آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,599

فراخوان ضد انقلاب برای کشف حجاب در ایران

مسیح علی‌نژاد، در جدیدترین پست صفحه شخصی فیس‌بوکش با انتشار تصویری بی‌حجاب از خود حین رانندگی در ‏دوران حضور در ایران، زنان و دختران ایرانی را به انتشار عکس بدون حجاب تشویق کرد.

به گزارش سرویس گیشه جام نیوز، مسیح (معصومه) علی‌نژاد، ضدانقلاب فراری مقیم لندن که با چندین رسانه ضدایرانی مانند صدای آمریکا، ‏بی‌بی‌سی فارسی، رادیو فردا و … همکاری دارد، در جدیدترین پست صفحه شخصی فیسبوک با انتشار تصویری بی‌حجاب از خود حین رانندگی در ‏دوران حضور در ایران، زنان و دختران ایرانی را به انتشار بدون حجاب عکس‌های خود در شبکه‌های اجتماعی تشویق و در جهت ترویج فرهنگ ‏بی‌بند و باری تحت عنوان «آزادیِ یواشکی» تلاش کرد و نوشت:‏

 فراخوان ضد انقلاب برای کشف حجاب در ایران

‏شرط می‌بندم اکثریت(!) زنان ایرانی که به اجبار باوری ندارند، لذتِ آزادیِ یواشکی را چشیده اند. عکس‌های بدون روسری رانندگی کردن و بدون روسری قدم زدن و بدون روسری توچال و دربند رفتن و بدون روسری توی جنگل و کنار دریا و ‏بالای درخت و توی دشت نفس کشیدن را منتشر کنیم؟

وی در آخر نوشت: این هم از عکس آزادی یواشکی من در جاده هراز شمال

 

افکار نوشت: این ضدانقلاب فراری که در حادثه تحصن نمایندگان دوره ششم مجلس حضور داشت و در فتنه ۸۸ نیز از حامیان سران فتنه و از آتش‌بیاران معرکه ‏بود؛ در دشمنی با انقلاب اسلامی‌و ارزش‌های اسلامی‌سابقه‌ای طولانی دارد، به نحوی که پس از فرار به خارج از کشور و سفر به آمریکا در تاریخ ‏‏۴ تیر ماه ۱۳۸۸ در تجمع ضدانقلاب‌ها در شهر سان‌فرانسیسکو حاضر شد و در سخنانی که ناشی از عمق اعتقادات ضدانقلابی وی است گفت: “۳۰ ‏سال ما، لرزیدیم، اینک شما بلرزید”.‏

گفتنی است، مسیح علی‌نژاد در دوران حضور خود در ایران دارای روابطی جدی با سفارت انگلیس در ایران بود و پس از فتنه ۸۸ با کمک عوامل ‏این سفارت از کشور گریخت و پس از دریافت اقامت در انگلیس، با وجود آنکه در دوران حضور خود در ایران حتی موفق به کسب مدرک پایان ‏دوره متوسطه (دیپلم) نیز نشده بود، اکنون به طور رایگان در یکی از دانشگاه‌های انگلستان درحال تحصیل است!‏

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۴ نظر

 1. من اخر متوجه نشدم یه بار یکی میگه سیاسیه یکی میگه خبرنگاره یکی میگه تروریسته یکی میگه مزدوره
  بالاخره این مسیح چیکاره ست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. فقط مونده بود این در مورد حجاب اظهار نظر کنه

  که خداروشکر مارو ناامید نکرد

 3. من کار به جنبه سیاسی این خبر ندارم.

  چه حالی میده باد میخوره زیر موها و پشت گردن. همچین موها تو باد افشون میشه که من اون لحظه رو با یک کیلو قره قوروت و یه پرس سیرابی عوض نمیکنم.

  • خوشم میاد حسابی تو کفی ریحان!!!!!! عقده هم زیاد داری!خخخخخخخخخخخخخخ

   • علی آقا ی ذره مراقب اخلاقت و حرفائی که تو سایت میزنی باش البته این پیشنهادمو ب عنوان ی دوست دارم بهت میگم به نظرم شما ی مقدار زیادی مذهبی هستی و شاید این محیط برات خوب نباشه ریحان نظرشو داده شما نباید فکر کنی که تو کف هست و نمیدنم عقده ای ی مقدار تو گفتارات تجدید نظر کن
    ممنون

   • خیلی احمقی، لطفا به ریحان توهین نکن.ما خودمون همدیگرو میشناسیم و منظور همدیگرو درک میکنیم.این سایت و بچه های اون از حوزه ادراک سخیفت خارجه. لطفا گم شو گورتو گم کن.عادل جان. این زیادی مذهبی نیست به وقتش هم نشون داده چجوریه. از اون سر بام افتاده.

   • ذات بد نیکو نگردد زان که بنیادش بد است
    واقعا که بی ادبی
    آخرین بارت باشه به ریحان جون یا هر خانم دیگه ای تو سایت توهین میکنی

   • بچه جغله دفعه آخرت باشه اینطوری صحبت میکنیا یه تیپا بهت میزنم تو افق محو بشیا .

   • ببین علی آقا ، ریحان نمک سایتمونه حق نداری باهاش اینجوری حرف بزنی .بعد میگی من به کسی توهین نکردم؟ بنظرت توهین یعنی چی؟ توضیح بده. این شعرو آویزه گوشت کن
    باادب باش كه تكليف جوانان ادب است
    فرق مابين بني آدم وحيوان ادب است
    راحت روح زنان،زينت مردان ادب است
    باادب باش كه سرمايه ی خوبان ادب است
    بي ادب ميشود از فيض الهي محروم
    خويش راميكندازجهل و شقاوت معدوم
    از احاديث و روايات به ما شد معلوم
    شرف و منزلت مرد سخندان ادب است

   • سلام علیکم اخوی علی
    ابوی خوب هستند؟ همشیــــــــــــــره چطور؟
    اخوی گرامی ما خودمونم آخره سوژه کردن و مسخره بازی هستیم، مارو سیاه نکن که خودمون ذغال فروشیم.
    افراطی مذهبی بودن و ریش و صیغه و شیطونی و این برنامه ها هم دورش تموم شده، تجربه ثابت کرده سه تیغ بهتره، افترشیو هم بزن که جوش نزنی. جایه مهر هم با رژودرم میره. حالا سره صبر بهت یه مشاوره پوستی میدم.

    ضمنا ورژن جدید نصب کن اخوی، مسلمون باید آپدیت باشه. نسخه اصلی هم بگیر که بعده یه هفته expire نشه.

    اخوی اگه اجازه بدی و گناه در نیارم میخوام تک تک دوستایی که حمایت کردن و کامنت گذاشتن رو از همین جا ببوسم مخصوصا امیـــــــر جوووووووونم.

   • علی مودبانه صحبت کن

  • ریحان جون تو پارک بانوان وقتی می ریم پیاده روی مانتو و روسری مون رو در میاریم جات خالیه، دقیقا همین فضایی که توصیف کردی میشه……. واقعا لذت داره…..
   طفلک ما خانوما که به خاطر آقایون مجبوریم از کلی از لذت هامون بگذریم بعد تازه بهمون بگن عقده ای……

  • من فکر میکنم کامنتی که به اسم ریحانه نوشته شده، خانم نیست ، بلکه یکی از همین آقایون عقده ای و بی جنبه است . و الا یک خانم با شخصیت و دارای منش و مرام و متانت و بزرگی و خانمی و حیا و عفت اینگونه سخن پرانی نمی کند.

 4. اين مگه دختر نيست پس چرا اسمش پسرونه هست؟

 5. دختره سبزه چشم ابرومشکی

  منم متاسفانه خانومای زیادی رودیدم

 6. بیخیال این حرفا
  تقدیم به آرملن عزیزم :
  .
  پر از تنهاییــمـــ ای کــاش بودی

  که داره زندگیمــــ از دست میره

  یه اهنگی گذاشتمـــ که می دونمـــ

  اگه گوشش کنی گریتـــ میگیره

  صدامـــ از گریه ی دیشبـــ گرفته

  چه بارونی… چه احساسی… چه حالی…

  با اشکامـــ باز مهمونی گرفتمـــ

  همه چی هستـــ فقط جای تـــو خالی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*