آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,607

3 باور اشتباه و خطرناک در مورد رابطه زن و مرد

نخستین باور اشتباه: بده تا بگیری
نخستین باور اشتباهی که در میان بیشتر زنان رواج دارد این است که: «برای گرفتن عشق و عاطفه بیشتر از مرد خود، باید عشق و توجه خودت نسبت به او را زیاد کنی». بنابراین، زنان شروع می کنند به خریدن هدایای ویژه برای مردان خود و دایم در گوش آنها تکرار می کنند تا چه اندازه به آنها علاقه مند هستند و دوری برایشان غیر قابل تصور است. برای مردهای خود غذاهای عالی تهیه می کنند و مدام در امور مختلف به او پیشنهادهای سازنده می دهند.

خانم ها، با این کار شما فقط یک دهنده هستید و مرد فقط نقش مصرف کننده و گیرنده را دارد. بله، درست است. در هر رابطه ای قانون دادن و گرفتن مصداق دارد اما باید باور کنید هر چه بیشتر به مرد توجه کنید و همه نیازهای او را فورا برآورده کنید، باعث نمی شود تا مردتان بیشتر شما را دوست داشته باشد. حتی شما هم دیگر عاشق نیستید. شما همه چیز و حتی وجود خود را فدا می کنید تا او را داشته باشید؟ تا او خوشحال باشد؟ تا او نیز همه اینها را به شما بدهد؟

مردها همیشه عاشق زنانی می شوند که بتوانند برای او کاری کنند. مرد دوست دارد جایگاه خود را داشته باشد. او خود را تامین کننده خانه می داند و تقویت این حس در او باعث می شود تا زن خود را بیشتر دوست داشته باشد. اگر شما هیچ نیازی نداشته باشید، از خود مراقبت نکنید یا احساسات خود را نادیده بگیرید، مرد نمی تواند آن طور که شایسته هستید شما را دوست داشته باشد.

هرگز به مردها بیشتر از آن چیزی که به شما می دهند عشق یا توجه ندهید. در ضمن، تا زمانی که او به شما نگفته دوستتان دارد، این جمله جادویی را با او نگویید.

دومین باور اشتباه: همه روابط به تعهد و ازدواج منتهی می شوند
یکی از بزرگ ترین و خطرناک ترین باورهای زنان جامعه امروز این است که مرد دلخواه خود را پیدا کنند، دوست فابریک او بشوند و در انتها نیز با او ازدواج کنند. نه خیر خانم ها. از این تصورات اشتباه بیرون بیایید. واقعیت تلخ این است که مردها زمانی از مجردی و آزادی های خود دست می کشند که بتوانند در زندگی شما نقش مردانه خود را حفظ کنند.

به زبان ساده باید بگوییم، مردها – هر چه قدر هم امروزی – عاشق زنانی می شوند که به آنها احتیاج داشته باشند. مردها دوست دارند نیازهای زن را برآورده کنند و این به آنها حس قدرت و عشق می بخشد. زنانی که همه وقت و انرژی و توان خود را در رابطه می گذارند و از مرد چیزی غیر از عشق نمی خواهند در خطر نادیده گرفته شدن قرار دارند. به قول مادربزرگ ها، مردان همچون سایه هستند؛ هرچه بیشتر به آنها نزدیک شوید بیشتر از تو دور می شوند.

اگر مردی احساس کند زن باید و نباید در زندگی‌اش راه انداخته است و بوی استیصال می آید، احساساتش کمرنگ خواهد شد.

سومین باور اشتباه: نشان دادن احساس واقعی خود باعث فرار مردها می شود
اگر همیشه از ترس این که مبادا مرد خود را از دست بدهید، حرف های دل خود را با او در میان نمی گذارید باید بدانید بزرگ ترین اشتباه زندگی خود را انجام می دهید. شما در واقع در حال تخریب رابطه خود هستید. با ریختن حرف های خود در دلتان و نگه داشتن آنها نمی توانید تا زمان زیادی دوام بیاورید و سرانجام جایی منفجر می شوید.

به جای مخفی کردن نیازها، آنها را با مرد خود مطرح کنید. اجازه دهید او نیز همه خواسته ها و نیازهای شما را درک و برای خوشحالی شما تلاش کند.

اگر بتوانید این فکرهای مخرب را از زندگی خود دور کنید، مطمئن باشید رابطه عاشقانه زیباتری با همسرتان خواهید داشت.
منبع:برترین ها

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۸ نظر

 1. بوی استیصال می اید یعنی چی؟ یکی بگه.نازنین جون (خانم معلم) تو که متاهلی به من بگو یعنی چی؟خیلی ممنون

  • سلام امیر حسین جون ، استیصال فک کنم به معنی درماندگی و بیچارگی باشه در اینجا ، یعنی وقتی که مرد تحت فشار همسرش قرار میگیره و زنش براش حدو حدود میزاره و دائم بهش یادآوری میکنه که اینکارو نکن و این کارو بکن اونوقت حس بیچارگی و درماندگی بهش دست میده.
   این مقاله را احتمالا یه زن نوشته.

  • سلام امیر حسین جون ، استیصال فک کنم به معنی درماندگی و بیچارگی باشه در اینجا ، یعنی وقتی که مرد تحت فشار همسرش قرار میگیره و زنش براش حدو حدود میزاره و دائم بهش یادآوری میکنه که اینکارو نکن و این کارو بکن اونوقت حس بیچارگی و درماندگی بهش دست میده.
   این مقاله را احتمالا یه زن نوشته.

   • مرسی ممنون از توضیحت

    • داش امیرحسین نوکرم بالاخره تونستم پیجو باز کنم.

     • مهدی اومدی تو این سایت مثل ادم نظر میدیا اسکل بازی از خودت در نیار.دوستان اسمانی مهدی رفیقمه تازه تو این سایت عضو شده.

    • امیر حسین اگه یه زمانی خواستی دل دختریو بدست بیاری حتما خیلی زیاد بهش دوستت دارم را بگو چون خانمها از گوش عاشق میشن و آقایون با چشم! ولی این مساله توی خانمها برعکسه اصلا نباید به طرفشون بگن دوستت دارم چون نتیجه عکس میده مخصوصا تو اوائل رابطه.
     دوسش داری باید نگی
     می ذاره میره تا بگی
     درد بدیه عاشقی
     امون ز دست سادگی

    • امیر حسین اگه یه زمانی خواستی دل دختریو بدست بیاری حتما خیلی زیاد بهش دوستت دارم را بگو چون خانمها از گوش عاشق میشن و آقایون با چشم! ولی این مساله توی خانمها برعکسه اصلا نباید به طرفشون بگن دوستت دارم چون نتیجه عکس میده مخصوصا تو اوائل رابطه.
     دوسش داری باید نگی
     می ذاره میره تا بگی
     درد بدیه عاشقی
     امون ز دست سادگی

     • میدونم نازنین جون البته دختری که شایستگیشو داشته باشه مثلا من هیچوقت به دخترای کلاس زبانمون نمیگم دوستون دارم از خداشونه که بهشون بگم ولی نمیگم چون ارزششو ندارن مرسی از شعرت خانم معلم.

 2. ای بابا زنها که همینجوری خودشون بنیانگذار سیاستن بالاخره با دو بار آزمون و خطا راه رو یاد میگیرن بیا یه مطلب بزار دوقرون مطلب به آقایون یاد بده

 3. واقعا مردها مثل سايه هستند.
  حيف وقت حيف احساس حيف فكر حيف زندگى كه آدم براى يه مرد بى وفا بذاره واقعا حيف!!
  مطلب خوبى بود دست آسمانيها درد نكنه!

  • باهات موافقم یلدا جون. مثل سایه… تا وقتی ازشون فرار میکنی دنبالت میان.همینکه عاشقشون میشی و تو میری دنبالشون ازت فرار میکنند… حیف وقت حیف عمر حیف احساس واسه همچین مردایی…..

  • *** اگر به قابلیت خود در گرفتن تصمیمات متحول کننده ی زندگی ,

   *** نشان دادن شجاعت یا دفاع کردن از خود , دچار تردید هستید ,,,

   *** به یاد داشته باشید :

   ~~~ اگر پرنده ای با بالهای سالم برای مدتی طولانی در قفس حبس بماند ,

   ~~~ نسبت به قابلیت پرواز خود دچار تردید خواهد شد .

   ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
   … این منو تکان داد ! ! ! ! !

   ********************** بی همتای من … ********************

   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   . آسمانت آبی .

  • گفتم بى وفا دقت كن!! به خودت نگير عزيزم با تو نبودم…
   انقدر هم كه گفتى كامنتم تكان دهنده نبود واقعيته ديگه اما در مورد تو صدق نميكنه!!هههههههه

 4. موارد خوبى بود ،مورد اولو من خودم تجربه كردم
  آسمانى يه خورده مطلبم بزار براى رفع نگرانى هاى كه ناشى از اتفاقات دوره نامزديه ،مثلا وقتى يه رفتارى از طرف مقابلت ميبينى همش نگرانى وقتى رفتى سر خونه زندگى خودت بازهم اين رفتارهاى اشتباه تكرار بشه ….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*