آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,639

روانشناسی تنفر از رنگ ها !(جالب)

هر یک از رنگ ها در روانشناسی نشانه ای دارند اگر از هر کدام از این رنگ‌ها متنفرید می‌تواند نشانگر این موضوع باشد که‌:

 قرمز:

بسیار دلواپس و ناامید هستید. شاید هم از خستگی و ضعف جسمی رنج می‌برید. امکان دارد که در روابط جنسی و حتی در موقعیت اجتماعی شکست خورده باشید. اما مشکل واقعی‌تان این است که همیشه دنبال هدف‌های بزرگ و غیرعملی می‌روید و وقتی هم که شکست می‌خورید در لاک خود فرو می‌روید. چه عیبی دارد که دنبال یک زندگی معمولی باشید؟ باید این دو موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید. اگر معیار موفقیت ثروت بود، پس ثروتمندان می‌بایست خوشبخت‌ترین آدمها باشند که معمولاً این طور نیست‌.

نارنجی‌:

به خاطر عمر و سالهایی که به بطالت تلف کرده‌اید بر خود خشم دارید ولی یادتان نرود که فقط شمانیستید که مسؤولیت همه بدبختی‌های دنیا را بر دوش دارید اگر بتوانید مشکلات خصوصی خود و خانواده‌اتان را حل کنید مطمئن باشید که خیلی زرنگید.

 آبی‌:

 از زندگی و یکنواختی آن خسته شده‌اید. احتیاج به تنوع و هیجان دارید و به همین زودی هاست که قید و بندهای زندگی را از هم خواهید گسست‌. در دوره‌ای هستید که احساس می‌کنید دلتان می‌خواهد همه چیز را تغییر بدهید و دستی بر سر و صورت خود بکشید و شاید هم فرم موها را عوض کنید و لباستان را تغییر بدهید.

زرد:

 بسیار حساس و بدبین هستید و از هر چیز بدیع و مدرن بدتان می‌آید و برایتان قابل هضم نیست که یک حکومت میلیون‌ها دلار خرج رفتن به کره ماه را بکند در حالی که کره زمین پر از انسانهای مستحق کمک می‌باشد. مردم همیشه شما را اخمو و عصبانی می‌یابند.

قهوه‌ای‌:

 ترستان از این است که نتوانید مأموریت تان را به اتمام برسانید. چه مأموریتی‌؟ آیا فکر می‌کنید اگر همه دانش‌های دنیا را هم در ذهن و مغز کوچک تان جای بدهید آخرش به کجا خواهید رسید؟ تا دیر نشده کمی هم به تفریح برسید. به عشق فکر کنید که حتی عذابش نیز شیرین است‌.

 سبز:

 اگر از این رنگ متنفرید حتماً یک ایرادی دارید. اگر در هدف هایتان شکست خورده‌اید چرا دیگران را شماتت می‌کنید؟ خودتان را تنهاترین موجود روی زمین حس می‌کنید و با این شخصیتی که دارید دیگران حق دارند تنهایتان بگذارند. سعی کنید به جای خودخوری به کتابخانه بروید و در اجتماعات شرکت کنید و خودتان را از برج عاجی که ساخته‌اید بیرون بیندازید تا ببینید که دنیا با تمام بدی‌هایش چقدر با ارزش است‌.

 خاکستری‌:

 زندگی بر علیه شما بوده است از همه چیز محروم بوده‌اید و این خشمگین‌تان می‌کند. حسود نیستید ولی از سرنوشت بدتان شکایت دارید آیا فقط شما هستید که به همه آرزوهایتان نرسیده‌اید؟ یادتان نرود که ممکن است شما یکی از خوشبخت‌ترین مردم روی زمین نباشید ولی بدبخت‌ترین هم نیستید.

 سیاه‌:

 فکر می‌کنید در دنیا، بدی وجود ندارد. فکر می‌کنید بدبختی فقط افسانه است و به کره زمین ربطی ندارد. خودتان را کامل می‌دانید و سعی می‌کنید که اشتباه نکنید ولی اگر مرتکب اشتباه شدید هرگز اعتراف نخواهید کرد.

سفید:

اگر شما از سفید متنفرید، یا اگر هاله مغناطیسی دور بدن‌تان فاقد این رنگ است با عرض معذرت باید بگوییم در اسرع وقت با روان‌پزشک یک تماس داشته باشید.

منبع : آکا ایران

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳۴ نظر

 1. من همه رنگها رو دوست دارم

 2. چه ربطی داره من عاشق سبز و ابی هستم ………از گل رز سفیدم بدم میاد ولی نه کلا از رنگ سفید ……ولی اینا رو قبول ندارم ……….

 3. من از قرمز چمنی بدم میاد،آره توضیح نداره ؟

 4. ولی حس میکنم نویسنده این مطلب خودش مشکل داشته .با آدم دعوا داره

 5. منم از همه رنگا خوشم میاد
  اما مشکی رنگ عشقه

 6. همه رنگها رو دوست دارم غیر از مشکی

 7. وا
  این چی بود دیگه؟؟؟
  من عاشق رنگ قرمز و یکمم بنفشم
  اصلا با هام جور نیود مطلبش

 8. گفتم :

  تمام وجودم از آن تو بود

  مشکلم چیست که با من چنین میکنی ؟

  گفت :

  آنقدر خوبی که حالم را بهم میزنی …

  یکم خودمو تحویل بگیرم

 9. آخه مگه کسی از رنگ متنفر می شه؟

 10. بهتربودبه جای استفاده ازکلمه ی (تنفر)یه کلمه ی بهتری استفاده می کردید…..من ازرنگ خاکستری زیادخوشم نمیادولی متنفرنیستم…..

 11. از رنگ زرد واقعا بدم میاد اما تو گلها رنگشو دوس دارم

 12. اصلا مطلب درستى نبود

 13. هرچی تفکر میکنم از هیچ رنگی بدم نمیاد‏!‏ به نظر من بهتر بود علاقه مندی به رنگ هارو میذاشتن چون آخرش هرکسی ی رنگ مورد علاقه داره دیگه اصن ب من نمیخورد راستی بچه ها فکر کنم بعضیاتون یه اشتباه کوچیکی کردینا‏!‏

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*