به همچين انسانهايي كه در اوج نااميدي اينهمه اميدوارند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*