آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,528

گاف زشت جنیفر لوپز در مسابقات امریکن ایدل +عکس

ستاره موسیقی جهان در برابر دید دهها میلیون بیننده، یک گاف کم نظیر داد و باعث خجالت خودش شد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از تیک، جنیفر لوپز که به تازگی به عنوان داور مسابقات استعدادیابی امریکن ایدل انتخاب شده است در شرایطی که یک دختر ۱۷ ساله را که در این مسابقه شرکت کرده بود نقد می کرد، ناگهان از کلمه زننده ای استفاده کرد.

 

این سخن لوپز، با واکنش سریع حضار و به خصوص تهیه کننده مواجه شد.این خواننده مشهور، پس از اینکه این حرف زشت را به زبان آورد سریعا متوجه شد و دستش را جلوی دهنش قرار داد و معذرت خواهی کرد.

 

گاف زشت جنیفر لوپز در مسابقات امریکن ایدل +عکس
اقدام وی، موجی از انتقاد را در شبکه های اجتماعی بر جای گذاشته است. برخی انجمن ها نیز ضمن انتقاد از این رفتار زننده جنیفر، ابراز امیدواری کرده اند که کودکان، در آن لحظه حرف های این خواننده را نشنیده باشند.

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

  1. ذهنش منحرفه

  2. ای بابا…حالا مارا کنجکاو کردی حداقل بگو چی گفته؟؟؟؟

  3. کلا ادب ندارن …….

  4. خب چي گفته ?البته جي لو يه خواننده ست منتها تبديل شده به سوپر مدل زيبايي ؟؟؟؟؟؟و اندام و مفسر موزيك و آهنگ رقص و موزيسين و اين موارد همه براي چند نفر تعريف شده منتها يه نفري بار به دوش جي لو گذاشته ميشه و اين حق انتخاب رو بيينده بهش داده حالا ادب و تحصيلات آكادميك و يا غير آكادميك معنا نداره خودشم بعد از موزيكش چندين نفر روي موزيك وكايپش كار مي كنند در نهايت خب اين رفتار بهترين حالتشه

  5. خب چي گفته ?البته جي لو يه خواننده ست منتها تبديل شده به سوپر مدل زيبايي ؟؟؟؟؟؟و اندام و مفسر موزيك و آهنگ و رقص و موزيسين و اين موارد همه براي چند نفر تعريف شده منتها يه نفري بار به دوش جي لو گذاشته ميشه و اين حق انتخاب رو بيينده بهش داده حالا ادب و تحصيلات آكادميك و يا غير آكادميك معنا نداره خودشم بعد از موزيك ويدئو هاش چندين نفر روي كليپش كار مي كنند در نهايت خب اين رفتار واسه افرادي كه بت ميشند بهترين حالتشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*