آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,929

لاریجانی: پرونده موسوی‌ و کروبی در مرحله رسیدگی است

محمدجواد لاریجانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اظهار نظر رییس هیات پارلمانی اروپایی به نقل از وی مبنی بر این‌که پرونده موسوی و کروبی در مرحله رسیدگی قضایی است، خاطرنشان کرد: طبیعتا مساله حصر افراد مساله‌ای است که جهات تامینی و قضایی دارد و بدون تایید و روند قضایی هیچ کس از هیچ حقی محروم نمی‌شود.

وی افزود: این مساله در تشکیلات قضایی در حال رسیدگی است و ان‌شاءالله در مسیر خودش به نتایج خوبی می‌رسد، ولی این را باید بگویم که اطاله این دادرسی نه از باب نادیده گرفتن برخی از امور در جریان فتنه 88 بلکه از باب تسامح راجع به این افراد به دلیل سوابق خوبشان در جمهوری اسلامی،‌ است. در هر صورت این چیزی است که در اختیار قوه قضائیه است و مسوولان قضایی در زمان خودش اطلاع‌رسانی مناسبی را انجام خواهند داد.

جواد لاریجانی همچنین در مورد وضعیت پرونده‌ای که به عنوان زمین‌خواری به وی نسبت داده می‌شود نیز گفت: این اصطلاح حقوقی نیست، منتهی در زمان آقای احمدی‌نژاد ایشان شکایتی را مطرح کردند راجع به مزرعه‌ای در جنوب تهران از که حدود 25 سال است آن را دارم. من به داشتن مزرعه افتخار می‌کنم چون کاشتن و داشتن کار خوب و متشخصی است و کار رده پایین نیست، معمولا نیز بسیاری به امور کشاورزی و دامداری علاقه ندارند.

وی تاکید کرد: همانند هر شهروندی، اگر شکایتی از ما شود در دادگاه شرکت و از خودمان دفاع می‌کنیم و در نهایت هر نظری که دادگاه بدهد قبول می‌کنیم.

اخبار سیاسی – ایسنا

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. موسوی و کروبی مگه پرونده دارند؟
    مزرعه اش احتمالا خیلی موش داره!

  2. اطاله دادرسی یاهمون طولانی شدن دادرسی بخاطر ترس از هودارانشون وانعکاس بد جهانی اونه..اگه تسامح صورت گرفته بعلت سوابق درخشانشون تو نظامه پس چرا به همین دلیل روشن ازادشون نمیکنین..شدیدا از لرزان شدن کرسی امارت میترسید

  3. هرکسی علاقه به جمع اوری چیزی داره مثلا سکه یا تمبر یاهر جیز دیگری وایشان کلسیون زمین دارن چه اشکالی داره؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*