آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,694

آخرین وضعیت پرونده احمدی نژاد

به گزارش ایرنا، بعد از برگزاری نخستین جلسه تحقیقات پرونده احمدی نژاد با حضور شکات درپنجم آذرماه امسال، طبق اعلام قبلی قرار بود دومین جلسه دادگاه محمود احمدی نژاد رییس جمهوری سابق روز دوشنبه 16 دی ماه جاری در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیر خراسانی برگزار شود.

خبر برگزاری این دادگاه پیشترازسوی حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه و دادستان کل کشوراعلام شده بود.

پس از برگزاری اولین جلسه دادگاه بدون حضوراحمدی نژاد، پیش بینی هایی در ارتباط با حضور یا عدم حضور وی در جلسه دوم دادگاه مطرح شد.

در نهایت محسن افتخاری سرپرست دادگاه های کیفری استان تهران 16 دی ماه اعلام کرد که پرونده آقای احمدی نژاد امروز وقت رسیدگی ندارد و تاریخ بعدی دادگاه نیز هنوز تعیین نشده است.

این گفته های افتخاری در حالی بود که قبل از اظهارات وی، یک منبع آگاه به خبرنگار ایرنا اعلام کرده بود تا کنون هیچ ابلاغیه یا احضاریه ای مبنی بر برگزاری جلسه محاکمه در تاریخ یاد شده به دست احمدی نژاد نرسیده و بر این اساس وی در دادگاه حضور نمی یابد.

بر اساس این گزارش، گفته می شود 16 دی ماه برای پرونده احمدی نژاد وقت نظارت تعیین شده بود و وقت رسیدگی نداشت و این مساله ای است که سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری اخیر خود تایید کرد.

البته یک منبع آگاه دیگر نیز به «ایران خبر» اعلام کرده بود که احمدی نژاد همچنان به روند رسیدگی به این پرونده اعتراض دارد و 100 جلسه دیگر هم برگزار شود در چنین محکمه ای حاضر نخواهد شد.

اخبار سیاسی – ایرنا

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

  1. کی این دلقک به شارون میپیونده؟

  2. مسخره تر از اونیه که دادگاهش معنی دار باشه!پانصد سال این خراب شده رو عقب انداخت

  3. ابن نشون مي ده هنوز قدرت داره و كسي كاري به كارش نداره

  4. مطمئن باشین اقا محمود هیچگاه پاش به دادگاه باز نمیشه اگرم بره فقط برای روبوسی و اشتی کنان خواهد بود

  5. این آقا به غیر از این که این مملک بیچاره انداخت عقب چی کار دیگه نکرد.یه نادون یه سنگ میندازه چاه 1000 تا عقل کل هم نمیتون درش بیارن …

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*