آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,318

ستاره هایی که همسرانی با ظاهر معمولی دارند! +عکس

درک اینکه چرا آنجلینا جولی و برد پیت با هم هستند یا اینکه چرا تام کروز و کیتی هولمز مجذوب هم شده بودند زیاد سخت نیست، همه این ستاره هایی که نام بردیم در لاتاری ژنتیک شماره های طلایی داشته اند ولی درک اینکه چرا آدریانا لیما، سوپرمدل مشهور، فردی مانند مارکو یاریک را به همسری قبول کرده، در ذهن هیچ مردی نمی گنجد؟! اینکه بخواهیم فردی را زشت بمانیم اصولاً کار درستی نیست، ولی اگر بخواهیم زوج ها را در سطح ستاره ها و افراد مشهور با هم مقایسه کنیم، بعضی از آنها به هیچ وجه بهم نمی آیند و از انتخاب بعضی از آنها ناامید شده ایم. خودتان ببینید و قضاوت کنید.

1. کریستینا هندریکس و جفری ارند

ستاره هایی که همسرانی با ظاهر معمولی دارند

 

نقش هندریکس در سریال “Mad Men” نقش یک مو قرمز قدرتمند است و قطعاً خود کریستینا نیز از آن دسته از بازیگرانی است که روی فرش قرمز نگاه ها را به سمت خود جذب می کند. ولی همسر او چندان به او نمی آید.

 2. آدریانا لیما و مارکو یاریک

 ستاره هایی که همسرانی با ظاهر معمولی دارند

 

 ورزشکاران بیشتر با میزان مهارت ها و قدرت بدنی شان سنجیده می شوند تا ظاهرشان. شاید آدریانا لیما، سوپرمدل برزیلی هم از ورزشکار بودن یاریک خوشش آمده، در غیر این صورت یاریک که یک بسکتبالیست صربی است، ظاهر خوبی ندارد که هیچ، تا حدودی چهره او عجیب به نظر می رسد.

 3. ویلیام اچ. میسی و فلیسیتی هافمن

ستاره هایی که همسرانی با ظاهر معمولی دارند

فلیسیتی هافمن، بازیگر زیبای سریال “Desperate Housewives” بود و قطعاً بازی او در این سریال فراموش نشدنی است. ولی برای همسرش نمی توانیم از هیچ صفتی مترادف با زیبا یا خوش تیپ استفاده کنیم.

 4. الیزابت بنکز و مکس هندلمن

ستاره هایی که همسرانی با ظاهر معمولی دارند

الیزابت در فیلم “Pitch Perfect” نشان داد که هم بازیگر زیبایی است و هم مهارت خوانندگی دارد. ولی مکس هندلمن تهیه کننده، زیاد فتوژنیک به نظر نمی رسد.

5. هیو جکمن و دبورا-لی فرنس

 ستاره هایی که همسرانی با ظاهر معمولی دارند

در استاندارد افراد نرمال و عادی، دبورا اتفاقاً زن بسیار زیبایی است. ولی در استانداردهای هالیوودی اگر بخواهیم نظر بدهیم، او فقط زنی خوش شانس با شخصیتی فوق العاده است که یکی از خوش تیپ ترین بازیگران هالیوود همسر اوست.

 6. هایدی کلوم و سیل

ستاره هایی که همسرانی با ظاهر معمولی دارند

قطعاً کار موزیک این خواننده بریتانیایی درجه یک است، ولی در مقایسه با زیبایی همسرش هایدی کلوم که ملکه سوپرمدل ها است، او حرفی برای گفتن ندارد. البته این زوج فقط 7 سال با هم زندگی کردند.

7. ایسلا فیشر و ساشا بارون کوهن

ستاره هایی که همسرانی با ظاهر معمولی دارند

 

زندگی با یک کمدین دشوار است، به خصوص اگر آن کمدین، تیکی داشته باشد که همیشه در حال تظاهر به شخصیت های روستایی باشد تا ببیند که واکنش مردم چیست. وجهه عمومی کوهن تاحدودی فراموش شدنی است، به خصوص اگر بخواهیم او را با Borat یا شخصیت های تقلبی دیگر او مقایسه کنیم.

8. اولیویه سارکوزی و مری-کیت اولسن

ستاره هایی که همسرانی با ظاهر معمولی دارند

بینندگان سریال های تلویزیونی با دیدن دوقلوهای اولسن خیلی زود عاشق آنها شدند، ولی هیچ وقت هیچکس نتوانست این دو را از هم تشخیص دهد. در مقابل سارکوزی از آن چهره های جذاب و تو دل برو نیست، ولی قطعاً بانکدار خوبی است و نیمه شهرتی نیز بخاطر نسبت برادر ناتنی بودن با رئیس جمهور سابق فرانسه بدست آورده است.

شهرخبر

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۳ نظر

 1. خب به ما چه؟

 2. وا مگه حتما باید شوهر ادم خوشگل باشه،شاید چیزای دیگه ای داشتن که جذب هم شدن،شایدم میخواستن تو عروسی همه بگن عروس از دوماد سرتره،والا…..

 3. همیشه که قرار نیست آدم عاشق سیمای کسی بسه
  مگه لیلی زیبا بود که اینقدر مجنون شیفتش شده بود

 4. ظاهر زیبا زود عادی میشه …. ولی سیرت زیبا هرگز برای همسرت عادی نمیشه

 5. چون زنهایی که زیبایی دارن بیشتر به دنبال مردهایی با موقعیت مالی واجتماعی بهتر هستن ولی برام جالب اینقدر علاقه که حاضر بشی با شخص دیگه ای برای تمام عمرت زندگی کنی و در واقع عاشق بشی خیلی غیر قابل درک واقعا چه حسی دارن که من حتما باید با این آدم ازدواج کنم

 6. اي بي‌خبر از سوخته و سوختني عشق آمدني بود نه آموختني!

 7. آسمونی جون چرا انقدر زمینی شدی؟
  مگه آدم عشقش رو به خاطر ظاهرش می پسنده؟
  معلومه عاشق نشدی که بدونی زیباترین آدم دنیا همسر آدمه. و عشق تنها ملاک بای سنجش زیباییست….

 8. منظورم”برای” بود.
  عشق جلوی چشمامو گرفته بود،درست نمیدیدم!!!!!!!!!

 9. زندگی فقط پول هست و بس پول باشه دوستی مییاد و بعد عشق به اجبار مییاد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*