آخرین خبرها
تعداد بازدید : 103,935

واکنش یک دختر به پیشنهاد جنسی دوست پسرش

می دونم این مطلبی که می نویسم یه کم احتمال داره مشکل ایجاد کنه و بعضی ها خوششون نیاد، ولی به نظر من چیزیه که باید گفته بشه و مطلبی هست که می تونه به بعضی ها کمک کنه. از اون جایی که خودم از نزدیک مشکلات ناشی از ندونستن این مطالب رو در بین دخترهای عزیز و پاک ایرانی دیدم، وظیفم می دونم که این مطلب رو انتشار بدم، حتی اگر به نظر بعضی ها بی ادبی یا به درد نخور بیاد. پیشاپیش عذرخواهی می کنم از بابت رک گویی.

ولی این متن برای کسایی هست که به هر حال -چه دوست داشته باشیم چه نداشته باشیم- رسیدن به این نقطه ی حساس و من دوست دارم به جای این که انگشت اتهام بگیرم طرفشون، توی این متن کمکشون کنم.

هر کشور و یا منطقه ای، بنا به شرایط اجتماعی و فرهنگی خاص خودش، مشکلات و معضلات اجتماعی و فرهنگی خودش رو داره. به نظر من یکی از مشکلاتی که توی ایران وجود داره، رابطه ی جنسی بین دخترها و پسرها قبل از ازدواجه. این نوع روابط توی فرهنگ ایرانی (چه اسلامی چه غیر اسلامی) از دیرباز پذیرفته نبوده. ولی با نفوذ رسانه ها و فرهنگ های غیر ایرانی در کشور، بیشتر و بیشتر به وجود اومده.

توی فرهنگ ایرانی “باکره” بودن قبل از ازدواج برای دخترها از اصول خیلی مهمیه. من کاری ندارم که به نظر شما این اصل چیز خوبیه یا بدیه. اصلا به این که این اصل از کجا اومده هم کاری ندارم؛ چه بخوایم چه نخوایم به عنوان یک مطلب خیلی مهم وجود داره.

من خودم دخترها و پسرهایی رو می شناسم که قبل از ازدواج با هم رابطه ی جنسی داشتن، ولی وقتی ازشون سوال می کنی که موقع ازدواج به نظرت بهتره طرف مقابل باکره باشه یا نه، اکثرا می گن آره. یعنی این یه چیزیه که حتی اگر رعایت هم نکنن، رعایت کردنش رو خوب می دونن.

خوب، برگردم سر اصل مطلب. چیزی که شخصا خودم مشاهده کردم اینه که دخترهای ایرانی به دلیل این که عموما بسیار پاک و معصوم و بی تجربه هستن (حداقل در دوران نوجوانی)، وقتی با موقعیتی رو به رو می شن که باید در اون موقعیت نسبت به پیشنهادها و مسائل جنسی واکنش نشون بدن، یه جورایی گیر می کنن و گیج می شن.

به عنوان مثال معمولا دخترها بدون چشم داشت رابطه ی جنسی و برای برقراری یه رابطه ی پاک که در ذهنشون قرار هست منجر به ازدواج بشه با پسرها آشنا می شن، و با پیش رفتن رابطه، وقتی به نقطه ای می رسن که از طرف پسر پیشنهاد جنسی یا نیمه جنسی بهشون داده می شه، نمی دونن چه طور واکنش نشون بدن.

چند شب پیش با یه دختر صحبت می کردم. خیلی ناراحت بود. می گفت مدتیه که خیلی ناراحته. پرسیدم چرا؟ گفت: “چند ماه پیش پسری که عاشقش بودم بهم گفت که یا باید نیازهای جنسیش رو رفع کنم، یا می ره دنبال یکی می گرده که نیازشو براش رفع کنه”… (بماند که دختر چه جوابی داده بود و رابطه به کجا کشیده شده بود).

ولی این مورد فقط یک مثال هست، از مثال های متعددی که در اون دخترها قربانی خواسته های پسرها می شن، یا به عبارتی، به خواسته های پسرها تن می دن.

یه دختر دیگه می گفت: “اولین دفعه ای که رابطه ی جنسی داشتم خیلی ناراحت بودم. چند شب از گریه خوابم نبرد.” پرسیدم: “آخه اگر همچین چیزی انقدر ناراحتت می کرد، چرا تن دادی؟” گفت: “جوون بودم؛ هیچی از مسائل جنسی نمی دونستم. وقتی دوست پسرم گفت که باید همچین کاری کنیم، من هم با خودم فکر کردم که چون دوست دخترش هستم وظیفم اینه و باید انجام بدم”.

راستش اینه که بله، اتفاقا توی دنیا دوست دخترها و دوست پسرها معمولا رابطه ی جنسی دارن. ولی فرهنگ و اصالت ایرانی کجا، استانداردهای سخیف دنیای مدرن کجا؟ وقتی کسی در فرهنگ و جامعه ی ایرانی بزرگ شده، ولی تجربه ها و آموزش های جنسیش رو از دنیای غیر ایرانی گرفته، خوب نتیجش همینه.

خیلی دلم به حال این دختر سوخت. می گفت: “هر موقع بهش فکر می کنم گریم می گیره. حالا چه طور با یه پسر پاک ازدواج کنم؟ یعنی من هم مجبور می شم با یه پسری ازدواج کنم که هزارتا کار کرده قبل از ازدواج؟”

بگذریم، خاطره بسه… برم سراغ اصل مطلب.

دخترهای عزیز ایران زمین، معمولا به دلیل درگیری عاطفی و عاشقی، سختشونه به سینه ی عشقشون دست رد بزنن. دخترهای بی تجربه ی ایران زمین، سختشونه در موقعیت های حساس بگن “نه”.

می دونم شاید یه کم به نظر مسخره بیاد، ولی می خوام به عنوان یه پسر، اینجا به دخترهای خوب و پاکی که این سایت رو می خونن، یه درس کوچیک در زمینه ی “نه” گفتن به پسرها بدم. البته قبل از هر چیز باید بگم: شدیدا بهتره اصلا آدم نذاره به همچین جایی کشیده بشه رابطه. اگر از همون اول آدم جلوی یه سری چیزا رو بگیره، توی همچین مشکلاتی گیر نمی افته. اصلا اگر آدم حرف خدا و پیغمبر و بزرگ ترها رو گوش بده معمولا گندش در نمی آد!!!!

ولی خوب، ما هم جوونی کردیم و می دونیم که شیطون آدمو گول می زنه. حالا اگر به هر دلیلی رابطه به نقطه ای رسید که از دخترای عزیزی که این سایت رو می خونن همچین درخواستهایی شد، یه سری پیشنهاد دارم که با استفاده ازش می تونین درخواست رو رد کنین:

۱) اولین چیزی که امکان داره اتفاق بیافته اینه که دختر پاک به دلیل پاک بودن مسخره شه. (حتی امکان داره بین خود دخترا پیش بیاد) امکان داره بعضی افراد دخترهای پاک رو به مسخره بگیرن که مثلا فلانی حتما یه عیبی داره که هنوز دوست پسر نداره. یا مثلا فلانی عقب افتادس و جذاب نیست و از این مزخرفات.
جوابی که می شه توی این موقعیت ها داد اینه که: “من می تونم توی چند ثانیه مثل شما ناپاک بشم، ولی شما هرگز نمی تونین مثل من پاک بشین؛” (همون طور که یه آدم پاک می تونه به راحتی معتاد شه، ولی یه معتاد نمی تونه به راحتی پاک شه.) با این جواب، دختر پاک نشون می ده که نه تنها وضعیتش مشکلی نداره، بلکه یه درجه هم از فرد مسخره کننده بالاتره.

۲) امکان داره پسر با این استدلال درخواست نزدیکی کنه: “بهم نشون بده که چه قدر منو دوست داری. بهم نشون بده که چه قدر به نیازها و خواسته هام اهمیت می دی”.
جوابی که می شه در این موقعیت داد اینه: “تو هم با انتظار کشیدن تا بعد از ازدواج بهم نشون بده که چه قدر برات اهمیت دارم!” یا می شه جواب داد: “تو که حاضر نیستی از این خواسته هات برای یه مدت کوتاهی بگذری، از کجا معلوم در آینده برای زنت (من) از خواسته های خودت گذشت کنی؟”

۳) پسر می تونه این استدلال رو بکنه: “ما که دیر یا زود قراره با هم ازدواج کنیم. حالا چه فرقی می کنه اسممون توی شناسنامه ی هم باشه یا نه.” این استدلال خیلی استدلال شیکیه. فکر می کنم شاید از استدلالهای دیگه بیشتر به کار بره برای رسیدن به هدف.
جوابی که دختر می تونه به این استدلال بده اینه که بگه: “پس حالا که قراره ما دیر یا زور با هم ازدواج کنیم، پس بذار شب ازدواجمون رو یه شب به یاد موندنی کنیم.”

۴) یه چیز دیگه که خیلی مد شده اینه که گفته می شه “تماس جنسی یه چیز خیلی نرمالیه” یا مثلا این که “تماس جنسی داشتن که چیز عجیبی نیست. از نیازهای عادیه”. این هم از اون استدلال های خیلی شیکه. با این همه فیلم و چیزای غربی هم جور در میاد. توی فیلم می بینیم دیگه، یارو نیم ساعت نیست که با خانومه آشنا شده، توی صحنه ی بعدی با هم همخواب می شن! خوب، با این همه کثافت که می ره توی مغزمون، همچین استدلالی کردن هم چیز بعیدی نیست.
خلاصه، جواب به این استدلال می تونه این باشه: “خیلی چیزا توی دنیا نرماله. دستشویی رفتن هم نرماله. ولی آدم هر جایی یا هر وقتی که نمی ره دست شویی. هر چیزی راه و روش خودش رو داره. ارتباط جنسی هم راه و رسم خودش رو داره. راه و رسمش هم این نیست که آدم قبل از ازدواج…”

۵) استدلال آخری که به ذهنم می رسه الان اینه که پسر جو عاشقی داشته  باشه. شیدا باشه و عاشق و غیره و بگه: “من عاشقتم. عاشق همه چیزتم. عاشق چشات، عاشق صدات، عاشق بدنت. نمی تونم ازت دوری کنم. می خوام لمست کنم، می خوام…” شاید این حرفا خیلی شیرین و شاعرانه باشه، ولی می شه بهش جواب خوبی داد.
جواب به نظرم اینه: “چه خوبه که عشقمون رو با هوس لکه دار نکنیم! چه خوبه که این عشق رو به وقت خودش شکوفا کنیم”

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶۳ نظر

 1. متاسفانه الان جامعه ما طوری شده که اگر دختری با پسری رابطه نداشته باشد اون عقب افتاده میدونن بارها شده که به خود من گفتن فکرت قدیمی مثل صد سال پیش حرف میزنی الان عصر تکنولوژی عصر ازادی ولی به نظر خودم انقدر ارزش دارم که دوس ندارم خودم بازیچه دست هیچ پسری بکنم ولی متاسفانه امروزه دخترا ارزش خودشون نمیدونن
  خواهرم میگفت ی دکتر هست طرفمون ی روز رفتم پیشش دیدم داره جمع میکنه بره وقتی علت را پرسیدم گفت بسکه دخترا بخاطر مشکلاتی که براشون قبل از ازدواج بوجود امده به من مراجعه میکنن و میخوان که براشون حل کنم تا ازدواج کنن دیگه حالم از این محیط بهم میخوره

  • دقیقا الان جامعه همینقدر کثافت شده. دم شما گرم مریم خانم. اگه این جور بودن، عقب افتادگیه پس چی بهتر از این عقب افتادگی. اما به گفته نویسنده این مطلب، پاک بودن یعنی این که شما از بقیه دخترا بالاتری. من به عنوان یه پسر پیشنهاد میدم همینقدر پاک بمونید. کسی که شمارو بخواد قبل از ازدواج مطمئن باشید دستش به شما نمیخوره. اینو از رو تجربه میگم چون خودم دختری رو دوست داشتم و میخواستم باهاش ازدواج کنم ولی خوب اون با افکار من یکم مخالف بود.
   به عنوان کسی که هزاران دوست داشتم و خوب جنس مرد رو میشناسم و اقراق نکرده باشم این حرف رو با قطعیت تمام گفتم.
   مطمئن باشید پسری که حتی خودش همه کارست اگه دستش به دختری بخوره دیگه اون دختر رو نمیگیره و دنبال یه فرشته ی پاک خواهد گشت و این وسط دختر بینوا ضرر میکنه چون گول عواطف واهی رو خورده. و در واقع دختر (با عرض معذرت بسیار) خودش رو به هیچ فروخته.
   اجازه ندید به عنوان یه ابزار برای خوش گذرونی بهتون نگاه شه. اینو به همه دخترای پاک ایرونی میگم که هنوزم خدارو شکر هستن.
   در ضمن کمتر دوستی به ازدواج ختم میشه یادتون نره.

  • ((( لذت اولین سکس تو ذهن همه انسانها تا آخر عمر هست پس اولین خاطره عشق بازی را با هر حیوانی نسازید با یک انسان متعهد بسازید )))
   اول مشخص کنیم فرق بین دوستی و آشنایی را ؟؟؟
   ببینید دوستی قبل از ازدواج کار کاملاً اشتباهیه ولی آشنایی قبل از ازدواج کار عاقلانه و کاملا درستیه

   فرق دوستی با آشناییه چیه؟
   دوستی یک وابستگی و ارتباط عمیق تر از آشناییه یعنی اول ما با یک نفر آشنا میشیم بعد اگر نقاط مشترک داشتیم باهاش دوست میشیم یعنی ازدواج همان دوستی عمیقه یا بهتر بگم دوستی عمیق اسم دیگش ازدواجه

   این حق هر دختر و پسریه که قبل از ازدواج طرفش را بشناسه اگه به درد هم میخورن ازدواج کنن اگر هم نه که بدون دردسر هرکی راه خودشا ادامه بده تا به دوست و یار واقعی زندگیش برسه

   همه مسائل به کنار بزرگترین مشکل دوستی بین دختر و پسر مشکلات شهوتی و جنسیه
   هم دختر از مسائل جنسی لذت میبره هم پسر مخصوصا دفعه اول شاید بشه گفت لذت اولین سکس تو ذهن همه انسانها میمونه پس بهتره با کسی این کار را انجام بدیم که مطمئنیم تا آخر عمر کنارمون هست.
   خیلی از دخترها و پسر ها با هم ازدواج میکنن باهم رابطه زناشوئی دارن بعد هم طلاق میگیرن وکسی بهشون ایراد نمیگیره یعنی وقتی یه مرد میخواد با دختری مطلقه ازدواج کنه نمیگه چرا قبلا با شوهرت رابطه داشتی؟؟؟ چون کار خلافی نکرده باید این کار را تو زندگی زناشویی میکرده و ایرادی نداره اما آشنایی یا حتی دوستی قبل ازدواج حق دختر و پسر برای شناخت بیشتر از همه ولی رابطه قبل ازدواج یک بی اخلاقیه و بی بندباریه این بی بندباریه که بده یعنی پسر یا دختر تعهد رسمی به آینده هم ندارن تن به رابطه جنسی غیر اخلاقی میدن و تن به هم میدن از نظر من دختر یا پسری که بدون اخلاق بدون تعهد باهم رابطه دارن هر دوتاشون هرزه ان ، تعریف هرزه همینه یعنی دونفری که به هم تعهد ندارن با هم رابطه داشته باشن هرزه اس چون نتونسته جلو خودشا بگیره پس هرزه اس و این آدم بی تعهد به درد زندگی نمیخوره .
   ببینید دختر خانمها اگر با یک پسر آشنا شدید و به دوستی کشید
   ۱- ممکنه این دوستی به ازدواج ختم بشه
   ۲- ممکنه که یه مدتی طول بکشه به هر دلیلی از هم جدا بشید
   دوتا شرط مهمه ۱- مدت دوستی ۲- نوع روابط دوستی

   ۱- مدت دوستی نباید بیشتر از یکسال بشه چون حدود ۸۰ درصد شناخت که آیا به درد شما میخوره یا نه تو این مدت مشخص میشه و کافیه
   ۲- نوع رابطه است که در حد آشنایی باشه و بدون تعهد به جاهای باریک نکشه و بهتره بیشتر به امتحان کردن وشناخت از هم باشه
   اگر یک پسر به شما گفت اگر منا دوست داری پس منا ارضا کن یا باهم سکس داشته باشیم شما بهش بگو تو اگر منا دوست داری تا عقد رسمی جلو خودتا بگیر ؟؟؟؟
   اگر یک پسر به شما گفت اگر منا دوست داری پس منا ارضا کن یا بیا در حد مالیدن باشه شما بهش بگو تا رسمی نشده (( نه )) اگر لج کرد و از دستت ناراحت شد اینا مطمئن باش این آدم به درد نمیخوره ، دیگه چطوری میخوای آدم ها را بشناسی این یه راهشه
   من دیدم که توی این روابط دختر زیان دیده و حتی باردار شده؟؟؟ آیا بچه متولد شده جز بچه زنا چیز دیگریه هم پسر هم دختر باید باید اخلاق محور باشند
   خدا به همه جوونا کمک کنه.

  • سلام خانوم تحسین میکنم طرز فکر شمارو و ای کاش همه دخترای امروزی اینطور بود خاستم بگم اون جمله اخری ای روکه شما گفتی گذشته ازینکه کاری به دروغ یا راست بودنش ندارم و میدونم که راسته وقتی رو صفه دیدمش مخم مختل شد چطوری دخترایی همچین خیانتایی رو انجام میدن

 2. سالها به انتظار کسی مینشینم که………..

  اغوشش طعم …….

  « بی کسی »

  دهد نه هر کسی !!!!!!!

 3. به گند نکشید دوست داشتن را.وقتی هنوزتکلیفتان با خودتان که هیچ با دلتان معلوم نیست….
  خانه خراب میشوید اگر……حرمت نگه ندارید! به یک باره میبینید نابود شد…هر انچه که به خیالتان ساخته بودید….
  یاد بگیر عزیز من…..به زبان اگر اوردی دوستت دارم را با تمام وجود می گویی……که چشمهایت جای دیگر نیست!
  فکرت در کوچه ی معشوقه ای پر نمی زند!حواست باشدکه گاهی اعتماد تنها چیزیست که از یک ادم می ماند!
  که شکستن یعنی مرگ!!!یعنی نابودی….
  یادت باشد هم اغوشی با کسی افتخار نیست!که اگر ماندی پای اغوش یک عشق هنر کردی.
  اگر ساختی دنیایت را میان بازوان مردی….اگر باختی تمامت را برای چشمان بانویی…هنر کردی!
  به گند نکشید عشق را.

 4. چی بگم واا…
  حرف دارم ولی هر چی بگم به هم جنس های خودم توهین میشه!!!
  از ماست که بر ماست!!
  آخه بی عقلی تا کجا!!

 5. رابطه جنسی توی دوران دوستی یا کلا رابطه دوستی داشتن با جنس مخالف از تکنولوژی میاد/
  ادم وقتی چیزیو میبینه که شهوت جنسیشو تحریک میکنه خودشو مجبور میکنه تا تهش بره حتی به قیمت دادن کل زندگیش.البته از این هم نگذریم که متاسفانه تن فروشی شغل برخی از هموطنانمون شده.
  به نظر من انسان اگه انسان باشه دنبال نصفه خودش میگرده تا پازل جور بشه/چه پسر و الالخصوص دختر نباید وارد این قضیه بشن که بخوان بعد . . . .

 6. متاسفانه تو دوستی هایی که الان هستش ظاهرا داشتن رابطه جنسی پررنگ تر از هر چیز دیگه است.عشقی وجود نداره .

  • دوستان عزیز روابط دوستی به جرات میتونم بگم کلا با هدف رابطه ی جنسی شروع میشه نه ازداج پاک و عاشقانه. دختران عزیز و پاک وطنم گول نخورید.
   کمتر دوستی به ازدواج ختم شده به خدا…
   پسری که عاشقتون باشه تحقیقات میکنه میاد خاستگاری و همه چیشو رو میکنه نه اینکه میاد باهاتون دوست بشه…

 7. من کلا به پسرا نميتونم اعتماد کنم، اين جور دخترا مشخصه اصلا از عقلشون استفاده نميکنن

 8. بعضي دخترها خداوند يك گوهر گران بهايي بهشون داده كه بايد اين گوهر رو به اهلش نشون بدن ويك عشق پاك دو طرفه رو آغاز كنن ولي اينقدر اين كرمكه توذاتشون جنبش داره تا بدست خودشون گوهرشون رو به پشيزي از دست ميدن بعد چي ميشه يك سري ها افسردگي ،سرخوردگي گوشه نشيني وانزوا وهزار مشگل وبرخي متاسفانه پل هاي باقي مانده رو نيز خراب مي كنن وسراز نا كجا آباد وهرساعت در بغل يكي رو تجربه مي كنن.قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهري تو رو خدا دخترها هيچي بالاتر از پا كدامني نيست البته منظورم پسرها هم هستند ولي مي دونيد مشگلات دخترها خيلي بيشتره ومصيبتاي پيش وپسش بسيار

 9. اين مطلب من منظورم. ماپسرهاست بياييم مردباشيم براي خواباندن حس جنسي به دروغ دامن دختري پاكدامن را لكه دار نكنيم باور كنيم دنيا دار مكافات است.مي گن نزن بر دري كه ميزنن بردرت يا مادرت يا خواهرت ياهمسرت خودمونيم چي گفتم مخلص همگي

 10. وقتی پدر و مادر باورا رو از دخترا میگیرن دخترا هم میشن همین..بنظر من پایه و زیر بناش خانوادست…

 11. چه مطلب عاليي بود. بسيار منطقي و زيبا نوشته شده بود. كاش سايتهاي پربيننده ديكر نيز با ذكر منبع به اشتراك بگذارند.

 12. واقعا متاسفم برای طرزفکر عصرحجریت و بیشتر از تو برای آین وبسایت مرتجع که این مطلب رو منتشر می کنه و بیشتر از همه برای اون چندتا مرتجع تر از خودت که میان و بابت این سطرهای بی مغز ازت تشکر می کنن !
  من به فاحشه بودن ذهن باکره ها و به باکره بودن ذهن فاحشه ها ایمان دارم…

 13. مطلب خوبی بود.. گرچه تلخ بود ولی واقعیت جامعه ست.. الآن تو این دوره,یعنی تو دوره ی ما متأسفانه هیچ چیز سرجای خودش نیس..! ارزش ها بی ارزش و چیزهای بی ارزش ارزش شدن..! از نسل مردان آریایی چند پسر ابرو برداشته ماند… از نسل زنان پاک دامن آریایی چند دختر هرزه ماند… متأسفانه داریم تو دوره ای زندگی میکنیم که مردمش خوبی هارو مسخره میکنن و بدی ها رو زرنگی میدونن.. به نظر من همه ی ما مقصریم, چ پسر چ دختر, هرکدوم به یه نهوی مقصریم.. دختری که بخاطر نداشتن دوست پسر ازطرف همکلاسی هاش خودشو می بازه و احساس ضعف میکنه

 14. Midonid dalile in k to in shahr sati 16 talaq sabt mishe hamin tasvorate kham v amozeshaie az paye eshtebahe

  Tebqe y chahrchobhaie hich eshkali ham nadare bayad qabl az ejdevaj roshd kard,fahmid v bedonid k chi mikhaid,albate harfam b manie bibando bari nist ..Mikone Mardome sarzamine korosh qavanine mojood emroze hich komaki k nemikone hich,bale monharefam

 15. واقعا مطلب خوب و آموزنده اى بود ممنون

 16. وقتی دوستی طولانی میشه چارش فقط عقد موقته، نمیشه که هی سماغ مکید،!!!

 17. حمیدرضا جان شما که آمار جدید طلاق را داری بهتر است به آمار سالهای پیش البته خیلی پیش هم سرکی بکشی آنروزها که هنوز به مرحمت ورود ماهواره وفیلمهای جورواچور به اسم فرهنگ بکارت دختر وپسر جزو شرافت آنها بود آنروزها برای ازدواج شناخت طرز فکر و عقیده برای ازدواج کافی بود ونیاز نبود برای شناخت بهتر ازهم برای ازدواج به زیر لباسهای همدیگر سرک بکشند …انوقت پیمانی که با نزدیکی دو مغز ودو دل بسته میشد به هیچ قیمتی وبه آسانی باز نمیشد ولی اینروزا به اسم تمدن وفرهنگ وشناخت بهتر از هم به همه کاری تن داده میشود و آمار طلاق هم بیداد میکند چون فرصت شناختن هم را ندارند وبیشتر وقتشان صرف شناخت جنسی میشود وبعد هم وقتی سیر شدند نوبت شناخت نفر بعدی با خصوصیات جدید است

 18. خب همه یه دیدگاهی دارن منم میگم اره

 19. ولش کن بزار برهههههههههههههههه

 20. من 25 سالمه تا یه سال پیش به فکر دوست پسر داشتن نبودم هرکی بهم پیشنهاد دوستی میداد باهاش برخورد میکردم
  اینقده دوستام مسخره کردن که رها دوست نداره که به فکر افتادم کسایی که بهم پیشنهاد دوستی میدن قبول کنم
  تو این یه سال بیشترین مدت دوستیم یا نمیدونم اشنایی( دقیق نمیدونم چی بهش میگن) 2 هفته بوده
  یکی 4 روز بود
  یکی یه روز1
  همشونم تا پسره بهم دستشو میورمد لمسم کنه کات می شد
  چند ماهیه باز شد ممث قبل دیگه متوحه شدم دوست پسر نداشتن بهتراز داشتنشه نمیشه جلو هوس پسرارو گرفت
  وقتی بهش میگی نکن .دست نزن.دوست ندارم.چنان بد برخورد میکنن که از خودت بدت میاد فکر میکنی چه ادم غیر نرمالی هستی .چه مشکل بدی داری

  • کاملا موافقم، ۹۹%پسرا فقط دنبال یک چیزن و اونم رابطه جنسی متاسفانه و نه بیشتر ،بقیه حرفاشونم بلا نسبت واسه خر کردن طرف مقابله، بلانسبت جمع

 21. Manam ba nazare Hamidreza movafegham.vaghti eshgh miad aghl taslime.:-(

 22. اصلا اگر تو اين زمينه كسي ميخواد از فرهنگ غرب تقليد كنه،ميدونيد كه اونها بعد از ازدواج هم محدوديتي قائل نيستند؟بعلاوه يك مرد در طول زندگيش ممكنه با صد تا زن رابطه داشته باشه و درمورد ازدواج دائم چيزي به اسم پايبندي به خانواده و همسر(همسر اول هرچند هم كه خوب باشه) و عشق دائمي وجود نداره.جالبه كه تو ايران همه اون پسر هايي كه قبلا رابطه نامشروع داشتند واسه ازدواج فقط و فقط دنبال دخترهاي پاك و پاك دامن، آفتاب و مهتاب نديده(هرچند كه خيلي هم زيبا نباشند) ميگردند.البته بعضي از دختر خانم ها هم بي تقصير نيستند چه به لحاظ رفتاري و چه از جهت نوع پوشش و برخورد.درضمن اگر هم ازدواجي صورت بگيره درموارد نادر بايد چند سال بعدش رو ديد،اگر باهم بمونند هركس دنبال كار خودش ميره و چون به خلوت ميرود آن كار ديگر مي كند.الهم عجل لوليك الفرج

  • شما مگه تو بطن جوامع غربی بودی ک با قاطعیت میگی؟ چن تا فیلم دیدی که با زندگی واقعیشون فرق داره زمین تا آسمون. اینجور کارا اخلاقیات میخاد که ربطی به دین آدما نداره… تو همین شهرای مذهبی خودمون فحشا بیداد میکنه

 23. مطلب سارا خانوم بسیار پر محتوی بود

  لایــــــــــــــــــــــک

 24. عالی بود سارا جون

 25. واقعا متاسفم واسه دخترایی که خودشونو عروسک دست پسرا میکنن.بعد از این کارا اون کسی ک آبروش میره و حرف های زیادی دنبالشه دختره ن پسر. همه میگن اون پسره میره زن میگیره ولی دختر چی تمام ذهنش خراب میشه .دیگه نمیدونم چی بگم خیلی عصبانیم از دست این همه کثافتی ک جامعه ی مارو پر کرده……

 26. حرفات قشنگ بود اما چرا فقط گفتی دختر های ایرانى شما دختر پسر هاى ایرانى خوبید ناراحت نشین ها

 27. جواب بده

 28. منم می تونم به جمع شما بیام جواب

 29. شما این حرفا رو میزنید ولی هیچوقت نمیتونید احساسات یک دخترو درک کنید وقتی با این مسئله روبرو میشن وقتی ی پسر میگ باهام رابطه داشته باش دختر خودشو با اون پسر توی لباس عروس تجسم میکنه حتی ی لحظه نمیتونه فک کنه ک این پسر میره دنبال کارش کاش دخترا عاقلتر میشدن

 30. تا امروز فک میکردم اکثر دخترا پاکن..ولی با دلایلی قانع شدم ک اکثرشون قربانی پسرای کثافت شدن .حالم بهم میخوره ……

 31. سلام نمیدونم من دوستای خیلی خوبی دارم یا واقعا هیشکی اونجوری که شما میگید نیست،ولی تا حالا حتی یک نفر هم بهم نگفته ازاینکه با پسر ارتباط ندارم بیکلاس و امل و عقب افتاده ام،جدی میگم ها من ۲۵سالمه و با دخترای خیلی زیادی بودم که خیلیاشون کلی دوست پسر داشتن و دارن ولی همشون بدون استثنا حتی دوست پسراشون بهم احترام عجیبی میزاشتن.

 32. متاسفانه در جامعه ی ما همچین چیزایی خیلی اتفاق می افته و وقتی یه پسر به دوست دخترش پیشناهاد میده این دختر خانم ها هم بدون فکر کردن به اخر و عاقبتش جواب مثبت به پسره میدن اما موندم این چیزا این قدر برای پسرا مهمه که از هر روشی دارن استفاده میکنن که به خواسته های خودشون برسن اما امیدوارم از این به بعد دختر خانم ها سعی کنن از چنین پسرایی دوری کنن یا حتی اگه باهاشون دوست شدن بتونن بهشون بعضی وقتا یه جواب نه بدن (راستی مطالبتون واقعا عالی بود و سارا جون لایک داری)

  • پسرا میل خیلی زیادی به مساعل جنسی دارن و دست خودشونم نیست دخترا نمیتونن این حس شهوت پسرا رو درک کنن . من خودم پسرم و شهوتم در حدیه که منو به گریه میندازه ولی خدارو شکر با هیچ دختری رابطه نداشتم تاحالا .دخترا نباید با پسرا دوست بشن چون اکثرشون قصد شومی دارن .
   ببخشید اینو میگم ولی پسرا به خودشونم رحم نمیکنن دیگه خودت تا اخرش برو

 33. همه گوش کنید…!ما ایرانیا قبل از ازدواج هم میل جنسی داریم…اگه دختریم وقتی میخوایم برطرف کنیم بعدش تا یه عمر پشیمون میشیم اگه پسریم همونطور که خودمون دلمون نمیاد کسی با خواهرمون کاری کنه ما هم دلمون نمیاد آینده دختر مردم خراب کنیم!بعد از کلی تحقیق و برسی فهمیدم که همه دارن میگن ورزش کن خب آخه تا کجا ورزش؟میگن غذاهای پر انرژی نخور خب مگه میشه بدن انرژی نداشته باشه؟میگن نماز بخون خب همون آش و همون کاسه!میگن روزه بگیر خب خیلیا نمیتونن روزه بگیرن!میگن برو ازدواج کن خب شاید یکی شرایط ازدواج نداشته باشه ازدواج خرج داره پول میخواد!میگن برو صیغه کن خب آخه کی روش میشه بره زن صیغه کنه؟سوال من اینه:چطوری نیاز جنسی ام را برطرف کنم؟

  • چطور نیازت رو برطرف کنی؟از اول ب دوس دخترت بگو تورو واسه نیاز جنسی میخوام تا بدونه کجای کاره ن ک بگی واسه عشق میخوامت میخوامت چون دوست دارم.خراب باشه میمونه پاک و ساده باشه با گفتن این حرفت ب خودش میاد و احساسشو دخیل نمیکنه و میفهمه دوسش نداری و خوشحال میشه ک بازیش ندادی و میره و ممکنه خوشحالیشم نشونت نده

 34. من که ندیدم پسری پاک باشه البته شانس منم گنده هرکی اومد سمتم کثیف و روانی بود سه سال پیش ب خاطر قبول کردن یا نکردن رابطه منو تا مرز جنون برد اخرشم چون تن ندادم ولم کرد تا چندوقت پیشم دنبالم بود برگزدم ولی اون ی پست ه واسه من.چند وقت پیش م ی خواستگار اومد کلا من شانس ندارم اونم همین مدلی بود و بهم پیشنهاد دوستی داد قبول نکردم میترسم از خونه بیام بیرون گفتم ن خیلی بهش برخورد .خدایاا همش میگن دخترا خرابن چرا همچین چیزی میگید خودتونو ی لحظه بزارین جای دختر .دختره ساده فک میکنه اون پسر راست میگه فک میکنه واقعا میخوادش پسرا همشون چرب زبونن بلا استثنا.و با زبون چربشون طوری دخترو خام میکنن ک نمیدونه چی شده اصن.پسرا تروخدا ی کم ب خودتون بیاین اینقد با دروغاتون ما دخترای ساده رو بازی ندین .این دخترای هرزه م ک تو خیابون میبینین فک میکنین واسه چیه از بس بد دیدن میگن بیخیال دنیا دیگه بزار باهمه باشم منبع درامدم هس.ی کم ادم شین

 35. سلام به همه
  نمیخام بگم س.ک.س با ناموس مردم کار خوبیه
  اما:
  کسی که رو راس میاد میگه س.ک.س سگش شرف داره به کسی که به بهانه عشق و قول ازدواج میاد جلو واسع س.ک.س

 36. به نظرمن کرم ازخود درخته اگه ما دخترا چراغ سبز به پسرانشون ندیدم.پسرا حتی به خودشون اجازه ی این پیشنهادم نمی دن.من خودم توفامیل تک دخترم با ۱۱تا پسراوکلاخانواده بازی هستیم وچون من ازبچگی باپسرابزرگ شدم .اگه می خواستم بهشون روبدم الان من باکره نبودم.دراین حدبهشون رو نمیدم که حتی منی که نوه اخرم همه ازم حساب می برن می دونن نبایدزیادترازحدجلوبیان.البته این قدر چهره ام مظلومه که بادوستام رفتیم اردودوتاپسربهمون پیشنهاددادمن ردکردم اما پسراول کن نبودن اخری دنبالم کردن اما نتونستن بگیرنم.پس اگه اون دختراارزش خودشونو می دونستن وکمی فکرمی کردن به کارشون اون اتفاق نمی افتادواسشون پس اونا می خواستن اون اتفاق باوفته چون اوناگه نمی خواست پسراهم به زور متوصلم می شدن بازم اونا نمی ذاشتن

 37. وقتی استادای دانشگاه گثیفن وبه خاطرنمره به دختراپیشنهادمی ده حال جامعه معلومه.

 38. پاسخ هات به شدت ضعیف ، بی مایه و غیر عقلی بود . وبلاگ کاملا یک طرفست اگر وارد فضایی دیالکتیکی بشی همچین متن و استدلالی به وسیله ی شخصی باهوش تا ده ثانیه نابود می شه . ذهن دخترای ما رو با این استدلال های آبکی نابود نکنید . حق ندارید با چنین برچسبی به کسی که به هر دلیلی پیش از ازدواج باکره نیست بگید ناپاک .
  به هر حال توان نوشتن و چیدن استدلال در این فضا رو ندارم وگرنه خودم شخصا این متن ضعیف و خاکستر می کردم .

 39. درسته ما توی جامعه اسلامی زندگی میکنیم ولی جامعه اسلامی گفته سن ازدواج باید پایین باشه تا طرف بتونه نیازشو برطرف کنه اگه قرار نیست برطرف بشه که چرا اصلا گذاشتن همچین نیازیو,ولی انقدر این نیاز جنسیو بزرگش کردین و انقدر گفتین بده بده که ادم شبی که با زنش هم نزدیکی داره عذاب وجدان میگیره خب یا سن ازدواجو بیارید پایین یا یه فکری برای جوونا بکنید خیلی مسخرس واقعا همه که پیغمبر خدا نیستن چشم و دل پاک خب طرف نیاز داره باید یه جوری برطرف کنه هیچ کس این نوع رابطه را قبول نداره حتی من فکر همچین رابطه ای برام عذابه ولی یه راهی بزارید جلو پای جوونا.
  نیاز جنسیم یه بهاری داره وقتی گذشت دیگه طرف اون لذته را که باید تو بهارش میبرد نمیتونه ببره.

 40. حرفات درست اما چرا میچسبونیش به فرهنگ ایرانی عزیز من بگو فرهنگ عربی.شاهنامه اصلیو برو بخون تو اونم میبینی ک نوشتهمن شده رستم با تهمینه قبل ازدواج رابطه داشته و وقتی تهمینه میفهمه حاملس میترسه ک چی به پدرش بگه.باید اینو بدونیم غربی با از لحاظ فرهنگی بالاتر از فرهنگ عرب الود ما هستن ک البته خود عرب ها هم اینجوری نیستن.پسر جوون ک به سن بلوغ رسیده نیاز جنسیشو باید چطور بر طرف کنه اخه خود ارضایی کنه ایا؟؟ بره صیغه کنه؟؟؟ یا اینکه بره ازدواج کنه به خاطر نیازش! خود غربی ها قبول دارن ک رابطه جنسی یکی از تجربه های خوب توی جووناس و خجالت و عیبی توش نیس شاید به جا اینکه بگید نکنید باید بیشتر اطلاعات بدید به جوونا متاسفانه همه ما این چیزارو تو مدرسه یاد گرفتیم اما نه از درس و ممعلم وو مساور بلکه گوش به گوش و به صورت غلط.راستی امروزه دیگه فردی ک باکره نیستم میتونه به ارحتی باکره شه با عمل ما تو دنیای مدرنی هستیم

 41. باسلام
  دختران گل گول همچین پسرایی نخوردب بخدا اینا ارزش دوستی کردن ندارن چه برسه به زندگی کردن

 42. سلام
  شاید تو حرف راحت باشه
  اینو ک میخوام بگم
  هیچ کس نمیدونه
  حتی با خودمم تکرار نمیکنم
  من الان ۲۲ سالمه
  ۱۷ سالم بود ک از دبیرستان فارقالتحصیل شدم
  کنکور قبدل نشدم
  ی جا مشغول کاز شدم تا دوباره کنکور بدم
  گیر ی ادم نامرد افتادم
  تا اون مدقع هیچ دوست پسر یا هر چیز دیگه نداشتم
  ولی خب میدونستم نباید باشه
  ولی ترسیدم از ابروم
  از خانوادم
  اون نامرد تو محل کار منو دستمالی میکرد
  حتی انقد سعی کردم فراموش کنم
  دقیقا یادم نمیاد ک چیکارا باهام کرده
  الان تقریبا ۱ ساله با پسری اشنا شدم
  بی نهایت خوب و پاکه
  همکلاسیه دانشگامه و بعد ۲ سال ک با هم همکلاسی بودیم
  بهم گف ازم خوشش میاد و عد ۲ ماه ک با هم اشنا شدیم
  با مادرش اومد خونمون ک اشنا شن خانواده ها
  الان عاشقشم
  مطمعنم اون بیشتر عاشقه
  وضعیت مالیش خوب نیس
  و فعلن نمیشه رو ازدواج فک کرد
  ولی من هر لحظه با فکر اینکه از دستش میدم زندگی میکنم
  ترسم از اینکه ک باکره نباشم
  جرعت هم ندارم برم پیش دکتر و بفهمم ک نیستم
  این اقا پسر ک باهاشم
  تاحالا هیچ درخواست نا مشروعی ازم نداشته
  و خلاف سنگبنمون بوسه
  خیلی هم ب مساعل اخلاقی پایبنده
  بالاخره ازمایش بکارت ی امر ک قبل ازدواج هس
  منم نمیتونم مانعش بشم
  الان نمیدونم چیکار کنم
  میدونم اگه باکره نباشم زندگیم تباه شدس
  هم خودم هم خانوادم
  دنیا خیلی بی رحمه
  ادما رو قصاوت نکنین
  کمکشون کنین
  نمیتونم کسی رو مقصر بدونم
  خودم باید عقلمو ب کار مینداختم
  ولی نکردم
  حالا هم جرعت رو برو شدن با حقیقتو ندارم
  با اینکه رابطه جنسی کامل با اون نامرد نداشتم
  ولی از سالم بودن خودمم مطمعن نیستم
  حالا من موندم و ی عشق تو سینم و ی عذاب رو دوشم

 43. سلام
  نمیدونم چقدر گرفتی ک اینارو بنویسی ولی اینو بدون که تعیین تکلیف کردن کار خوبی نیست مخصوصا برا شما ک نه پیغمبری و نه معصوم.
  یه مشت چرت و پرت نوشتی که پایه و اساس درست و حسابی طبق اجتماع مدنی نداره و کاملا با حقوق خصوصی افراد مغایره و کاملا مشخصه که جناحی و سیاسیه.

 44. سلام با عرض سلام
  با اجازه منم نظرم رو بدم؛
  ببینید اغلب پسرها وقتی به سن ۱۴ یا ۱۵ سالگی میرسن حس شهوت تو وجودشون بعضی وقت ها موج میزنه (اقایون خودشون میدونن چی میگم) و دست خودشون هم نیست نمیتونن کنترل کنن، واقعا خیلی سخته خیلییی!! که اخرش متاسفانه مجبور به خود ارضایی میشن که بعدشم کلی پشیمونی و بلبشو به دنبالش داره!
  بعد چند سال توی سن حدود ۱۸ سالگی حس اینکه با یکی باشن دیوونه اشون میکنه(رابطه عشق و عاشقی با جنس مخالف بودن)که باز حق دارن.
  ولی اینکه بخوان از این سن به بعد با یکی دوست بشن و رابطه جنسی داشته باشن خیلی چیز بد و دیوانه کننده ای هست
  اخه فکرش هم سخته بخوای با کسی که عشقت هست از این رابطه ها داشته باشی،اگه به این فکر کنی میفمی چه پشیمونی بعدش با خودت خواهی داشت.
  به نظر من اگه پسرا شهوتی شدن برن خود ارضایی کنن خیلییی بهتره تا اینکه بخوان به فکر رابطه با عشقشون داشته باشن@_@
  خود من با اینکه چند وقته با یه دختر دوست شدم هر وقت شهوتی میشم (با عرض پوزش) خود ارضایی میکنم
  آخه حتی فکر اینکه با عشقم همچین رابطه ای رو داشته باشم نمیتونم بکنم .
  ببخشید منو
  امیدوارم مفید باشه@__@

 45. واقعا الان داری حس میکنی که چه متن ثقیل و چه جواب ها و دلایل محکم و قاطعی توو این صفحه نوشتم !!!
  یعنی واقعا این چیزایی که نوشتی ترشحات ذهن سالمت بوده یا یه قسمت از یه شخصیت کمدی درونت؟؟

 46. آقا پسرایی که با دختر دوست میشن به خاطر رابطه جنسی هستن نکنید این کارارو دخترا خیلی حساسن بعد کات هم که ازدواج میکنن وقتی شوهرشون طرفشون میاد واسه یه بوس ساده احساس بدی دارن و احساس خیانت میکنن واقعا دخترا مثه ما پسرا این طور چیزا رو نمیتونن راحت از یاد ببرن و مدام میشه خوره ی روحشون . ساده ترین کار که شرعی هم هست ازدواج موقت این همه زن مطلقه و همسر مرحوم راحت میتونین نیازتون رو برطرف کنین این کار به نظر بعضیا درست نیست ولی بهتر از بازیچه ی جنسی قرار دادن دخترای مجرده . میدونی با هربار گفتن عاشقتم واسه ی گول زدنش دست ودلش میلرزه . گناه دارن واقعا این دخترا بعد از کات عذاب وجدان دارن افسردگی میگیرن دیگه اعتمادشون سلب میشه و اگر هم کیسی بیاد سمتشون که واقعا هم قصدش ازدواج باشه دیگه اعتماد نمیکنن و میپرونن طرفو . خلاصه ازدواج موقت شرف داره به بازیچه قرار دادن دخترای ساده .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*