آخرین خبرها
تعداد بازدید : 11,174

تصاویر : خبری جنجال برانگیز از هیلاری داف …

هیلاری داف ستاره مشهور هالیوودی از همسرش جدا شد. این اتفاق جنجال برانگیز در حالی رخ داد که آنها سه سال زندگی مشترک و یک فرزند را قربانی این تصمیم کرده اند.

هیلاری داف ستاره 26 ساله محبوب هالیوودی علت این جدایی را تفاهم متقابل برای یک جدایی دوستانه ذکر کرده است . آنها نیز همانند دیگر ستاره های هالیوودی اعلام کرده اند این جدایی به روابط دوستانه آنها لطمه نخواهد زد و به عنوان دو دوست در کنار هم خواهند بود.

آنها میگویند برای آینده فرزندشان تلاش خواهند کرد ، با این وجود دوستان و نزدیکان آنها از شنیدن این خبر شوکه شده و خواهان دانستن علت اصلی جدایی آنها هستند. این دو ستاره هالیوودی از رسانه ها خواسته اند تا به حریم خصوصی شان احترام گذاشته شود و آنها را تا رسیدن به شرایط بهتر تنها بگذارند. همسر هیلاری داف یک بازیکن هاکی 33 ساله کانادایی است که در سال 2010 با او ازدواج کرده است. آنها اعلام کردند مدت زمان زیادی است به این جدایی فکر کرده اند و حتی مشاوره خانوادگی نیز نتوانست تصمیم آنها را تغییر دهد .

 تصاویر : خبرجنجال برانگیز هیلاری داف ...

 تصاویر : خبرجنجال برانگیز هیلاری داف ...

 

منبع : پرداد

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۰ نظر

  1. واقعا فامیلی داف برازندشه.

  2. چه زندگی های سست و بی پایه ای.با اینهمه زرق و برق و پولو شهرت عشقی پایدار بینشون وجود نداره.بازم دم زندگی های ساده و بیپول ایرانی گرم

  3. باز هم خلاقیت آسمانی ها گل کرد چه لباسی تن هیلاری کردن سربازای گمنام…..
    من عاشق فیلم سیندرالا شم خیلی فیلم قشنگی بود

  4. اسمانى اين دفعه واقعا کولاک کردى با اين سانسورت!

  5. بچه هااصلاً این کجاش لباس خودشه همشو که اسمانیها رنگ کرده

  6. میکن خوشگلا موندنی نیستن راسته….

  7. من عاشق صدا و بازی هیلاری دافم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*