آخرین خبرها
تعداد بازدید : 11,008

۱۰ نشانه اینکه مردی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی می‌خواهد

به گزارش عرش نیوز؛مردهای زیادی برای به دست آوردن رابطه‌جنسی از روش‌های بسیار هوشمندانه و تخصصی استفاده می‌کنند؛ تاحدی که پی بردن به قصد واقعی آنها برای خانم‌ها سخت می‌شود.

در زیر به چند نشانه اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهد مردی از شما فقط رابطه‌جنسی می‌خواهد:

پول زیادی خرج می‌کند اما وقت نمی‌گذارد

مردان پولدار، سرمایه زیادی برای خرج کردن در راه رابطه‌جنسی دارند. شما را با کادوها، شام در رستوران‌های لوکس و از این قبیل بمباران می‌کند اما وقت گذاشتن خیلی مهم‌تر از پول گذاشتن در رابطه است. باید ببینید طرف‌مقابلتان با شما وقت می‌گذراند و برای شناختن شما وقت می‌گذارد؟

فقط ساعتهای بخصوصی به شما زنگ می‌زند

ساعت رابطه‌جنسی برای افراد و گروه‌های سنی مختلف، متفاوت است. ساعت رابطه‌جنسی به ساعتی گفته می‌شود که فرد وقت خوشگذرانی با دوستان، کار کردن یا هر مشغله دیگر خود را به اتمام رسانده است و به دنبال رابطه‌جنسی است. مثلاً اگر فقط ۲ شب به بعد به شما زنگ می‌زند باید هوشیارتر عمل کنید.

متعهد نمی‌شود

برای متعهد نشدن مردها به رابطه، دلایل مختلفی وجود دارد. اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقه داشته باشد، مسئولیت یک رابطه واقعی را قبول نخواهد کرد. همچنین، اگر مردی متعهد نمی‌شود، می‌تواند دلیلش این باشد که می‌خواهد با هر تعداد زنی که می‌تواند، تا می‌تواند رابطه‌جنسی برقرار کند.

احساس می‌کنید رابطه‌تان فقط به رابطه‌جنسی خلاصه می‌شود

روابطی که در آن رابطه‌جنسی پیش از ازدواج باشد همیشه با مشکل مواجه می‌شوند. اگر احساس می‌کنید که رابطه‌جنسی بطور مداوم از شما درخواست میشود، طرف مقابلتان فقط بدنبال اینگونه روابط با شماست. اگر این وضعیت ادامه پیدا کرد، بدتر می‌شود و ارزش فردی شما را زیر سوال خواهد برد.

پس حتماً درمورد آن صحبت کنید. اگر شما برایش مهم باشید، برای تغییر آن با شما همکاری خواهد کرد. اگر اینکار را نکند، از دست شما ناراحت شده و احتمالاً ترکتان می‌کند.

شما را با دوستان و خانواده خود آشنا نمی‌کند

مردها درمورد دختری که به مادرشان معرفی می‌کنند بسیار دقیق هستند. معمولاً فقط دختری را به خانواده خود معرفی می‌کنند که رابطه جدی با او داشته باشند. اگر می‌بینید که شما را خارج از برنامه‌هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می‌دارد، مراقب باشید. همچنین یادتان باشد اگر در یکی دو مورد از این برنامه‌ها شما را ببرد، ممکن است خیلی از موقعیت‌های او با زنان دیگر را خراب کنید.

وقتی که باید با هم بیرون باشید، در خانه هستید

اگر دوست دارید برای تفریح به بیرون بروید ولی او مدام اصرار دارد که شما را به خانه اش ببرد، مطمئن باشید که شما را فقط برای رابطه‌جنسی می خواهد. اصرار داشتن برای رفتن به سفرهای دو نفره نیز میتواند نشانه ای از آن باشد.

تحت فشارتان می‌گذارد

این قدیمی‌ترین تکنیک آنهاست. اگر قبل از ازدواج، شما را مجبور به آن می‌کند، مطمئناً این مسئله برایش خیلی مهم‌تر از شناختن شما و ایجاد یک رابطه جدی است.

برای آن آماده‌سازی می‌کند

اگر وسایل مربوط به رابطه‌جنسی را در دور و اطرافتان می‌بینید، یعنی همه چیز را برای این اتفاق آماده کرده است. گاهی اوقات بهتر است حتی یک بار اتفاق افتادن رابطه‌جنسی را به خاطر نداشتن کاندوم به تعویق بیندازد اما وقتی همه چیز را آماده داشته باشد، یعنی برای این اتفاق برنامه‌ریزی کرده است.

وقتی با هم هستید، الکل می نوشد

بیشتر اوقات وقتی با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم اصرار میکند که بنوشید (یا مواد مخدر مصرف میکند و از شما هم میخواهد مصرف کنید)، در نهایت آن شب به رابطه‌جنسی ختم میشود. روابطی که با چنین اتفاقاتی شروع می‌شوند معمولاً فقط بر پایه صمیمیت فیزیکی هستند و احساسات در آن دخیل نیست. باید بسرعت چنین روابطی را ترک کنید.

حرف می‌زند اما عمل نمی‌کند

گفتن «دوستت دارم» خیلی با نشان دادن آن فرق دارد. اطمینان یابید که دوست داشتنش را به شما نشان دهد و فقط از روی نوشته برایتان نخواند. چون به دنبال رابطه‌جنسی است، ممکن است اینطور بگوید نه به این دلیل که واقعاً از ته قلب دوستتان دارد.

منبع:بیتوته

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴۴ نظر

 1. ” فقط ساعتهای بخصوصی به شما زنگ می‌زند ” ، این شد نشونه؟؟؟؟ منم ساعتهای خاصی به دوستام و خانوادم زنگ میزنم، آیا من آنها را فقط برای ………. می خواهم؟

  ” حرف می‌زند اما عمل نمی‌کند “، 99.9% انسانهای اطرافمون اینجورین آیا آنها ما را برای ……………. می خواهند؟؟؟

  آیا درست است جوون مردم رو نسبت به بقیه بدبین کنیم؟ آیا درست است افکاره جوونه مردم رو به چالش بندازیم؟
  آسمونی میسپارمت به امام سیزدهم.

 2. خدا به ما رحم کنه ……….چه چیزایی ادم میشنوه …….

 3. با عرض پوز ش که اینو میگم ولی بیشتر این نشونه ها جدیدا در دوستی ها دیده میشه و هدفی غیر از این ندارند. هرچند که تو این زمونه هم خود دخترها به خواسته طرف رضایت دارندو دخترهای کمی هستند که به خاطر عقاید محکم خودشونو از این نوع رابطه ها بیرون میکشند و اکثرا چون اسیر احساسات هستند به این رابطه ها تن میدن و براشون مهم نیست.

 4. روشهای هوشمندانه و تخصصی مگه مذاکرات هسته ای خوب وقتی این اتفاق می افته غیر از مواردی دختره هم راضی بوده دیگه پس بهتره عواقب کارش هم قبول کنه فیلم که بازی نمی کردن که همه چی ختم بخبر شه وقتی با پسره می ره خونش پسره که نبرده عروسکاش رو نشونش بده

 5. با ريحان موافقم

 6. سهیلا خانم علی همه نشانه های بالا را داره مواظب خودت باش از دستش خلاص نمیشی ها.

 7. باید مغرور بود ودور از دسترس…..
  باید مبهم بود وسر سنگین …..
  خاکی که باشی آسفالتت می کنند واز رویت رد می شوند.

  منشا اشتباهات ندانستن نیست ،بلکه تقلید واعتماد کور کورانه است.

  مراقب باشید به چه کسی اعتماد می کنید
  شیطان روزی یک فرشته بوده است.

 8. تو هم مثل دختر خودمی ……
  کلک پیرمردا برای ماچ کردن دخترای فامیل !
  خلاصه حواستون باشه دیگه …. راست میگن دود از کنده بلند میشه ………

 9. اخه چرابایدگولشونوبخورن این دخترای ساذه لوح که حالابعدش دنبال راه حل باشن همه پسرافقط واسه هوس میخوان نه عشق وعلاقه

 10. سلام به همه آسمانیها
  من فکر میکنم میل و کشش جنسی برای آقایون اصلا چیز بدی نیست. به نظرم به همون اندازه که خانمها در احساساتی بودن و یا علاقه و کشش به سمت زیبایی که تلاش برای زیبا به نظر رسیدن و آرایش کردن هم نشونه اونه، مختارند، آقایون هم در کنترل غرایض جنسیشون مختارند. و این کاملا طبیعیه و اگه غیر از این باشه فرد حتما مریضه. مهم اینه که بتونه احساس و غریضه شو کنترل کنه و در جای حلالش بروز بده. همین…

 11. زهراجون بيشتر پسرا همينجورن رابطه جنسى واسشون مهمتره، باران جان نيستى ولى گاهى اوقات متنايى ميذارى که خيلى زيبان

 12. سریع تر از حرفها میشه شناساییشون کرد این آقایونو ، هر چند که من تو رابطه معقول این داستانو بد نمیبینم ولی با هرزگی هم شدیدا مخالفما ، همه که شرایط ازدواج ندارن به نظر من قشنگترم میشه به رابطه جنسی بین زن و مرد نگاه کرد ، در ضمن واسه اعتقادات همتونم ارزشمنده ولی طرز نگاه منم به رابطه جنسی اینطوریه دیگه

  • مری جون با نهایت احترام به نظر شما دوست عزیز،میشه بگی رابطه معقول یعنی چی؟پسری که شرایط ازدواج نداره باید با آبروی یه دختر بازی کنه ؟یا دختری که شرایط ازدواج نداره باید شرف خودشو بفروشه؟

  • سلام مری جون کم پیدایی ؟نظرت خیلی جنجالیه ولی من بهش احترام میذارم ، البته شرایط آدمها از یک شخص به شخص دیگه فرق میکنه و خیلی چیزها در این رابطه ها دخیلند.باید همه جانبه به قضیه نگاه کرد روابطی که صرفا جنسی باشه و تعهد و علاقه درش نقشی نداشته باشه ارزش نداره چون آینده ای نداره.تقریبا میشه گفت یه نوع ازدواج موقته با همون شرایط .خوب این به خود شخص برمیگرده که آیا به یک ازدواج موقت راضی باشه یا نه؟

 13. باران جونم همیشه پسرا نیستن که شرایط ازدواج ندارن خانمها هم به خاطر خیلی دلایل شاید ازدواج کردن واسشون سخت باشه ،، مثل زنی که متارکه کرده یا همسرش فوت کرده یه بچه داره و تا زمانی بچه پیششه که ازدواج نکنه … متوجه منظورم میشی که این یه دلیل بود ولی در کل راجع به دخترای بکر همچین نظری ندارم

  • آره عزیزم منم که گفتم فرق نمیکنه چه آقا وچه خانوم برا هردوشون گفتم.

   اون چیزی که شما ونازنین خانوم هم گفتین کاملا درسته،یه جورایی سلیقه ایه بعضی ها دوس دارن اینجوری زندگی کنن دیگه،اصلا براشون مهم نیست که یه مدت همسر موقت باشن که متاسفانه تو یه همچین مواردی اون خانومه که متضرر میشه ،البته این نظر منه که کاملا با ازدواج موقت مخالفم

 14. سلام نازی جونم ، خدا وکیلی خوشم میاد از اینکه همه جوانب و میسنجی ، آفرین منم دقیقا نظرم اینه که شرایطا با هم متفاوته ، یکی میپسنده یکی نمیپسنده ولی برای این داستان نمیتونی یه نسخه بپیچی و بگی همه طبق اون پیش برن ، همون جور که گفتمم من خودم از کسی که فقط واسه سکس دنبال رابطه باشه خوشم نمیاد یعنی همونقدر زشته که یه زن بخاطرپول با مردی رابطه بزاره

  • مری جونم من هم ازت خیلی خوشم میاد چون خیلی صریح حرفتو میزنی و همونطور که میگی این مسال انقد پیچدس که یه نسخه نمیشه براش پیچید.

 15. خيلى کم پسر پيدا ميشه که توى رابطه جنسى نظر دختر واسش مهم باشه ممکنه اوايل احترام بذاره ولى بعد خودش مهمتره تا دختره

  • کاملا مخالفم اینجور پسرا نورمال نیستن و فقط به خودشون فک میکنن که البته خانومهایی که نورمال نیستن هم تعدادشون خیلی از اقایون کمتر نیست.

 16. منظور من موقعيه که ازدواج ميکنن

 17. همش آقایون؟ خیلی دخترای امروزی هم هزارتا فندوحیله بلدن منکه تاحالاشانس آوردم…گفتم خیلیهاش نه همه …نریزین توسرم کچلم کنین

 18. اميرحسين من قصد توهين ندارم چيزى رو که شنيدم گفتم قبول دارم يه سرى از دخترا هستن که حتى بدتر پسران به نظر من رابطه بايد حد وسط داشته باشه

 19. دوست خانمی دارم بالای چهل سال و مجرد،استاد دانشکده.یه روز ازش پرسیدم:چرا ازدواج نمیکنی‌؟ گفت تو بگو چرا ازدواج کنم؟ گفتم رفتی‌ خونه احساس تنهایی نمیکنی‌، مسافرت بخواهی بری،باهاش میری ،سینما با هم میرید، هر موقع خواستید میتونید سکس داشته باشید.گفت مسافرت میرم به کسی‌ که اهل مسافرت باشه.سینما با اهل فیلم میرم.دیسکو با اهل رقص میرم.هر موقع سکس بخوام با کسی‌ که ازش خوشم بیاد انجام میدم.من دیگه جوابی براش نداشتم.نمیدونم اینها کارشون درسته یا ما که هنوز بیست سال نشدیم هوس ازدواج می‌کنیم؟

  • جناب ارش اونجا که گفتن با هر کی دوست داشته باشم سکس می کنم باید بگم واقعا واسه یه همچین طرز فکرایی متاسفم که به خودشون احترام نمیذارن …..

 20. کار شما درسته آرش خان…

 21. مردها بدتر از زن‌ها، زن‌ها بدتر از مردها!

 22. سلام مشکل دخترها وپسرها عدم درک صحیح از رابطس رابطه ها نباید همش جنسی باشه درسته همه نیاز داریم و باید رفع بشه اما اصول داره هر چند که این موضوع شده کاسبی و اتحادیم نداره و نرخاشم واقعا نجومیه

 23. چه صفحه خوب با نظرات خوبتر….به به حظ کردم.خوشحالم که خلاصه یه جا از اس بازیای روزمره و مطالب بیهوده خبری نیست………………….
  و
  ووحالا نظر خودم من معتقدم هرچیزی به جای خودش قشنگه هرچیزی حتی رابطه بین دخترو پسر و زن و مرد اما تا حدش.حدش کجاست ؟جایی که حرمتها و حریم ها شکسته نشه…………..

 24. به به خانومها و اقایون محترم… میبینم که همه با تجربه هستین!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*