آخرین خبرها
تعداد بازدید : 17,638

کشف “اتاق‌های جنسی” سرهنگ قذافی ! + تصاویر

اتاق‌هایی در قصرهای “معمر قذافی” کشف شده که سرهنگ جنایتکار و شهوت‌ران لیبی، در آنها به تجاوز و اذیت آزار جنسی دختران و پسران 14 سال به بالا می‌پرداخته است.
هزاران دختر و پسر نوجوان در اتاق‌های جنسی قذافی، دیکتاتور سابق لیبی تحت شکنجه‌ها و اذیت آزارهای جنسی قرار گرفته و از آنها بعنوان “برده‌های جنسی” بهره گیری می‌شد.

 کشف

 

 کشف

 

کشف

 

کشف

 

قذافی دارای حرمسراهایی بوده است که در محل اقامت‌های وی قرار داشته و شامل اتاق ها یا آپارتمان های کوچک بوده است. زنان حاضر در این حرمسرا موظف بوده اند که با لباس نیمه عریان در نزد قذافی حضور پیدا کنند و هر ساعت از شبانه روز باید آماده به خدمت می بوده اند. این زنان مورد تجاوز قرار می گرفتند، کتک می خوردند و به تحقیرآمیزترین روش ها مورد سوءاستفاده جنسی واقع می‌شدند.

قذافی روزانه برای فرو نشاندن آتش شهوت خود به چندین دختر جوان نیاز داشت اما تنها به زنان بسنده نمی‌کرد بلکه گاهی در حضور دختران به پسران جوان هم تجاوز می‌کرد.

قربانبان تجاوز جنسی قذافی به خاطر ترس از کشته شدن به دست خانواده ها و بستگان خود، از آنها بریده بودند و علاوه بر این می‌خواستند شرافت خانواده های شان لکه دار نشود.

قذافی هر زنی را که دوست داشت، انتخاب و به محل اقامتش منتقل می کرد.نیروهای ارتش و پلیس لیبی، زنان را به زور از دانشگاه ها یا آرایشگاه ها به باب العزیزیه منتقل می کردند تا زیر نظر پرستاران خارجی یعنی گالینا ، ایلینا یا کلودیا تحت آزمایش خون قرار بگیرند.بخش دیگری از زنان مورد پسند قذافی، ترانه خوانان شرقی، مدل های لباس و همسران سران کشورهای همسایه بودند که در هنگام سفر به لیبی با کیف های پر از دلار مواجه می‌شدند.

مکان های رفت و آمد زنان، محل اصلی برای انتخاب زنان و دختران برای قذافی بودند. زندان ها هم از جمله این مکان ها بودند. یکی از محافظان زن قذافی ماموریت داشت تا با عکسبرداری از زنان زیبارو در زندان، آنها را برای انتخاب به قذافی ارائه کند. آرایشگاه های زنانه و تالارهای عروسی هم مکان های مورد علاقه قذافی بودند. محافظان زن قذافی همیشه و به صورت متوالی از این مکان ها بازدید می کردند تا طعمه های دیکتاتور بزرگ را شکار کنند.

قذافی عاشق حضور در جشن های عروسی بود زیرا زنان زیباترین لباس های خود را در این مراسم می‌پوشیدند. اگر نمی‌توانست در عروسی‌ها حاضر شود افرادی را می فرستاد تا عکس و فیلم بگیرند.

باشگاه خبرنگاران

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳۲ نظر

 1. عجب حیوونی بوده.

 2. ای خدایا بزرگیتو شکر.
  هر کی توی تاریخ ظالم تر و دیکتاتور تر بود به پست ترین وضع کشته شد.

  جسد قذافی رو توی لوله فاضلاب پیدا کردن.
  نمرود که ادعایی خدایی میکرد با یه پشه کشته شد.
  آریل شارون که خودتون میدونید چه کارا که با مسلمونا نکرده، سالها توی کما بود و آخرشم خداحافظ.
  صدام هم همینطور عین یه آدم معمولی اعدامش کردن.

  اینطوریه که میگن حکومت با کفر باقی میمونه اما با ظلم باقی نمیمونه.

  • ريحان جون سلام ،قذافي رو تو لوله فاضلاب دستگيرش كردند ولي اگه اون تصاويري ك ازش پخش كردند كامل بود .يه سري از همونايي ك دستگيرش كرده بودند .بهش تجاوز ميكنند و بعد با اسلحه خودش ميكشنش .ولي كلا قشنگ گفتي آخر ظلم همينه .

 3. عکس دوم چی میگه ؟؟؟؟

 4. همش کار اینگلیس و آمریکا و صهیونیست و القاعده و…… ما همه ادله هامون به اینا ختم میشه اینطوری یادمون دادن

 5. اين ادما بايد چندسال شکنجه بشن بعد کشته بشن

 6. چی بگم ؟!ولی مردم کشورش طوردیگه ای معرفیش میکردند میگفتند به مردم بیبضاعت ازنظرمالی کمک زیادی کرده ! ولی بهتره پشت سرمرده حرفی نزنیم چون مدرکی نداریم / شنیدن کی بودماننددیدن . عکس اولی اتاق خواب معمولیه عکس دومی مطب یک پزشک

 7. عجب کمری داشته بیشرف

 8. لعنت بر ظالم. حتی حیوون هم این کارو با هم نوع خودش نمیکنه.

 9. اینجور ادما وقتی از یک حیوون پست تر هستن باید در بدترین وضع هم به درک واصل شن

 10. خدا لعنتش كنه واقعا عجب حيونايي پيدا ميشن نمونش تو تاريخ خودمون كم نيست شاهايي كه حرم سراهايي با چه عزمت داشتن

 11. قدرت بدون پاسخگویی نتیجش همین میشه .

 12. امید جان بنده خدا دیگه بیشتر از این نمیتونسته پاسخگویه امیالش باشه
  بابا استراحتم لازمه
  حالا هرچقدرم قدرت بدنیش بالاباشه….

 13. این جور عوضی هارو باید جلوی 7 میلیارد آدم همون کارهارو باهاش کنن.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*