آخرین خبرها
تعداد بازدید : 13,035

كدام زنان عاشق و خاطرخواه بيشتري دارند؟

در دوره ای که ما زندگی می کنیم، بیشتر زنان تصور می کنند اگر جسور، پرمدعا و پر دل و جرات باشند و با سماجت پیگیر کارهایی باشند که دوست دارند، بسیار عالی است. اما آیا این اخلاق و سبک زندگی در رابطه عاشقانه نیز پسندیده و جذاب است؟ با اینکه تقریبا همه مردهای این دوره زنان باهوش، زرنگ و موفق را تحسین می کنند اما بسیاری از آنها دوست ندارند با چنین زن هایی رابطه دوستی یا پیوند زناشویی برقرار کنند.  در ادامه بایدها و نبایدهای جسور بودن یک زن را برایتان نوشته ایم.

در محل کار زرنگ و جسور باشید
اگر نتوانید در شغل خود جسارت لازم را داشته باشید، هرگز پیشرفت نخواهید کرد و کارتان می شود در جا زدن. برای موفقیت بیشتر در کار و حرفه خود، باید بدانید چه می خواهید، چگونه به آن دست پیدا می کنید و چطور باید کارها را به بهترین شکل پیش برد.

جسور بودن در کار نه تنها خوب است که برای هر زنی لازم و ضروری است. اما برای بسیاری از زنانی که چنین روحیه ای دارند بسیار سخت و حتی گاهی ناممکن است تا از آن جسارت و حاضرجوابی مردانه دست بکشند و عصر که به خانه می روند، در نقش یک زن ظاهر شوند. آنها تصور می کنند رفتاری که در محل کار جواب داده است، در خانه نیز حتما کاربرد دارد. اما این طور نیست. تقریبا همه مردها دوست دارند زن را با همه ظرافت و لطافت زنانه در خانه ببینند و حاضرجوابی یا مردصفت بودن زن برایشان جالب نیست.

مورد چیزهایی که می خواهید و نمی خواهید را به مرد خود بگویید
یکی از جذابیت جسارت زنان برای مردان این است که زن بتواند هرآنچه می خواهد و نیاز دارد و مواردی که دوست ندارد ببیند یا تجربه کند را، بیان کند تا بعدها با انتقاد و نیش و کنایه آنها را به زبان نیاورد.  زن باید حرف های خود را با جملات: «من می خواهم …» یا «من دوست ندارم …» آغاز کند. به طور مثال، آیا رستورانی که مردتان انتخاب کرده است را دوست ندارید؟ این را به او بگویید. خیلی رک و بی پرده بگویید: «من غذاهای این رستوران را دوست ندارم» به جای اینکه بگویید: «چرا همیشه رستوران های بی خود انتخاب می کنی؟»

آیا او حرفی به شما گفته که باعث عصبانیت یا ناراحتی شما شده است؟ این مساله را با او در میان بگذارید. بگویید: «من نمی خواهم در این رابطه صحبت کنم. این حرف ها حس بد به من می دهند.» به جای اینکه به او بگویید: «تو چرا همیشه اینقدر ….». وقتی حرف خود را بدون کنایه مطرح کنید تاثیر بیشتری خواهد داشت.

خود را به مردان تحمیل نکنید
تصور نکنید برای به دست آوردن و نگه داشتن مرد دلخواه خود می توانید هر کاری انجام دهید. اگر شما به سراغ مردی بروید و مدام پیگیر کارهای او و رفتارهای او باشید، هرگز او را به دست نخواهید آورد. یا نمی توانید برای مدت طولانی او را نزد خود نگه دارید و حتی برعکس، مرد دلخواه خود را از خود دورتر هم خواهید کرد.

شاید تصور کنید ارسال پیام یا نوشتن ایمیل برای او در مورد موضوع های ساده و عادی زندگی نوعی دوستی است و او متوجه نخواهد شد شما آمار او را می گیرید. اینکه مدام برای با هم بودن برنامه ریزی کنید و او را به جاهای مختلف همچون سینما یا کنسرت دعوت کنید، برای مردها جذابیت ندارد. او فقط احساس می کند شما در حال تحمیل خود به او هستید و می خواهید دایما او را کنترل کنید.

رابطه خود را کنترل نکنید
اینکه بخواهید در مسایل روزمره زندگی خود دخالت کنید و همه امور را به دست بگیرید، برای هیچ مردی قابل تحمل نیست.  در ضمن، خیلی بی تفاوت بودن نیز احساس بدی به آنها می دهد. باید یک روند معمولی و نرمال را در زندگی خود پیش بگیرید. نه بیش از اندازه جسور باشید و مردانه رفتار کنید. نه خیلی بی تفاوت و بی انگیزه همه کارها را به طور مطلق به مرد خانه بسپارید.
منبع:برترین ها

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۳ نظر

 1. به نظرم خانمهای خوشگل و خوش قد و استیل و سفید خاطر خواه زیاد دارند.

 2. مطلب خوبى بود ممنون اسمانى

 3. مردی میخواست ازدواج کند. سه دختر را نشان کرده بود اما در مورد اینکه از بین آنها کدامیک را انتخاب کند مشکل داشت . او به هر یک از دخترهایی که در نظر داشت از میان آنها انتخاب شایسته ای داشته باشد، پنج هزار دلار هدیه می دهد با این قصد که ببیند هر یک از آنها با آن پول چه کاری انجام خواهند داد.
  دختر اولی به یک سالن زیبایی می رود، موهایش را به زیبایی حالت می دهد، صورتش را به بهترین نحو آرایش می دهد و سپس به مرکز خرید لباس رفته، بهترین لباس را برای خودش می خرد و به تن می کند. او پس از انجام همه این کارها به آن مرد می گوید که چون او را خیلی دوست دارد، همه این کارها را بخاطر او انجام داده تا جذابتر به نظر برسد.
  مرد تحت تأثیر قرار گرفت.
  دختر دومی همه پولی که مرد به او هدیه داده بود را برای او کادو می خرد. چند لباس گرانقیمت، یک لپ تاپ زیبا و چند شی ءِ زینتی دیگر برای او تهیه می کند. پس از انجام همه این کارها موقع تحویل کادوها زن به مرد می گوید که چون او را واقعا دوست دارد همه پول را صرف خرید کادو برای او کرده است.
  باز هم، مرد تحت تاثیر قرار گرفت.
  سومی اما همه پول را در بازار سهام سرمایه گذاری می کند و پس از مدتی موفق می شود از پول سرمایه گذاری شده پول زیادی کسب کند. پنج هزار دلاری که مرد به او داده بود را به وی بازگردانده و مابقی پول را در یک حساب مشترک پس انداز می کند. و سپس به مرد می گوید بخاطر اینکه او را خیلی دوست دارد، به فکر آینده شان است و دوراندیشی وی اقتضا می کند تا از طریق اینگونه سرمایه گذاری ها خوشبختی آینده خودش و او را تضمین کند بدین امید که در آینده هر دو و خانواده شان در رفاه باشند.
  بدیهی است که مرد باز هم تحت تاثیر قرار گرفت.
  مرد برای مدت طولانی در مورد آنچه هر یک از دختران با پولی که وی به آنها هدیه داده بود، فکر کرد و سپس با دختری که سینه های بزرگتری داشت ازدواج کرد!!!
  نتیجه اخلاقی داستان:
  خانومها در مورد اینکه توی مغز مردها چی میگذره باید تجدیدنظر کنند!!!!( با عرض پوزش از آقایون سایت این مطلب فقط جنبه طنز داره هرچند که با حقیقت آمیخته است )

 4. برای خریدن عشق هر کس هرچه داشت آورد ،دیوانه هیچ نداشت وگریست (گمان کردنند چون هیچ ندارد می گرید)
  اما هیچ کس ندانست قیمت عشق اشک است وقیمت اشک عشق.

 5. نازنين جون مرسى از کامنتت، مردا همشون مثل همن

  • ریحانه مردا هم خوب و بد دارند این حرف درستی نیست که همشون مثل همن.

  • ریحانه جون امیر حسین درست میگه آدمها خوب و بد دارند حالا چه زن و چه مرد . البته میدونم شما هم منظورتون این نبوده که همه مردها بدند، منظور این بوده که اکثرا به زیبایی توجه میکنند البته این بد نیست و یک عقیده است من هم خودم همیشه طرفدار پرو پا قرص زیبایی هستم ، حالا از هر نوعش اخلاقی ، رفتاری ، صورت و سیرت ، فکر میکنم که زیبایی سیرت همه چیو تحت تاثیر خودش قرار میده و متقابلا بی اخلاقی هم همینطور.

  • ریحانه جون امیر حسین درست میگه آدمها خوب و بد دارند حالا چه زن و چه مرد . البته میدونم شما هم منظورتون این نبوده که همه مردها بدند، منظور این بوده که اکثرا به زیبایی توجه میکنند البته این بد نیست و یک عقیده است من هم خودم همیشه طرفدار پرو پا قرص زیبایی هستم ، حالا از هر نوعش اخلاقی ، رفتاری ، صورت و سیرت ، فکر میکنم که زیبایی سیرت همه چیو تحت تاثیر خودش قرار میده و متقابلا بی اخلاقی هم همینطور.

 6. زیبایی دوستی از صفات والای انسانهاست.حالا یکی سیرت خوبو دوست داره یکی صورت خوبو یکی هم هردوروباهم.

 7. مرسی نازنین جون مطلبت زیبا بود

 8. بچه ها لطفا شعار ندین!
  این روزا اکثر آدما حتی اونایی که ادعای درک و شعور بالا دارن دنبال صورت زیبا هستن!!!

 9. ماكه خيري نديديم ؟

 10. سلام .ممنون از مطلب جالبتون
  نه مردها و نه زنها کاملا شبیه هم نیستند و مهمتر اینکه رفتار انسانها در مقابل آدمهای مختلف متفاوته .یعنی یه مرد ممکنه از یه زن انتظارهمه زیباییها رو داشته باشه تا دوسش داشته باشه اما درمقابل یک زن دیگه انقدرمجذوب رفتار هاش بشه که زیبایی در اولویت آخرش باشه

 11. مردها باید خواسته اش را بیان کند از رابطه ها شخصی یا ظاهر یک خانم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*