آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,350

زندگی خصوصی موفق ترین زن مانکن آسیایی! +عکس

 زندگی خصوصی موفق ترین زن مانکن آسیایی

خانم “جسیکا  گومز” اکنون یکی از موفق ترین مدل های برند مشهور ” ویکتوریا سکرت ” است و بدون شک یکی از جذاب ترین زنان فعال در عرصه مد در سطح بین الملل است. این مدل 28 ساله دو رگه است . مادر او یک زن چینی و پدرش یک بازرگان پرتغالی است ، اما او در استرالیا متولد و بزرگ شده ، وی عمده فیزیک ظاهری اش را از مادرش به ارث برده است. او میگوید از وقتی یادش می آید به خاطر چهره آسیایی اش مورد حملات نژاد پرستانه قرار داشته است.

 زندگی خصوصی موفق ترین زن مانکن آسیایی

جسیکا میگوید : همیشه به خاطر چهره آسیایی ام از من انتقاد شده است، چه در دوران مدرسه و چه در دوران فعالیتم به عنوان یک مدل. اما من به آنچه هستم افتخار میکنم. دوران سختی را پشت سر گذاشتم اما موفقیتم همه این سختی ها را از یادم برده است. وی از سن 18 سالگی به صورت رسمی وارد دنیای مد و راهی نیویورک شد،  او مهمترین عامل موفقیتش به عنوان یک مدل را توجه به استعدادهایش و همچنین تفاوت هایی که با دیگران داشته میداند.

 زندگی خصوصی موفق ترین زن مانکن آسیایی

پرداد

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۴ نظر

 1. چقدرجالب مادرچینی پدرپرتغالی

 2. خوشم اومد خوش استایله

 3. قبول دارم خوش استایله برعکس خیلی مانکن ها که پوست واستخونن
  این یکی تو پرو خوش تراشه
  لایک

 4. پیش خودمون باشه من یه زید افغانی دارم یه چیز تو مایه های همینه (جسیکا ) خیلی ازش راضیم به رفیقام گفتم تایلندیه خیلی کلاس لامصب فقط حیف لحجه داره دیگه صحبت میکنه ادم احساس افغانی بودن بهش دست میده ولی دختره با کلاسیه

 5. اردلان هر کامنتى ميذارى باحاله من هروقت ميخونم کلى ميخندم

 6. بقول مونا جون و قناری خوش استایله و خوش تراش. عکس سومش بهتره.

 7. توعکس سومیش چقدر شبیه سوسانوهه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*