آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,504

باورهای نادرست زنان درباره رابطه جنسی

خانم ها! راست بگویید: وقتی زندگی زناشویی شما کمی یکنواخت و ملال آور می شود ، به هر وسیله ای متوسل نمی شوید تا همسرتان را به جنب و جوش بیشتر وادارید؟! در اینجا به چند مورد از اشتباهات خانم ها، در رابطه با زناشویی اشاره می کنیم.
1- یک زن نباید هیچ وقت آغاز کننده رابطه جنسی باشد!
قرن بیست و یکم است و مردها هنوز نگران نحوه رابطه جنسی با همسرانشان هستند . آنها می ترسند که از طرف زنان به سلطه گری متهم شوند . بنابراین خیلی با احتیاط رفتار می کنند . زنان پندارهای قدیمی را باید کنار بنهند و به صورت فعال با همسرانشان در رابطه زناشویی شرکت کنند . چه کسی گفته است که زنان میل جنسی کمتری دارند ؟
2- زنان نگران این هستند که حین یک عمل جنسی در نظر همسرانشان چطور به نظر می آیند !
شما نگران این نباشید که در حین عمل جنسی ، اگر فلان کار را بکنید ، همسرتان درباره شما چه فکری می کند ! بلکه در عوض به فکر این باشید که بیشترین لذت را ببرید و به اوج برسید . در این صورت حتما همسر خود را هم کاملا ارضا خواهید کرد . روی عمل زناشویی تمرکز کنید و از اول بخود وعده یک عشق بازی کامیاب را بدهید.
3- رابطه جنسی برای مردها یک امر گهگاهی و زود گذر است!
زنان این اشتباه را نکنند . برای بیشتر مردان رابطه جنسی بسیار مهم است . آن را کوچک نشمارید . تحقیقات نشان می دهند که بهترین و شیرین ترین رابطه زناشویی را زوج های قانونی دارند . همین تحقیقات نامناسب بودن و عدم رضایتمندی رابطه زناشویی زود گذر را تایید می کنند .
هیچگاه فکر نکنید که مردها از عواطف عشقی کمتری برخوردارند . این دو اشتباه بزرگ را از ذهن خود بزدایید . اول : زنان میل جنسی کمتری دارند. دوم : مردان زیاد عاطفی نیستند.
4- مرد ها همیشه برای عمل جنسی آمادگی دارند !
این فکر ممکن است برای یک جوان زیر بیست سال درست باشد ، ولی درباره مردها صحت ندارد. گرفتاریهای شغلی و مشکلات گوناگون روزمره همه و بویژه مردها را خسته و فرسوده می کند و از نیروی آنها می کاهد.در نتیجه ممکن است بی حوصله و بی رمق بنظر برسند ، بنابراین فکر نکنید که اگر الان نشد ، وقت هست ! سعی کنید هر وقت طرفین علاقمند بودید ، این رابطه را برقرار کنید و به بعد موکول نسازید.

در واقع ، زن ها می پندارند که خودشان همسرانشان را دوست دارند ولی هر وقت و همیشه مایل به برقراری رابطه زناشویی نیستند ، اما وقتی مردی در برابر تمایل همسرش اظهار بی میلی می کند ، می گوید : او مرا دوست ندارد ! این پندار صحیح نیست.
5-مردها هیچ کمک و راهنمایی ، لازم ندارند !
زنان باید با همسرانشان درباره چیزهای خوشایند و ناخوشایند شان، در حین رابطه جنسی ، گفتگو کنند . اگر زنی نخواهد و مشارکت نکند ، شوهر وی به تنهایی نمی تواند به او رضایت جنسی ببخشد . با آنکه خوشبختانه مردها بسیار علاقمند هستند که همسرانشان از رابطه جنسی با آنها لذت ببرند و ارضا بشوند ، ولی با این حال خود زنان در رسیدن به اوج لذت جنسی ، سهم بسیاری دارند و باید همسرانشان را ، راهنمایی و مطلع بکنند .
6- وقتی مرد روش تازه ای پیشنهاد کرد با او ترشرویی کنید !
وقتی زن و شوهر مدتی با هم هستند ، طبیعی است که دلشان تنوع و تغییر بخواهد . بنابراین اگر مردی به همسر خود چیزهای جدیدی پیشنهاد کرد ، پاداش او نباید ناراحتی و اخم باشد ! تقاضای مرد به معنای این نیست که دیگر از شما سیر شده است ! شما با همدلی و دوستی پیشنهاد او را بررسی کنید . خواهید دید که هر چه شوهر شما نیاز دارد ، در وجود شما پیدا خواهد کرد . گاهی اگر با تقاضایی نمی توانید موافقت کنید ، با مهربانی و صمیمیت دلیلش را برای او توضیح دهید و یا از او بخواهید که به شما فرصت بیشتری دهد.

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۳ نظر

 1. ای بابا یه مطلب گذاشتی نوشتی مال خانمها ببخشید بی ادبانه وارد شدم ولی خیلی دوست داشتم تظر کارشناسی به هم میهنان گرامی بدم.

 2. بهتر بود به جای نظر کارشناسی دادن وارد این مطلب نمیشدی چون کاملا مربوط به خانم ها بودو بس

 3. بچه ها بچه ها دعوا رو بذارید کنار. چاره کار یه پرده برزنته که زنونه و مردونه رو جدا کنیم. اینجوری هم خدا راضیه هم بندش و مطابق با شرع و عرف جامعه اس.
  خواهرا و برادرا از ورودی خودشون کامنت بذارن که خدایی نکرده کسی گناه درنیاره.

 4. مطلب خوبیه
  ولی شاید یه چیزی کمرنگ جلوه داده شده و اون اصل محبته
  اگه توی روابط زن و شوهر محبت دوطرفه وجود داشته باشه همه ی این مسایل بخودی خود حل میشه و طرفین چون همدیگرو دوست دارن به این فکر میکنن که چطور طرف مقابلشون رو شاد کنن……..
  چه محشری میشه ها

 5. سلام…

  شماها نميخواد دعوا راه بندازين…
  همه دخترا ك پررو نيستن ك اين چيزا رو بلد باشن…شايد ب درد يكي خورد…
  پس آسموني ب كارت ادامه بده:)))

  • علی اقا ما دعوا نکردیم بیشتر حرفای ما از شوخیه.

   • بعدم علی آقا، کسی حرفی از کم رویی . پررویی دخترا نزده که بیخودی جوش میزنی. بیخیال واسه قلبت خوب نیست.
    بحث تفکیک جنسیته. البته من از برادر امیر حسین عذر خواهی میکنم که از قسمت مردونه دارم کامنت میدم. خداوند گناهان منو ببخشه.

    • خواهش میکنم خواهر ریحان شما صاحب نظری.

    • تمام دنیا همه چی مختلطه غیر از توالت که زنونه مردونس. آدم بعضی نظرها رو میخونه شک میکنه…
     ریحان جون لایک داری.
     امیرحسین جان شما هم هر جور دوست داری نظر بده.کارشناسی ؛ غیر کارشناسی …
     ولی جای نظر کارشناسی امیر خان خالیه ، خبری ازش نیست

     • اره فکر کنم رفته اب هویج بخوره.

     • نازنين جون، قربونتون ،آخه ميگن زنونست ،واسه همين جرات نكردم كامنت بزارم ،اين كامنت واسه روي گل شما ودوستان گذاشتم.

     • به به امیر خان ازین ورا؟ کجا بودی آخه ؟ نمیگی دلمون براتون تنگ میشه؟
      شما حق داری هرجا دوست داری کامنت بدی!به این حرفها هم توجه نکن ،نبودی همه آب هویجها رو هم این امیر حسین تنهایی خورد.ولی جای نظر کارشناسی شما خالی بود.ریحانه گفت احتمالا مزدوج شدی خوشحال شدیم .

 6. مطلب خوبى بود ممنون اسمانى، ريحان يه سوال داشتم اگه خواستى جواب بده اسم اصليت ريحان؟

 7. واقعا امیرحسین خیلی پر رویی این یه مطلب برای خانمهاست که اومدی تو بعد میگی دلم میخواد نظر کار شناسی بدم.خجالت بکش علی اقا شما هم خجالت بکش.

  • صبا عزیز دل بابا اینجوری جوش میزنی میترسم بترکیا اینجوری حرص نخور بابا به قربون تو حالا تو صفحه مجازی اومدم تو اتاق پرو زنونه نیومدم که اینطوری قاط میزنی بابایی فدات شه.

 8. اسم منم بعضى افراد مخفف ميگن البته واسم فرقى نداره

 9. خدایش مطالب جالبی برایه آقایون هست که ما هم باید یاد بگیریم و الان کمی بروز تر شدیم پس در جواب گیتا خانم میگم که این مطالب بدرد ما هم میخوره قبول داری یا نه

 10. نازنین جون فکر کنم امیرخان داره مزدوج میشه سرش شلوغ شده!

 11. سلام اميرخان گفتم تو هم مثل بقيه بچه ها دارى کم پيدا ميشى! فکر کنم بچه ها دارن خودشونو از اسمانى بازنشسته ميکنن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*