آخرین خبرها
تعداد بازدید : 11,051

نوزاد زوج کوتوله با کوتولگی دوگانه +عکس

مادری که به او گفته شده بود آنچنان شانس زنده ماندن کودکش پایین است که بهتر است سقط جنین کند، کودکش را سالم به دنیا آورد.

به گزارش پرشین وی لارا وایت فیلد 24 ساله و همسرش ناتان فیلیپس 34 ساله که هر دو کوتوله هستند ، اکنون صاحب پسری به نام ناتان فیلیپس سه ماهه شده اند که او نیز با “کوتولگی دوگانه” به دنیا آمده است.

هر یک از والدین او دچار نوع خاصی از کوتولگی هستند، و پزشکان وقتی دریافتند که نوزاد جدید هر دو آن را به ارث برده است بسیار شگفت زده شدند.

 نوزاد زوج کوتوله با کوتولگی دوگانه

 نوزاد زوج کوتوله با کوتولگی دوگانه

خانم وایت فیلد اهل ساندرلند بریتانیا پس از به دنیا آمدن سالم فرزندش بسیار خوشحال است، چرا که در اویل بارداری به او گفته بودند در صورت به دنیا آمدن نوزاد، تنها یک ساعت احتمال زنده ماندن دارد.

او خود را آماده کرده بود تا پس از عمل سزارین نوزادش را نبیند ولی به گزارش پرشین وی پس از به هوش آمدن، وقتی همسرش را در کنار تخت با نوزادشان دید بسیار حیرت زده شد.

 نوزاد زوج کوتوله با کوتولگی دوگانه

 نوزاد زوج کوتوله با کوتولگی دوگانه

خانم وایتفیلد که تاکنون در شماری از فیلم ها از جمله هری پاتر و یادگاران مرگ ظاهرشده است دچار نوع خاصی از کوتولگیاست که موجب کوتاهی عضلات بدن و خمیدگی ستون فقرات است که درد شدید ایجاد می کند و همسرش ناتان دچار نوع دیگری از کوتولگی است که در آن رشد استخوان متوقف شده و لگن ضعیفی دارد.

 نوزاد زوج کوتوله با کوتولگی دوگانه

 نوزاد زوج کوتوله با کوتولگی دوگانه

از آنجا که ناتان کوچک هر دو نوع کوتولگی را به ارث برده است، متخصصان بیم آن را دارند که او بعدا از ناحیه کمر و لگن دچار مشکل بشود ، گرچه این احتمال نیز وجود دارد که بتواند زندگی نرمالی داشته باشد.

 

 

نوزاد زوج کوتوله با کوتولگی دوگانه

 

نوزاد زوج کوتوله با کوتولگی دوگانه

  نوزاد زوج کوتوله با کوتولگی دوگانه

خانم وایت فیلد در یک برنامه تلویزیونی

 نوزاد زوج کوتوله با کوتولگی دوگانه

 خانم وایت فیلد و آقای فیلیپس در سمت چپ عکس

مجله اینترنتی آسمانیها 90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۲ نظر

 1. جالب بود.

 2. ای کاش حداقل بچه کوتولگی رو به ارث نبرده بود
  من موندم تو کار این پدر ومادرا که باوجود علم وآگاهی از ناقص بدنیا اومدن بچه هاشون بازم با اشتیاق فراوان باعث بدبختی یه بچه میشن
  چرا؟…………..

  • افرین ……شاید اون بچه اصلا راضی نباشه که با این وضع بخواد زندگی کنه …….. چرا بعضیا به خاطر علایق خودشون باعث بدبخت شدن یه نفر دیگه میشن …… وقتی دو نفر که از نظر ظاهر سالمن میخوان بچه دار شن باید حتما برن مشاوره که بچه ناقصی به دنیا نیارن ……اینا که دیگه خودشون مشکل خودشونو میدونن …….

 3. موافقم باران جون .
  یه بچه بیگناه دیگه روهم به درد خودشون دچار کردند . طفلکی !

 4. بچه ها ديديد كه گفت دكترا گفتم زنده نميمونه ولي الان زندس همه چيز دست خداست از كجا ميدونيد شايد همين بچه ناقص يروزي به درد بشريت خورد هيچ وقت توي كار خدا اما و اگر نياريد

 5. مریم جون راست میگی تو کار خدا نباید اما و اگر کرد ولی خدا به بنده اش عقل داده؛ چطور راضی میشن یکی رو با این همه مشکلات به دنیا بیارن؟؟؟

 6. ای جوونم..چقد بچهه بامزه اس

  ماهم تو شرکت یکی داشتیم بچه ها بهش میگفتن رسول کوتوله

 7. بچه نازه ولی خودخواهی تو وجود همه پدر مادرها هست وگرنه هیچ کدوم از ما اصلا نبودیم و کلا نسل بشر منقرض میشد.

  • از اون جملات قصار وعارفانه ولی دوپهلو بودا…!نازنین..!

   • یه بار یه شعری تو دفتر خاطرات وشعر یکی از دوستان بود یاد اون افتادم

    تو ای مادر اگر ان شب شوخ چشمیها نمیکردی…اکنون من نبودم ..یادم نیست یه همه چه چیزی بود..فک کنم شاعرش کارو بود

    • آرمان این شعرها مال خیلی خیلی قدیماست که ابزار کنترل جمعیت نبوده. وگرنه تا الان آدم آدمو میخورد .منظورم این بود که وقتی آدمها ازدواج میکنند با وجودیکه میدونند ممکنه اون بچه آینده ای نداشته باشه ولی باز هم اصرار به داشتنش دارند. تازه اولی را که آوردند بعدش به فکر دومی و سومی هم میفتن و این دقیقا کاریه که زوج بالا انجام دادند. متاسفانه ثابت شده که زوجها بدون بچه زندگی نرمالی نخواهند داشت و برای اینکه خوشبختیشون کامل شه باید بچه دار شن و البته یه حقیقته.

    • خلقت من در جهان یک وصله ناجور بود من که رازی به این خلقت نبودم ،زور بود؟
     ای فلک گر من نمی زائیدی اجاقت کور بود؟

     نازنین جون حرفات کاملا درسته ،ولی زوجهایی رو دیدم که دکتر بهشون پیشنهاد کرده بود که نباید با هم ازدواج کنن واگر هم ازدواج کردن نباید بچه دار بشن ولی اونا با خودخواهی ازدواج کردن وبچه دار هم شدن که متاسفانه بچه اونا ناشنوا شد یا اینکه یه خانوم با وجود اینکه بچه اولش ناتوان ذهنی وجسمی بوده بازم بچه دار میشه وبچه سوم هم همین مشکل رو پیدامیکنه الان هم بچه ها در عذابند وهم خودش وموردای زیاد دیگه ای که داریم تو جامعه میبینیم .

     • باران جان باهات موافقم ، همسایه ما هم با وجودیکه خودش و شوهرش هردو تحصیلکرده بودن و بچه اولشون عقب افتاده جسمی بود باز هم برای بار دوم اقدام کردند و تمام آزمایشات ژنتیک را هم انجام دادند ولی باز هم دکتر بهشون اطمینان لازم را ندادو متاسفانه بچه دوم هم همونطوری شد . آدم به عقل بعضیا شک میکنه الان هم تو وضع خیلی بدی زندگی میکنند و واقعا علیرغم تمکن مالی زیاد و گرفتن دوتا پرستار تمام وقت ولی دوتاشون واقعا داغون شدند و خیلی پشیمون هستند.
      ——–
      آرمان چرا دیوونت کردم ؟ از این همه صغرا کبری چیدن باید متوجه شده باشی که بچه شیرینی زندگیه. ولی باید دید به چه قیمتی؟توی موارد خاص اصلا توصیه نمیشه.

 8. زندگی بدون بچه؟؟؟؟؟؟؟؟مگه میشه

 9. حالا بزنه وبچهه بلندترین مرد دنیا بشه

 10. دختره با تموم کوتوله بودنش چه خوشگله

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*