آخرین خبرها
تعداد بازدید : 21,797

عکس های برهنه ریحانا اینستاگرام را به واکنش وا داشت +تصاویر

به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل : ” ریحانا ” خواننده سیاه پوست هالیوودی به برهنگی و انتشار عکس های برهنه و غیر اخلاقی اش شهرت دارد. او به قدری عکس های برهنه اش را در اینستاگرام قرار داد که حساب کاربری اش در این شبکه اجتماعی مسدود شد و عکس هایش به صورت خودکار حذف گردید.

عکس های برهنه ریحانا اینستاگرام را به واکنش وا داشت +تصاویر

این خواننده 26 ساله وقتی چندین عکس برهنه خود را برای نمایش در این وبگاه قرار داد متوجه شد که حساب کاربری اش مسدود و عکس ها حذف شده اند. البته چند ساعت بعد صفحه این خواننده جوان دوباره به نمایش درآمد و مسئولین اینستاگرام بابت اتفاق رخ داده از او عذرخواهی کرده و این اتفاق را یک اشتباه کاملا تصادفی نامیدند. اگرچه طبق قوانین این شبکه اجتماعی انتشار تصاویر برهنه و غیر اخلاقی توسط کاربران سبب مسدود شدن حساب آنها خواهد شد اما آنها نخواستند اعلام کنند که علت مسدود شدن حساب ریحانا هم این امر بوده وسعی کردند هرطور شده وجه هنری اینستاره هالیوودی را حفظ کنند. اما این اتفاق دستمایه تمسخر بسیاری از رسانه ها شد. گفته میشود عکسی که ” ریحانا ” منتشر کرده بوده مربوط به تصویر وی روی جلد یک مجله است ، یکی از رسانه های امریکایی به تمسخر عکسی منتشر کرده و در آن نوشته  ” تصویر بعدی ریحانا روی مجله ، به انتخاب اینستاگرام “.

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۲ نظر

 1. عشق لخت شدن دارن.چی داره اخه؟

 2. عقده دارن دیگه
  جدا نمیدونستم 26سالشه من فکر میکردم بالای 30داره
  پس من خوب موندم ماشالا ماشالا

 3. حالا مونديم تو كف ريحانا. آسموني چرا با احساسات جووون مردم بازي ميكني؟؟؟هان؟؟/

 4. پس چرا عکسشو نشون نمیدی؟

 5. واقعا چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 6. امیر حسین اگه نشون بده روت وا میشه فردا مامانت میاد وامسه جلو در سایت که اقا این چه وضعی روی بچه ما را باز کردید

 7. من عکسو ندیدم نمیتونم زود قضاوت کنم .

 8. خوشم میاد مردم این دوره زمونه همه چیز میبینن و همه کار میکنن بعد ایرادم میگیرن
  رفتن عکسای لخت خانومو دیدن کلی لذت بردن بعد به تمسخرم گرفتنش
  حالا مگه مجبورید برید تو صفحش؟؟؟؟

 9. مريم جون اميرخان کلا ديگه تحويل نميگيره!!!!!!

 10. تا جاییکه من میدونم این خبر جدید نیست منم یکی از مجلات اینترنتی خوندم روز گرفتن عکسها ریحان به محض ورود لباسهایش رو کامل در آورد طوریکه افراد حاضر تعجب کردند که اینقدر راحت و هنوز وارد اتاق عکس نشده در حین حرکت به سمت اتاق کاملا برهنه شده و عین خیالش نبود باباجون توی آمریکا هم آدم و آدمیت و یه چیز آیی بنام انسانیت وجود داره

 11. آخه چرا نذاشتن هکسش بمونه مگه آزار دارن خودش خواسته مردم از دیدن جاهتی خوب خوب بدنش لذت ببرن

 12. ما که عکسی نمیبینیم

 13. به طعم بخش تحتاني خيار

  عاشق فرهنگ آمريكايي ام!
  يه نگاه به تيتر اول ياهو بكنيد:
  ريحانا سينه‌هاشو نشون داد!
  شكيرا يادش رفته اپيليدي كنه!
  بريتني در حال خوردن مك دونالد!
  هيلاري داف تو ساحل داره آفتاب ميگيره!
  مدونا سر 80 سالگي عين هلو مونده!
  …..
  چند ده خط پايين تر
  هجوم ايراني‌ها براي دريافت يارانه!
  كشته شدن 70 نفر در درگيريهاي لبنان!
  خورده شدن فيل مرده توسط قبايل آفريقايي!

  قشنگ ميشه يه خودكار برداشت و مرز جهان اول و سوم رو از هم جدا كرد. و كي سازنده اين جهان‌هاي جدا از همه؟؟ غير از خود جهان اول؟!! كي خوراك خبريه دنيا رو تامين ميكنه و مشخص كه كي، كي و كجا به چي نگاه كنه و چي رو باور كنه؟ غير از فاكس و سي‌ان‌ان و همين شبكه خبر خودمون؟
  اونها از ما متحجر و عقب مونده ميسازن، ما هم از اونا غول استكبار و خونخوار!
  تو آمريكا هم هستند بدبخت و بيچاره، هستند له شدگان زير ماليات، هستند آوارگان از خانه رانده شده بخاطر اقساط، هستند خانواده‌هاي متلاشي شده از هم بخاطر جنگهاي زوري براي گسترش دموكراسي خونين،…. ولي عامه مردم نبياد خبردار بشه و جلوه‌هاي رنگي ببينه و نگران نباشه و دنبال حقيقت ماجرا نره! خب، بهترين كار همينه كه يه پروپاگانداي تبليغاتي براي مصرف محض درست كنن، يه لشكر آدمهاي خوشگل و خوشتيپ و خوش هيكل و غرق در رفاه و پول و زيبايي تا بشن پوستر اتاقها و بيلبورد خيابونها و تبليغات و سوژه تيترهاي زرد و هرز و بيخود. جالب اينجاست كه ما كه از اونا دوريم، بيشتر از خودشون درگير اين بزّكها و خيمه شب بازيها و فرافكني‌هاشون هستيم.
  ما هم اينطرف عين همونها رفتار ميكنيم، تو هزار جور بدبختي و كثافت و دروغ و جهل غرق شديم، ولي با يه مشت خزعبلات رسانه‌اي، اشك و آه و اعتقادات خرافي و پوسيده، چرنديات اينترنتي و جوانهاي بيكار كه از پشت كيبورد ميخوان فيل هوا كنن و طرحي نو دراندازن، بزرگترهايي كه از اين جوونها انتظار آدم شدن دارن!! جوونهايي كه شكمشون خالي و زير شكمشون در تنكنا، چطوري ميخوان مغزشون رو كار بندازن!؟؟
  فرق ما با اونا اينه كه اونطرف شكم رو سير ميكنن ولي براي جلوگيري از فكر كردن، با رنگ و لعاب چشماشونو جادو ميكنن، اينطرف هم گرسنه نگهشون ميدارن و با افكار پوسيده و خرافي مغزشون رو تعطيل ميكنن.

 14. کــــــــــــــــوش پس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*