آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,073

اولین مصاحبه ساراخسروی/جزئیات آخرین ملاقات مه‌آفرید باهمسر + عکس

همسر مه‌آفرید امیرخسروی جزئیات آخرین ملاقات با همسرش و حرف های وی را اعلام کرد.

امروز صبح از طریق رسانه ها مطلع شدیم که حکم اعدام همسرم در زندان اجرا شده است. در ابتدا تصور می‌کردیم این موضوع صحت ندارد، اما وکیلمان با پیگیری ماجرا و مشاهده جسد مه‌آفرید به ما اعلام کرد حکم اجرا شده است.

سارا خسروی همسر مه‌آفرید خسروی در خصوص آخرین ملاقات با همسرش گفت: دیروز به ما اجازه دادند که در مقابل دادسرا بامه‌آفرید دیدار کنیم. در این دیدار روحیه همسرم مثل همیشه خوب بود و نمی دانست که فردا قرار است حکم مجازاتش اجرا شود.
واکنش همسر مه‌ آفرید به اعدام همسرش

او در این دیدار اعلام کرد سه درخواست را مطرح کرده که یکی از این درخواست ها این بود که برایش تلفن فراهم کرده تا او بتواند با تلفن صحبت کند. کاش همسرم می دانست که این آخرین ملاقات است تا اگر وصیتی داشت، آن را به ما می گفت.

سارا خسروی گفت: همه اموال شوهرم توقیف شده و او دیروز می گفت تا تمام بدهی هایم را ندهم، حکم اجرا نمی شود. این موضوع نشان می‌داد که همسرم هنوز برای تغییر حکم اعدامش امید داشت.

همسر مه‌آفرید خسروی در پایان گفت: قرار است فردا جسد همسرم را تحویل بگیریم.

واکنش سارا خسروی همسر مه‌ آفرید به اعدام همسرش

مهر

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۰ نظر

 1. جرمش چیه؟

 2. اهان الان فهمیدم متهم اختلاس سه هزار میلیاردی تومانیه

 3. جک جک مستونت بود فکر زمستونت بود اون موقع که اقاتون میلیارد میلیار پول میداد خدمتتون برید فلان کشور عشق و صفا یبار ازش پرسیدی این پولارا از کجا میاری

  • منظورم جیک جیک بود

   • خیلی جالبه، هنوز بقیه عوامل و خیلی از دولتیا که اسمشون بود و هنوز نتیجه ای حاصل نشده بود و چیزی مشخص نبود و اطلاع رسانی نکرد، ایشونو زودتر نابود کردن که خیلی چیزا مشخص نشه، اینکه کیا پشت پرده بودن
    همونطور که بقیه اختلاسا رو تمومش کردن رفت، اینو هم ماست مالی کردن رفت، و ما مردم …

   • من با همون جک جک ارتباط برقرار کردم

    • لایک ریحان جون، خیلی جمله ات بامزه بود.
     با مریم موافقم، ولی کاش آدمها یه خورده مهربونتر زندگی میکردن؛ کاش هیچ کس اعدام نمی شد، هیچ کس زندان نمی رفت، کاش دنیای قشنگتری داشتیم….

 4. تازه این آفتابه دزدشــون بوده

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*