آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,902

تصویر ماهی بسیار عجیب که راه می رود

به تازگی سازمان پژوهش‌ های علمی و صنعتی کشورهای مشترک المنافع در استرالیا اعلام کرده که موفق به کشف گونه‌ ای از ماهی‌ها شده که میتوانند کف دریا راه بروند.

تصویر ماهی بسیار عجیب که راه می رود

به تازگی سازمان پژوهش‌ های علمی کشورهای مشترک المنافع در استرالیا اعلام کرده که موفق به کشف گونه‌ ای از ماهیها شده که میتوانند کف دریا راه بروند.

این ماهی به ماهی صورتی دست دار( handfish pink ) معروف شده و از گونه ماهی‌ های دست‌ دار به شمار می‌ آید که برای اولین بار در سال 1999 توسط دانشمندان کشف شدند.
نکته قابل توجه درباره این ماهی استفاده آن از باله‌های خویش برای راه رفتن در کف دریاها و اقیانوس‌های به جای شنا کردن است.

دانشمندان برآورد کرده‌اند؛ که این ماهی از 50 میلیون سال پیش در دریاها و اقیانوس‌ها زندگی می‌کرده است، اما هم اکنون فقط در جنوب شرقی استرالیا گونه‌هایی از آن کشف شده است.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۵ نظر

  1. بزرگریه خداروبگردم

  2. سلام صبا جووووووووووووونم دلم برات تنگ شده……….سال نومبارک ………منو نمیبینی خوش میگذره

  3. قربووووووووووووووونت عزیزم …………خوبیییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟……….من هرچی بد بشم نامرد نیستم به جون خودم راست میگم ………دلم برات تنگ گرفته گلی خانوم ………….

  4. عزیزمیییییییییییییییییییییییییی………..مثل منی با هرکسی نمیپرم ولی اگه از یکی خوشم بیاد دیگه تمومه کچلش میکنم …….تو هنوز کچل نشدی ؟………………..خخخخخخخخخخ

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*