آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,395

پردرآمدترين بازيگر تلويزيوني جهان +عكس

طبق گزارشي كه اخيرا مجله فوربز آن را منتشر كرده است اشتن كوچر كه خود جايگزين چارلي شين در سريال كمدي پرطرفدار «Two and a Half Men» شده بود، توانست جايگاه شين را به عنوان پردرآمد ترين بازيگر تلويزيوني هم از آن خود كند.

به گزارش آخرین نیوز به نقل از كافه سينما، مجله فوربز تخمين زده كه درآمد كوچر در حد فاصل بين مي 2011 تا مي 2012، حدود 24 ميليون دلار بوده است و اين در حالي ست كه چارلي شين كه پس از اخراجي پر سر و صدا از سريال پر طرفدار شبكه CBS در سريالي در شبكه كابلي موسوم به «Anger Management» حضور به هم رسانده بود در فهرست ده نفر پردرآمد هم حضور ندارد.

شين سال قبل با 40 ميليون دلار در صدر فهرست قرار داشت كه 16 ميليون دلار بيشتر از درآمد امسال كوچر است. استيو كارل هم كه در فهرست سال گذشته و پيش از ترك سريال «The Office»، با 15 ميليون در جايگاه دوم قرار داشت در فهرست امسال حاضر نيست.

در فهرست امسال هيو لائوري ستاره «House» و ري رومانو از سريال حالا كنسل شده «Men of a Certain Age» با 18 ميليون دلار به طور مشترك در جايگاه دوم قرار دارند.

در ادامه فهرست ده بازيگر پردرآمد امسال نام آلك بالدوين هم كه در سريال هاي «30 Rock» و «Last Man Standing» بازي كرده است به چشم مي خورد.

فوربز اعلام كرده است كه اين تخمين درآمد شامل هزينه هاي مربوط به مدير برنامه و يا «ديگر هزينه هايي كه افراد مشهور به خاطر شهرت خود مي پردازند» نمي شود.

آخرین نیوز

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*