آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,057

آمار تکان دهنده یک نماینده از اختلاس و دزدی بابک زنجانی از بیت المال

امیر عباس سلطانی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با قدس آنلاین گفت: بابک زنجانی یک متخلف اقتصادی است که توانسته با استفاده از رانت های دولتی 13 هزار میلیارد تومان از درآمدهای حاصله از فروش نفت را به غارت برده و از این مبلغ کلان در کشورهای خارجی و خاور میانه سرمایه گذاری نماید که این واقعا جای بسی تاسف دارد.
سلطانی در ادامه تاکید کرد: این رقم دزدی از بیت المال و سرمایه مردم 4 برابر بیشتر از اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی است ولی در رابطه با اختلاس 3 هزار میلیار د تومانی همه حساس بوده ودر مطبوعات و رسانه ها سر و صدای زیادی به پا کرد ولی در رابطه با پرونده بابک زنجانی آن حساسیت لازم و برخورد مناسب صورت نپذیرفت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود انتظار ما از دستگا ه های ذیربط و به ویژه وزرات اطلاعات که به حق سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) هستند این است که در برخورد با مفسدان سیاسی و اقتصادی هیچگونه مماشاتی ننموده و محکم قاطع با این افراد برخورد شود.
وی در پایان تصریح کرد : مجلس شورای اسلامی با دقت و حساسیت لازم پرونده فساد مالی و اقتصادی بابک زنجانی را دنبال می نماید و تا احقاق حق ملت بزرگ ایران و بیت المال ذره ای عدول نخواهد کرد.

اخبار سیاسی – قدس آنلاین

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. اقای زنجانی چجوری این دزدیا از گلوت پایین میره؟ بیت المالی که متعلق به تک تک ما مردمه اونوقت راحت میخوری خدا این احمدی نزادو لعنت کنه اونموقع که ملت تو تحریم و گرونی دیت و پا میزدن این اقا داشت جیبش منفجر میشد از پول ایشالا این روحانی یه فکری واسش بکنه.

  2. به راحتی از گلوش پاییم میره مثل بقیه آقایون
    روحانی هم چندتا مختلس جدید تقدیم مردم میکنه

  3. این پول وبیشتراز انهم به لطف دوستان بابک خان از گلویش پائین میره اینهم پدیده ای دیگر از پاکترین <مهرورز ترین<مردمیترین دولت خدمتگزاروچنابان نماینده وقت خودشونو تلف نکنن وگرنه محمود خان بازی بگم بگم را شروع میکنه

  4. اگه آقاي زنجاني قول بدن پسر خوبي باشند وديگه كارهاي بد انجام ندن اشكالي نداره و ميتونند آزاد باشند!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*