آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,378

فرار خانم مشهور خواننده با دوست پسرش +عکس

روزنامه حریت ترکیه با انتشار یک گزارش نوشت نحوه مواجهه دولت اردوغان پس از وقایع ۹ ماه پیش اعتراضات علیه تخرب پارک گزی ، باعث مهاجرت یکی از معروف ترین خوانندگان پاپ زن ترکیه به آمریکا شد.این روزنامه ترکیه ای در مطلبی که روز پنج شنبه منتشر کرده است ؛ نوشت پس از وقایع پارک گزی و اعتراضات پس از آن ، قرار بود فستیوالی موسیقی برگزار شود که برخی از خوانندگان معروف به آن دعوت شدند.
فرار خانم مشهور خواننده با دوست پسرش +عکس
از “سرتاپ ارنر” خواننده مشهور پاپ نیز دعوت به عمل آمد اما سرتاپ این دعوت را بنا به دلیل اینکه دولت اردوغان پس از اعتراضات به تخریب پارک گزی در میدان تقسیم استانبول، می خواهد از این کنسرت ها در جهت مقاصد سیاسی خود سوء استفاده کند، نپذیرفت.در مقابل یکی از مقامات ارشد دولت اردوغان پس از شنیدن پاسخ منفی “سرتاپ” برای او پیامی فرستاد با این مضمون که : اگر شما از وقایع پارک گزی ناراحت هستید ما هم از زندگی بدون ازدواج شما با ” دوست پسرتان” ناراحتیم اما اعتراضی نمی کنیم.حریت نوشت: پس از این پیام، سرتاپ و شریک غیر رسمی زندگی اش ” دمیر دمیرکان” تصمیم به خروج از ترکیه گرفتند. سرتاپ از ترکیه مهاجرت کرد و به آمریکا رفت و هم اکنون بیش از ۳ ماه است که در شیکاگو اقامت دارد.
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۱ نظر

  1. چه لوس
    ببین ما چه صبری داریم، هیچ جا هم نمیریم

  2. چه اعتراض مخربی فکر کنم الان ترکیه بهم ریخته باشه بخاطر فرارش؟

  3. اعتراضش منو کشته.

  4. از ترکها بعیده

  5. شانسو ببین دوست دختر به این میگنا دست زیدشو گرفت برد خارج ..حالا دوست دختر ما می خوایم بریم تا سر کوچه شون که پارکه .. به من میگه تو از اون ور خیابون برو منم از این ور ..حالا رسیدیم پارک میگه تو برو پوشته بوته ها قایم شو منم رو صندلی میشینم بعد با هم صحبت کنیم حالا هیچ حرف مهمیم نداریما والا به خدا

  6. ایول خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  7. چه اعتراض مسخره اي !!

  8. كلك ميخواسته بره دنبال بهانه بوده1

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*