آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,820

حمله دختر جوان به خواننده سرشناس پاپ و مضروب ساختن وی + عکس

ماجرا از آنجا آغاز می شود که حمید حامی روز ۱۴ بهمن حول و حوش ساعت شش و هفت بعد از ظهر همراه با اتومبیل شخصی خود در خیابان شیراز جنوبی پایتخت با یک دستگاه اتومبیل ۲۰۶ تصادف می کند.

با توجه به آنکه بر اساس شواهد راننده اتومبیل ۲۰۶ مقصر بوده، سعی در فرار داشته که حامی از این اقدام جلوگیری می کند و همین سر آغاز ماجرا می شود. استفاده سرنشین اتومبیل ۲۰۶ از اسپری فلفل در این ماجرا و برخورد شدید اتومبیل با شخص حمید حامی در زمان فرار، باعث شد تا یکی از شاهدان عینی که خود از طرفداران این خواننده به شمار می آید به قلم خود این اتفاق را به صورت مفصل شرح دهد که متن آن بدون هیچ تغییری بدین شرح است:

” دیروز چهارده بهمن تقریبا ساعت شیش و نیم بود که جلوی فروشگاه کاشی و سرامیکمون توی خیابون شیراز جنوبی وایساده بودم بودم که اونور خیابون درست جلوی فروشگاه ما صدای ترمز یه مزدای آبی توجهم و جلب کرد و یه پسربا قد خیلی بلند که ریش داشت و عینک طبی رو چشاش بود از ماشن پیاده شد، بلافاصله تلفنش رو برداشت و انگار داشت به پلیس زنگ میزد اما یهویی صدای جیغ جیغ یه دختر از توی ۲۰۶ سفید رو شنیدم، یواش یواش رفتم وسط بلوار که ببینم چی شده که راننده ۲۰۶ از توی ماشین یه اسپری کوچیک سبز رنگ و درآورد و پاشید توی صورت راننده مزدا، پسر قد بلند سریع اومد عقب تر و داشت از سوزش به خودش می پیچید و همچنان گوشیش دستش بود و به پلیس ۱۱۰ آدرس محل رو میداد که راننده ۲۰۶ در حالی که پسر قد بلند جلوی ماشینش بود تا مانع از حرکتش بشه، حرکت کرد و محکم زد به پسر و اون افتاد روی کاپوت ۲۰۶، دختر با سرعت حرکت میکرد و تقریبا شصت هفتاد متر همینطوری درحالی که پسر روی کاپوت بود حرکت کرد تا پسر از روی کاپوت افتاد روی آسفالت و ماشین ۲۰۶فرار کرد، پسر بلند شد در حالی که برف پاک کن ۲۰۶ تو دستای خونیش بود برگشت به سمت ماشین خودش و منتظر پلیس شد، جالب اینکه یه زن که سنش کمم نبود اومده بود به کمکش و براش آب آورد و … مردم هم وایساده بودن و فقط نگاه میکردن، بعد از چند دقیقه دو تا پلیس موتور سوار از کیوسک کلانتری سر خیابون شیراز اومدن و همون موقع ۲۰۶ که فرار کرده بود با یه مرد توی محل ظاهر شد و با فریاد و به دروغ ادعا کرد که راننده مزدا خانوم من رو زده! پلیس هم حرفاش رو باور کرد و کارت ماشین مزدا رو گرفت و راننده مزدا در حالی که لباساش خونی بود و از دستاش خون میچکید هرچی گفت که اسپری فلفل توی صورتم زدن و با ماشین من و زیر گرفتن مامورا باورشون نشد و سوار موتور رفتن.

 

حمله دختر جوان به خواننده سرشناس پاپ و مضروب ساختن وی + عکس

دوست داشتم ببینم قضیه چی میشه که اگه نیازی به شهادت و کمک هست من هم باشم، تا سر خیابون و دم کیوسک رفتم و با کمال تعجب صورت مردونه ی عزیز دلم و دیدم، کسی که با صداش باعث آشنایی من و خانومم شد، کسی که باعث شد مرگ مادرم رو تحمل کنم، کسی که از شب تا صبح و صبح تا شب همگی دعاش میکنیم و واسش سلامتی میخوایم، اون مرد قد بلند “حامی” بود، وقتی که فهمیدم اون حامی اسصوره ی منه از خجالت اینکه چرا از اول کمکش نکردم جلو نرفتم، وایسادم و نگاه کردم که ببینم چی میشه، همگی توی هوای برفی عصر دیروز رفتن کلانتری ۱۴۵ خدامی ونک، یک ساعت و نیم توی کلانتری موندن و آخر باخبر شدم که راننده ۲۰۶ از حامی شکایت کرده و فردا قراره که برن دادسرا.

“ در ادامه قضیه را از میثم دهقان (مدیر برنامه حامی) نیز جویا شدیم که وی ضمن تایید این اتفاق گفت: فعلاً در این مورد اظهار نظری نمی کنم، همه چیز برای حاضران در صحنه عین روز روشن بود و نیازی به توضیحات بنده نیست. آنقدر شوکه هستم که نمی دانم چه بگویم و این اتفاق را قطعاً از سوی مقامات قضایی پیگیری خواهیم کرد.

 

جوان ایرانی

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۶ نظر

 1. مریم این یعنی چی؟

 2. امیرحسین برو تو احمدی نژاد در خواب چه دیدمریم کامنت گذاشته
  میفهمی
  منم…

 3. مونا جون فهمیدم منم با شما اعلام همبستگی میکنم.

 4. خواننده خوشگلیه

 5. توی مملکت ما متاسفانه ضابطین قضایی واسه این کارا کمتر وقت میزارن یا بعضا کاری نمیکنن میگن خودت مجرم رو بما معرفی کن تا ماپیگیری کنیم که البته این جای بحث داره که یکسری ناهماهنگی هاقانونی دست ماموران رو بسته نگه داشته


  ولی اگر….جرات داری یه حرف سیاسی وانتقادی درمورد یه تعدادافراد خاص بزن حتی اگه صورتت هم پوشیده باشه ودر بری در اسرع وقت خودت که هیچ کل فامیلت هم شناسایی میکنن و میبرن

 6. با ارمان موافقم

 7. ﻭﺍﻟﺎ ﻣﻦ ﻫﻴﺞ ﺣﻤﻠﻪ ﺍﻯ نديدم

 8. خواننده فقط داریوش .

 9. کل ماجرا یه نقل قوله و معلوم نیست چه اتفاقی افتاده. درموردش نمیشه اظهار نظر کرد.

 10. ولی منم از حامی خوشم میاد معلومه خیلی باشخصیته ولی تا رای دادگاه نمیشه نظر داد

 11. از حامی خوشم میاد هم ازخودش هم شخصیتش هم صداش.آدم شریفو محکمیه .دوست داشتم بگم نمونه یه مرد واقعی ایرانیه اما……………….. شخصیتهای محکم و سنگین واقعا شایسته احترامن.همیشه یه فرد بی شخصیت پیدا میشه که جوو متشنج کنه و با جیغ و داد همه چیو به نفع خودش تغییر بده اما حقیقت هیچوقت مخفی نمیمونه.حالا مردو زنشم هیچ فرقی نمیکنه

 12. با نظرت موافقم گیتا جون

 13. الن شما دقیقا درمورد حامی دارید نظر میدید یا امیر کبیر!!!!!

 14. كاش شاهدان عيني در صحنه سكوت نمي كردند . و واقعيت رو آنطور كه اتفاق افتاده بيان مي كردند . ( البته مشخص نيست كداميك درست مي گويند ولي شاهدان بايد در همان صحنه وارد عمل مي شدند . )

 15. معلوم نیست قبل از تصادف چه اتفاقی افتاده بعضیا واقعا مزاحم خانمهای راننده هستند. حالا این موردو نمیگم کلی عرض کردم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*